הנסיך הפרסי קשה מידי - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנסיך הפרסי קשה מידי

hagay21

Recommended Posts

מחפש ציטים או טריקים הגעתי לשלב שנילחמים באבא שלך כביכול (מה שנישאר ממנו)

והם מחסלים לי את הצורה באבא אי אפשר לגעת הוא חוסם כל מכה והקרציות שחוזרים כל שנייה לא ניגמרים עד שאני מת אההההההההההההה עזרה בבקשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח אני תקוע בקטע שאני מקבל את הסכין הזה ואז איזה אחת בורחת מאחורי שער ואני נלחם נגד 3 כאלו שאף פעם לא מתים וזה כל הזמן אומר לי use the dagger .. :( ואני לא לא מסתדר עם זה..

הנה כמה אתרים עם שאמורים לעזור..

http://www.google.co.il/search?hl=iw&ie=UTF-8&oe=UTF-8&q=cheats+for+the+sand+of+time&btnG=%D7%97%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A9+%D7%91%D7%92%D7%95%D7%92%D7%9C&meta=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאתם עדיין תקועים באיזה 4% (לפי התיאורים שלכם!).

כל פעם שאתם הורגים איזה יצור והוא שוכב על הרצפה, אז אתם צריכים להשתמש בפגיון (DAGGER) בשביל להרוג אותו סופית.

אם הוא קם אז תצטרכו להרוג אותו שוב אז כדאי שתזדרזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קצת יותר קדימה נילחם נגד המלך אני לא יודע אם שמת לב אבל בזמן שאתה שואב אותם לתוך הפיגיון השאר ממשיכים להרביץ לך

ושיש שם 3 + מלך זה בילתי אפשרי ואני ממש טוב במשחקי פעולה רק שלקח לי יום וחצי להתייאש וזו רק ההתחלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע ב80%

הקטע של האבא באמת היה קשה בזמנו אבל השיטה היא פשוט להתעלם ממנו עד שכל השאר מתים. אני לא זוכר אם המפלצות הספציפיות האלו חוסמות קפיצת קיר אבל אם לא הטריק הכי טוב (לאורך כל המשחק) הוא להצמד לקיר ולקפוץ עם מכה, אם הם לא חוסמים את זה הם נופלים ישר!. אם לא... אז קפיצות במהלך הקרב יועילו כדי לתת להם מכה אחורית. בסוף כשרק האבא ישאר פשוט תרביצו לו, הוא כמעט לא מחזיר.

נ.ב לא ממש מצאתי שימוש למכת הBLOCK חוץ מנגד הציפורים, אני עסוק בלהרביץ ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את המשחק,משחק קל...

אח שלי שיחק ברובו(אחי הקטן! הוא בן 13)

אני עשיתי את הקטעי מחשבה וכאלה.

תשמעו טריקים,תכו מישהו תלחצו רווח+מכה ולפני שאתם יורדים תלחצו E והוא ישאב אותו בעמידה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי ל54 אחוז והפסקתי לשחק

לא כי המשחק לא יפה אלא בגלל שפשוט נמאס כבר לשחק בזה ולא נתקעתי או משהו

אבל אני יחזור לשחק מתישהוא

בקשר לקרב עם אבא שלך:

לקח לי בערך 10 דקות להרוג אותם ובסוף שאתה נשאר לבד אם המסטר פשוט תרביץ לו בלי סוף והוא רק יגן ולפעמים גם תפגע בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאני מנצל כאן טופיק שלו שלי אבל המשחק משגע אותי!!.. כל פעם שאני נכנס זה נכנס לי לשמירה שאני ב2 אחוז ואז אני כל פעם צריך לעשות הכל מחדש וזה לא שומר לי !!.. למה הוא לא שומר .. אני כרגע ב 4 אחוז..

ועכשיו לשאלה ממקודם אחרי הסרטון הזה שאחת ועוד שתי ילדים כאלו בורחים מאחורי שער ואז באים אליי כמה פרסים מניאקים.. אז אני הורג אותם ואז אני שואב אותם עם ה dagger הזה ככה הרגתי את כולם חיכיתי איזה 3 שניות והם כולם חזרו.. למה? ולמה ההיא אומרת לי להחזיר תזמן אחורה ? אני מנסה אבל זה סתם מחזיר אחורה כמה שניות מה זה עוזר לי?

תודה למי שעוזר ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לשאלותייך היצורים חוזרים מס פעמים בשלב מסויים הם מפסיקים להגיע אל תתיאש תגן ותשתמש בסיבוב ובדקירה אתם יכול לשאוב אותם בעמידה זה חוסך זמן יקר ובקשר לזמן לאחור ככל שתלחץ לחיצה יותר ארוכה ככה תחזור יותר זמן לאחור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...