אפשר חוות דעת על הכרטיס Asus GTX550 TI בבקשה? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשר חוות דעת על הכרטיס Asus GTX550 TI בבקשה?

TheDrag0n

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש מבצע על הכרטיס מסך GTX550 TI במחיר 485₪.

המפרט שלי הוא :

E7300

GA-EP43-DS3

4gb memory

SeaSonic 550w

Dell U2311 (1920x1080)

מה דעתכם על הכרטיס? המחיר טוב במבצע הזה, השאלה איך הוא ואם יעשה את העבודה? (להריץ משחקים הכי חדשים ברמה טובה), זה בערך התקציב שלי. כרגע אני עם 4850HD

וכמובן, האם יהיה צוואר בקבוק ואצטרך לעשות OC למעבד?

תודה לכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה משדרג? HD 4850 לא מספק אותך? GTX 550 TI זה לא כזה שדרוג משמעותי בשבילך. כרטיס הזה מקביל אולי ל HD 4870/HD 5770 פחות או יותר. תקבל שיפורים אולי בתמיכה של DX 11 וחיסכון בחשמל אבל לא יהיה כזה שיפור בביצועים. אתה צריך לפחות את HD 6850 על מנת להרגיש שיפור. בקשר למעבד אפשר לעשות OC תמיד ולצמצם קצת את צוואר בקבוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מה שאתה אומר, תודה לך על התגובה.

הבעיה שלי היא שאני לא סובל את ATI פעם שלישית שאני קונה אותם בכל מחשב, וכל פעם אני מתאכזב מחדש וחוזר על אותה הטעות.

הכרטיס עצמו טוב! הבעיה היא הדרייברים הגרועים שלו שאני מקבל אינספור מסכים כחולים ושגיאות. ניסיתי לשנות כמה פעמים וגירסאות ואפילו פירמוטים

כל פעם אני מקבל מסך כחול ומפורט בו שהשגיאה היא בקובץ

atikmpag.sys

פשוט הוציאו אותי מדעתי ati.

בשלוש מחשבים שונים שהיו לי, אותם מסכים כחולים.

אני זוכר בזמנו שהיה את

Omega-drivers

שהיו כמו שיפור לדרייברים המקוריים, שם הכל עבד לי פיקס.

מיואש, אך לא רוצה לזרוק סתם 500₪,

דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אתה מתקין דרייברים לא נכון? לא יודע על מה לחשוב, כי נשמע לי מוזר קצת מה שאתה אומר. נראה לי זה בעיה ספציפית אצלך. אולי תמחק דרייבר, תעשה מחיקה מלאה עם DRIVER SWEEPER ב SAFE MODE ותתקין שוב. לגבי GTX 560 (לא TI) שאמור להיות זול יותר אמור להיות שדרוג משמעותי בשבילך (נראה לי הוא חורג מהתקציב שלך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיבה שאני אתקין בצורה שגויה, במיוחד אחרי שהמחשב עבר כמה פורמטים ועדיין זה נשאר לאחר התקנת הדרייברים.

הסדר הוא .NET Framework

DirectX

ואז אחרונים של הכרטיס מסך

זה הסדר הכי מומלץ.

בכל מקרה, ניסיתי כבר להסיר שאריות של עם DriverCleaner אך כמובן שאין שינוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים כחולים יכולים להגרם בגלל כרטיסי מסך תקולים,חוסר יציבות (במקרה של OC .. ) ,הדרייבירם של בסדר גמור,גם לNvidia יש פאקים לפעמים כמו לכל חברה כשזה קשור לתוכנה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט פותח דיון דיבר על כך שזה לא כרטיס מסך יחיד של שהיו לא בעיות אתו וזה כרטיס שלישי שלא עובד כמו שצריך.

היו לי רק כרטיסי מסך של NVIDIA גם עקב אותה אמונה תפלה של דרייברים גרועים. במקרה כאשר מימשתי אחריות של GTS 8800 512 MB שלי התקינו לי HD 4870 ואני מאוד מרוצה. ואני גיימר רציני עם 100 משחקים רק בספריית שלי ולא היה לי אף פעם מצב שכלשהו משחק לא עבד לי או עשה בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה בתקציב הזה מה שתוכל למצוא זה HD6770 , כרטיס ששווה לביצועים לHD4870 שזה בסך הכל שיפור של 20% לכרטיס הזה .. אם אתרוצה שיפור אז ההיתי הולך לפחות לכיוון הHD6850 שזה כבר שיפור של ענק :

http://www.anandtech.com/bench/Product/177?vs=164

יש פה את ה5850 אבל ה6850 חלש בסך הכל בכמה אחוזים ממנו ככה שזה עדיין רלוונטי אליך .

http://www.anandtech.com/bench/Product/295?vs=291

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...