מישהו פה לאחרונה סגר דיל עם בזק תשתית 2.5Mbit? על סך כמה? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו פה לאחרונה סגר דיל עם בזק תשתית 2.5Mbit? על סך כמה?

ofirr

Recommended Posts

בוקר טוב לכם חברים.

מישהו פה לאחרונה סגר דיל עם בזק תשתית 2.5Mbit?

עד כה שילמתי 39 ש"ח לחודש בהתחייבות למשך שנה, מחר היה אמור להסתיים התשלום המוזל ולהתחיל ב71.90 ש"ח לחודש למשך שנה, ולאחר השנה הזו 100.33 ש"ח לחודש והלאה. הזוי .

התקשרתי, בהתחלה אמרה לי ש"המבצע שהיית מנוי בו הסתיים ואין לנו מבצעים כאלה, כיום אפשר לתת לך ב80 ש"ח לחודש". וואלה איזה נתינה מכל הלב..

ביקשתי להתנתק - > העבירו אותי לקשרי לקוחות. שם היא אמרה לי שיש מבצע של 39 ש"ח לחודש ל2Mbit לחודש ללא התחייבות.

וזו בגלל החוק שיצא באוגוסט שאי אפשר לחייב את הלקוחות למסלולים הורידו מ2.5Mbit ל2Mbit.

אני נשענתי על כך שיש לי חבר שסגר ב39 ש"ח לחודש ללא התחייבות למהירות 2.5, עפ"י תגובות הגולשים באתר Kamaze http://www.kamaze.co.il/%D7%AA%D7%A9%D7%AA%D7%99%D7%AA-%D7%90%D7%99%D7%A0%D7%98%D7%A8%D7%A0%D7%98-%D7%9E%D7%94%D7%99%D7%A8-%D7%91%D7%96%D7%A7-2.5-250.aspx

בנתיים סיכמתי איתה על ניתוק, כלומר ממחר אני לא ממשיך את החוזה איתם.

כמובן שיש לי אופציה להתקשר ולומר "החבר טעה, מדובר ב2MB" ולשלם 39 ש"ח לחודש ללא התחייבות עבור 2Mbit כי אני צריך את האינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלק ההזוי שלא כתבתי הוא שאמרתי לה "לאן עליי להחזיר את המודם?" היא אמרה לי "אני רואה שאתה לא צריך להחזיר אותו".. אז ביקשתי שינתקו אותי החל ממחר (כלומר היום, שנגמר לי החוזה) והיא אמרה "תנותק תוך 24 שעות".. השאלה אם היא תנתק אותי באמת או שתעביר את זה למחלקה של "מחלקת ניתוקים" שיתקשרו להציע לי מסלול אחר...

את זה נראה יום ראשון..

תעשה טלפונים לכמה ספקים תשאל מחירים ותסכם אצל מי שהכי זול

מה כבר יש לברר ולהתקשר ל"כולן"? סה"כ יש 2 חברות תשתית - והוט.

את המחירים אני יכול לראות באתרים שלהם ובאתר Kamaze.

לא יודע עד כמה זה עוזר, אני כרגע משלם 94 שקלים סך הכל, לבזק (ספק) ובזק בינלאומי (תשתית) עבור 10 מגה.

אתה יכול לבדוק את התפלגות התשלומים, כלומר כמה לתשתית וכמה לספקית והאם יש התחייבות אצל כל אחת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בלי להתווכח ובלי נעליים משלם 24.90 ל-2.5M אצל בזב"ל. אני בטוח שאם אני אקדיש לזה איזה שעה ואתחיל להתעצבן שם על כולם ולאיים בניתוקים (מאחר שעכשיו "קנס היציאה" שלי הוא 18 ש"ח בערך, לא בדיוק מחזיק אותם אצלהם) - יורידו לי ל-19.90. בפועל? אני לא אתעצבן בישביל חמישה שקלים בחודש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שהמחיר אצל הספקית זול יותר מהמחיר לתשתית.

השאלה שלי כאן הייתה על תשתית שהיא יקרה יותר.

גם אני שילמתי 25 ש"ח לחודש למשך שנה. ואז העלו לי את התעריף בחשבון ולא שמתי לב (כרטיס אשראי), וקיבלתי 3 חודשים מתנה והמשך חודשים ב25 ש"ח לחודש.

לאחר שביקשתי להתנתק מתשתית , הם ניתקו אותי. ביקשתי לחזור בתעריף שהוצע לי בקשרי לקוחות - 39 ש"ח לחודש ל2Mbit לחודש, ללא התחייבות.

בפועל לא מרגיש ב"ניחות" שנגרם לי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...