לקנות 9600XT של ATI או SAPPHIRE-יש הבדל? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקנות 9600XT של ATI או SAPPHIRE-יש הבדל?

ron533

Recommended Posts

1. אני מתכוון לקנות ממש בקרוב כרטיס מבוסס רדאון, וחושב על 9600XT - יותר מזה יקר מדי...

ראיתי כרטיסים של ATI ושל כשה ATI יותר יקרים קצת. האם יש הבדל ששוה את הכסף לטובת ה ATI?

זכרונות טובים יותר? טובה יותר? משהו טוב יותר?? לשניהם יש אותם יציאות והכל דומה חוץ מהמחיר.

2. האם יש דרך להאיץ את הכרטיס ולגרום לו לעבוד מהר יותר כמו שהבנתי מהדיון על הדרייברים של אומגה? (אני חדש ב ATI ומהגר מכטיסי , אני מקווה שלא אתאכזב כי היה לי מאד נוח וקל איתם)

3. לכרטיסי יש אפשרות להפעיל אופציה שנקראית DIGITAL VIBRANCE בתפריט color correction בדרייבר עצמו. פעם

היתה לזה תוכנה חיצונית שנקראית NVMAX והיא שיפרה באופן מדהים את העושר והחיות של הצבעים שהכרטיס הפיק בכל התפריטים והמשחקים. האם משהו מקביל לכרטיסי ATI? זה די חשוב אחרי שראיתי צבעים עגומים יחסית דרך ATI לעומת .

תודה...

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

אני ממליץ לך ללכת על ATI

יש לי כיום את ATI 9800XT ואני מרוצה מהכרטיס

לפנה זה היה לי שתי כרטסים של NVIDIA.

אחד 5900U 256

השני MSI UBOX 5900ו256

ואחד של 9800XT

NVIDIA ממש על הפנים

האסוס XT לא יודע מה היה הספור שלו

אני ממלץ בחום ללכת על החברה מספר 1

יש תוכנית ל OC לכרטיס מסך

Rage3D

יש עוד תוכנית אבל אני לא זוכר את שמה

מקווה שעזרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

1. ההבדל הוא בקירור ובבאנל שמגיע עם הכרטיס. אולי גם בזכרונות. אין הבדל בליבה.

תקח את היותר זול כי אין ממש הבדל.

2. אפשר, עם האומגה.

3. גם בATI יש אפשרות למערכת צבעים (בתרגום חופשי) אבל זה בכלל קשור למערכת ההפעלה (עד כמה שאני מבין).

sahargt, היו לך שני כרטיסים ולא שתי כרטיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. קח את ה-saphire, הוא מגיע גם עם קופון ל-Half Life 2, ואין הבדל בינו לבין ה-ATI חוץ מהקירור (וגם זה לא הבדל גדול או משמעותי, ובטח לא שווה את ההבדל במחיר).

2. הדרייברים של אומגה בקושי משפיעים על הכרטיס הזה (9600XT), אצלי הם העלו את הציון ב-3DMark01 ב-100 נקודות (שזה כלום). OC לעומת זאת עוזר מאד לשיפור הביצועים.

3. אין לי מושג

מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח voodooman

אבל הזיכרון שם יותר איטי!

גם אני רציתי לקחת את הגירסה של ה-256מגה...

אבל גילית שהזיכרון איטי יותר ואין שם זיכרון BGA אלה הזיכרון הישן יותר... ולא הריבועים הקטנים.

http://www.tweaktown.com/document.php?dType=review&dId=591&dPage=2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...