אני קונה כונן קומבו 48X24X48X16 של MSI ב-395 ש"ח. משתלם לי? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני קונה כונן קומבו 48X24X48X16 של MSI ב-395 ש"ח. משתלם לי?

Zaks Sharon

Recommended Posts

היי,

אני עומד לקנות בניורון כונן קומבו של 48X24X48X16, ואני רוצה לדעת אם מישהו שרכש כאן כונן קומבו בעבר מרוצה ממנו - או שכדאי יותר לקנות שני כוננים בנפרד.

נ.ב. אם למישהו כאן יש את אותו כונן, אשמש לשמוע חוות דעת.

תודה. ;)

*תיקון טעות - זה 395 ש"ח, לא 495 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי אחד לפני יומיים, יחסית כונן שקט ונראה מבטיח.

מצד שני אפשר להשיג במחיר הזה שני כוננים נפרדים או להוסיף 300 וכבר לקנות צורב אז לא הייתי מגדיר את זה משתלם.

אולי למחשב משרדי או במארז קטן זה שימושי יותר.

יש לו גימיק שהוא מגיע עם שני פאנלים אם זה חשוב לך (אחד שחור והשני בז' עם דלת כחולה, ואפשר לעשות שילובים משני הפאנלים).

לא יודע כמה זה חשוב לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מומלץ כוננים נפרדים.

רק אם ממש לחוצים במקום - לאנשים שיש להם שאטל לדוגמא, כדאי להם לרכוש את זה.

בקומבו- הייתי הולך על ה Lite-On 48/24/48//16 Combo CD-RW/DVD-ROM ב-450 ש"ח.

ובנפרד:

Lite-On 52/32/52 Retail CD-RW - 262

CD-ROM Asus x 52 118

=

380 ש"ח

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני אפשר להשיג במחיר הזה שני כוננים נפרדים או להוסיף 300 וכבר לקנות צורב DVD אז לא הייתי מגדיר את זה משתלם.

תיקון: עוד 100 ש"ח. חפש בזאפ.

ובנפרד:

Lite-On 52/32/52 Retail CD-RW - 262

CD-ROM Asus x 52 118

=

380 ש"ח

ה- הוא לא , ככה שההצעה לא מקבילה לקומבו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר יש לי CD-ROM, כך שאין בעיה של צריבה מדיסק לדיסק.....

וכשאמרתי 'כוננים נפרדים' התכוונתי ל- וצורב, לא לצורב וכונן CD רגיל (אבל אז זה יותר יקר, אז אולי עדיף כבר קומבו).

איך הכונן של MSI? שווה לי לשלם 50 ש"ח יותר בשביל LITE-ON (אני לא חושב...)?

נ.ב. הייתי מת לצורב DVD! אבל המחירים שלהם יקרים מדי, לכן איאלץ לחכות עוד כמה חודשים לפני שאני קונה צורב , ולהסתפק ב--RW של דוד שלי (הוא קנה אחד כזה לפני כשנה במהירות X1 ב-1,500 ש"ח! היום אפשר לקנות במחיר כזה את הצורב של , וזו דוגמא טובה לכך שלא תמיד צריך לקנות משהו ישר שהוא יוצא...).

ושוב תודה. :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע הכוננים של MSI ממש לא מוצלחים אפילו די רעים כך שעליהם לא ההיתי ממליץ ללכת.

דבר שני כפי קודמי עדיף לקנות כל כונן בנפרד ולא לקנות כונן משולב.

צורב כדאי לך ה LITE-ON שרבים פה עובדים עימם וממליצים עליהם הם זולים וטובים או שמע נומר הכי טובים בטווח מחירם.

לגבי כונן אני ממליץ לך על הכוננים של PIONEER ועם לא הם אז יש את TOSHIBA שהם גם טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כוננים נפרדים זה יקר מדי, אני כבר אלך על הקומבו.

ומזה זאת אומרת 'רעים'? הם לא צורבים טוב על כמה מסוגי המדיות או משהו כזה??? או שיש באגים בצריבות??? אני לא חושב שיש הרבה הבדלים בין החברות ולא נראה לי ש- יעשו לי בעיות.

http://www.msi.com.tw/program/products/optical_devices/dvs/pro_dvs_award_view.php?A_UID=499

כל אלה הם פרסים שקיבל הכונן הזה. עם פרסים כאלה, נראה לי שהקומבו הזה בסדר גמור.

אבא שלי כבר ביקש מאחד העובדים שם להזמין את זה ואם זה יגיע היום אני אלך לקנות את זה. :D

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כונן קומבו של LITEON עולה 330 ב KSP ( כבר התחלתי לקנות אצלם בנוסף ליום יום של LAMIR - והאמת היא שאני די מרוצה )

כמו כן - צורב פשוט ( מאוד פשוט ) שהוא MONO FORMAT ולא DUAL כמו החדשים - ניתן להשיג שם ב 550 ש"ח, כאשר DUAL ישנים יש שם מ 650 ש"ח ו DUAL חדשים יותר ב 730 ואילך...

בכל מקרה - תתחדש...

MEK

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה!

תגיד, ל-KSP יש סניף קרוב לרעננה, אם כן אני אלך לקנות את הקומבו ב-330 ש"ח שם (עיסקה מעולה, לדעתי). :D

ראיתי את הצורבי שם, ואני חייב לאמר שהמחירים יורדים סוף סוף... אבל אני אלך כבר על הקומבו, הצורבי הטובים עדיין יקרים מדי, ואני אסתפק בצורב של דוד שלי, למקרה שארצה לצרוב .

אני אחכה שצורבי ה-DVD יעלו גם 250 ש"ח... 8)

ושוב תודה! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סניף קרוב לרענה? - הכי קרוב אלייך נדמה לי זה געש - אבל עם כל הדלק על הנסיעות - צריך לחשוב על זה :)

בכל מקרה - זה LITEON - אישית אני חושב שהם עדיפים על פני כמעט כל כונן ( בטוח שמבחינת מחיר/ביצוע )

לגבי צורבי - לא לקנות עד שלא ייצאו גדמי הדור השני של הDUAL LAYER - אז כולם יהיו תואמים, בשני הפורמטים, והכל בפחות מ 500 ש"ח ( לדואלי )...

לדעתי - מדובר בערך ב אפריל...

ואחלה לדוד שלך - הלוואי ויהיה לי כבר כונן כזה - חשבתי ש 150 GB על המחשב יספיקו - זה מתמלא ממש - אבל ממש מהר :)

ביי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה! :coolman:

כבר קניתי את הכונן של MSI, דוד שלי הרכיב לי אותו והוא עובד מצויין. רואים באיכות מעולה, אבל עדיין לא בדקתי אם הוא צורב טוב... למרות שלא נראה לי שיהיו בעיות אם זה. :)

הרכבתי את הפאנל השחור, והכפתור של הכונן מהבהב בצבע כחול וזה מה זה נראה טוב בחושך! 8)

בקיצור, אני מאוד מרוצה מהכונן, והקנייה הבאה שלי בתחום הכוננים האופטיים תהיה כנראה צורב , אבל יש עוד זמן... אחרי הכל, אני מחכה שהמהירויות יעלו והמחירים ירדו (עד אז - אסתפק בצורב של דוד שלי :cool: ). ;)

נ.ב. ושוב תודה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...