ציפ ביוס הרוס - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ציפ ביוס הרוס

nas

Recommended Posts

החלפתי ביוס ל 14.. הכל טוב ויפה. רק המעלות עשו בעיות.. אחרי זה, העלתי שוב מ 215 ל 220 , ואז הכל התחיל..

בהתחלה המחשב לא עלה בכלל, אז ריסטרטי תביוס וזה הסתדר, החזרתי להגדרות של ה215 והמחשב עלה.. הוא היגיע לשלב של הלהעלות תווינדס הוא רושם שיש איזו שהיא בעיה בקובץ win/sys32/config

קרה לי כבר פעם אחת.. סידרתי בזה שפרמטתי, טוב , הכנסתי תדיסק של הווינדוס.. ההתקנה מתחילה להעלות DLLים, ואז גם ההתקנה נתקעה..

ניסיתי שוב , פעל .

פרמטתי תכונן , התקנתי תקבצים של הווינדוס והוא עשה ריסט, כשהוא עלה מחדש...

שוב אותה שגיאה,

ניסיתי למחוק תפרטיטון, לא עזר.. כלום לא עזר.. אני לא רוצה לעשות על D כי אז הוא ימחוק לי שם הכל..

עכשיו,

החזרתי חזרה לביוס 18 ורוב הבעיות נפתרו , חוץ מהבעיה העיקרית שבמקום אחרי ההתקנה הראשונית מהדיסק הוא מראה תהודעת שגיאה,

שעכשיו במקומה המסך פשוט נשאר שחור.. וזהוא , לא קורה כלום :\

wtf should i do? :'(

btw:

winxp pro, installin from the original disk

mobo: nf-s rev2.0

axp 2500 atm

WD 80gig 8m

ocz 3200 2x256 EL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי וזה היה פשוט כל כך הולי.. אני לא מפגר :\

ודרך אגב , אחרי שאתה מעדכן תביוס זה חוזר לדיפולט בכל מקרה, ככה שגם אם לא הייתי מנסה את זה , זה לא היה עוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר הרבה בירורים וסיורים בפורמים של אביט, הגעתי למסכנה שהלך הציפ

הלוח חדש לגמריי , יש עליו עוד אחריות? או שאני צריך להזמין מאביט ציפ חדש ולהחליף לבד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון יש אחריות על הלוח אם

אבל אם החברה תבין שמה שדפוק זה הציפ של הביוס ויבינו שמין הסתם אתה דפקת אותו יכול להיות שימנעו ממך את האחריות - תן להם את הלוח ואל תגיד להם שהבעיה בציפ.

אם הציפ נדפק פיזית אין לך ברירה אלה להזמין חדש.

אם רק המידע שעל הציפ נדפק (מה שלא סביר אחרת עידכון ביוס היה מסדר את זה) מספיק לך להשיג ציפ פועל להפעיל איתו את המחשב, לשים את שלך במקומו בזמן שהמחשב עובד, ולעדכן את הביוס.

עכשיו תגיד לי ה-5Mhz לבאס באמת היו שווים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא מן הסתם..

כמה דברים:

הציפ צריך להיות זהה ?

וכשאני מדליק תמחשב הוא מבקש דיסקט עם הקובץ בין של הביוס.. ניסיתי לא מעט דיסקים עם אותה גרסא, ולא מעט גרסאות אחרות

כל פעם רושם לי:

source file is currpted

אין אפשרות לעבור תקטע הזה.. שום דיסקט איתחול או משהוא כזה..

הקטע עם הציפים עדיין תקף לזה ?

ואין נזק פיזי לציפ אני מניח כי לא נגעתי בו או משהוא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרת את זה קודם...

בהתחשב במה שאתה אומר עכשיו

נזק פיזי אין לציפ

לדעתי שום דיסקט לא יעזור לך, פשוט עידכנת ביוס לא כמו שצריך ודפקת אותו

אחריות לא חייבת להחליף לך אבל הם יכולים להיות נחמדים

אתה יכול לקחת ציפ בלוח זהה ולהחליף בלי בעיה כמו שאמרתי קודם, אתה יכול לנסות גם ציפ מאותה ציפסט (NForce2 Ultra) אבל לא מובטח לך כלום - כולל נזק לציפ השני.

להזמין חדש זו תמיד אופציה, רק שים לב שאסור להוציא את הציפ עם מברג, אתה תהרוס את התושבת. יש מתקן מיוחד בשביל להוציא את הצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוף אני יברר אצל PHC אם הם יהיו נחמדים :]

ודרך אגב.. לא עשיתי שום דבר לא נכון , העתקתי תקבצים של הביוס לדיסקט, וכשהמחשב עלה לחצתי כולה ALT +F2 , הוא עשה את השאר לבד...

אם לא ילך אצלהם לחבר שלי יש ת NF7 הרגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...