איפה אפשר למצוא מסלול משתלם לחיילים, או בכלל? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אפשר למצוא מסלול משתלם לחיילים, או בכלל?

yoni_h

Recommended Posts

אהלן,

לפני מס' שבועות הייתי די נעול על לקנות SGS2 בחנות פרטית ולעשות עליו ניתוק זיקה בחברת פלאפון במסלול שהיה להם- "חיילים סמארטפון". זה היה המבצע הכי משתלם שראיתי: 500 דק'+500 SMS+חבילת גלישה ללא הגבלה=200 ש"ח בחודש, והם נותנים זיכוי על המכשיר 120 שקל בחודש (המכשיר עולה כיום 2300 בחנות פרטית). אבל, לצערי, לפני כשבוע שמתי לב שכבר אין להם את המסלול הזה, אלא במקומו ישמסלול שנקרא- חיילים מדיום- 400 דק' ו-SMS, חבילה גלישה 500MB באותו מחיר!! 200 ש"ח!

עכשיו כולי בבאסה, בגלל זה אני לא קונה פלאפון, וכל המסלולים האחרים שראיתי לא משתווים למה שהיה להם פעם.

אשמח אם תתנו לי דוגמא למסלול שקיבלתם בחברה מסויימת שמשתלם לדעתכם. אני יודע שיש מסלולים לא רשמיים, כלומר כאלו שלא מפורסמים באתרי האינטרנט וכו', שאנשים קיבלו לאחר ויכוח או משהו דומה.. אשמח אם תשתפו אותי בכך, כדי שאדע לאילו מסלולים אוכל לשאוף כאשר אברר אצל חברה מסויימת.

תודה מראש לעוזרים! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם זה מעודכן לחודש הזה או שנגמר התוקף בסוף נובמבר אבל :

מבצע 2:

550 דקות פלוס 550 אסמס כולל גלישה ללא הגבלה וכולל מכשיר לבחירה

יעלה 185 איפון 4 ניתן לקבל בתוספת 14.90

בניתוק זיקה עלות החבילה ניתן לקבל זיכוי על מכשיר פרטי עד 120 ש"ח

ולשלם 65 ש"ח בלבד בחודש

אז או שאתה משלם 185 על הכל (מאמין ש-SGS2 זה עוד איזה 10-15 ש"ח בחודש ככה שיוצא 200 ככה שזה בכל מקרה עדיף קצת על מה שהציעו לך. בכל מקרה, במסגרת ניתוק זיקה אתה אמור לקבל החזר של 120 בחודש על SGS2 ככה שתשלם רק 65-70 בחודש. אם אתה פורס את המחיר של ה-SGS2 ל-36 ת' אתה משלם כ-75 בחודש ככה שעלות המכשיר ועלות המסלול סה"כ במקרה כזה 140-150 ש"ח. זה חיסכון לא קטן כל חודש (כ-50 ש"ח) ואתה לא כבול מבחינת המכשיר לחברה הזו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף האמת להשאר בפלאפון. הבעיה זה שלפי מה שראיתי, הסוכני שטח מציעים מסלולים רק למי שמתניד כפי שאמרת.

אמרו לי שכדאי לי להגיד לפלאפון שאני מתנתק ואז שימור לקוחות יציעו לי את המסלול הכי משתלם. זה נכון לדעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...