צריך את דעתכם בקשר למשהו שבזב"ל עשו - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך את דעתכם בקשר למשהו שבזב"ל עשו

yoni_h

Recommended Posts

אני הייתי מנוי אצלם על 1.5mb גלישה, אבל מאז שעשינו טריפל של הוט (יותר משנה, אפילו שנתיים) שכולל 7mb תשתית, המהירות גלישה שלי בפועל השתנתה אוטומטית משום מה ל-5mb בלי לשנות בכלל את המהירות גלישה אצל .ועכשיו, לפני כשלושה שבועות נזכרו להתקשר לאבא שלי ואמרו שכל שנה צריך להעלות את המחיר או משהו כזה והזכירו לו שהוא מנוי על מגה וחצי גלישה, לכן הציעו לו "לשדרג" ל-5mb בתוספת של רק 10 שקלים בחודש, כלומר 40 שח במקום 30. והוא בתמימותו הסכים לעניין כי זה נשמע לו סביר, אבל אני ידעתי כבר שהמהירות גלישה שלי בפועל היתה כבר לפני כן על 5mb. מה שיצא זה שעכשיו אנחנו סתם משלמים 10 שקל יותר בחודש על אותה מהירות שכבר היתה לפני כן. (וזאת, כאשר אנשים משלמים על נפחים גדולים יותר מחיר נמוך מזה)

מה אתם אומרים על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בלי חייגן?

מה שאנחנו אומרים זה שעבדת על במשך שנה ועכשיו הם נזכרו לדרוש את מה שאתה חייב להם? :nixweiss:

ואתה בלי התחייבות נכון? תאיים בעזיבה\תעזוב לחברה אחרת. גם בבזבל אפשר להשיג 12 מגה בפחות מ40 שקל (למרות שלא תנצל את הכל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בלי חייגן.

ואין לי מושג מה זה אומר אם עבדתי עליהם או לא חחח. ושמעתי גם על עוד אנשים שזה קרה להם, שמאז שהם עשו את הטריפל של , המהירות גלישה שלהם קפצה אוטמטית בלי קשר למהירות גלישה אצל הספק.

ולא, אני בלי התחייבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאז ומתמיד הייתי בלי חייגן. אז איך מסבירים את זה שהמהירות עלתה ל-5MB מאז הטריפל, כאשר אצל בזב"ל היתי מנוי על 1.5MB?

אדבר איתם בע"ה ביום ראשון ואעדכן.

תודה על העזרה! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...