חוות דעת על Asus N55SF - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על Asus N55SF

ido-nava

Recommended Posts

טוב, אז לאחר התלבטויות רבות החלטתי ללכת על המחשב N55SF ולרכוש אותו דרך החנות חצי חינם (fre.co.il).

אז לפני שבועיים רכשתי את המחשב, הגעתי הביתה ולהפתעתי גיליתי פיקסל שרוף במרכז המסך.. חזרתי לחנות, והמוכר אמר לי שיחליפו לי אותו לחדש רק הבעייה היא שהמחשב לא במלאי... בנתיים בעל החנות הביא לי חלופי ולאחר שבועיים שהתחדש המלאי קיבלתי את המחשב החדש.

המפרט שלו:

מעבד i7 2670QM

זכרון 8GB DDR3

כרטיס מסך 555M + מובנה של אינטל

מסך 15" FULLHD

משקל 2.7 ק"ג

בכל מקרה, מהתרשמות של כמה ימים מהמחשב, הוא פשוט מצויין !

התצוגה שלו באיכות הכי גבוהה שיש, רזולציה גבוהה (1920X1080), וזה תענוג לראות עליו סרטי FULLHD.

אחד המדדים שחיפשתי בבחירת מחשב הוא הסאונד שהוא מוציא, והמחשב הזה באמת מעולה בתחום הזה, לעומת מחשבים ניידים אחרים שיצא לי להתנסות איתם המחשב מוציא סאונד ברמה גבוהה מאוד (שיתוף פעולה של עם Bang&Olufsen) והוא מגיע עם סאב קטן (שמוסיף מאוד לסאונד).

המחשב בכללי, מאוד מאוד מהיר, כאשר הצוואר בקבוק העיקרי הוא הדיסק קשיח (למרות שהוא במהירות של 7200RPM), יכול להיות שבעתיד אני יחליף את הכונן ל .

המקלדת נוחה אך לא מוארת (יכול להיות בגלל שזה המחשב הראשון שלי ואני לא רגיל למקלדות אחרות של מחשבים ניידים).

עוד לא יצא לי להריץ עליו משחקים מפאת חוסר זמן (לימודים), בעתיד אני יוסיף התרשמות גם בתחום הזה..

וחוץ מכל זה הוא מגיע עם אחריות של 3 שנים VIP.

זהו, אם יש לכם עוד שאלות לגבי המחשב אשמח לענות :)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...