ווינדוס 7 קורס אחרי כל הפעלה מחדש (פירוט בהודעה) - עמוד 3 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ווינדוס 7 קורס אחרי כל הפעלה מחדש (פירוט בהודעה)

raorian

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מנסה לממש את זכותי לקבל מחשב חדש אם יש בו תקלות (יש בו עוד תקלה עם כמה המקשים) 14 יום מאז הרכישה (עברו 10).

תאחלו לי בהצלחה,

אם לא ילך, אני אחזור לפורום.

תודה בכל מקרה :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לאחר כמה שעות של חיפושים ברשת ומחיקת תוכנות, מצאתי מה הבעייה שגורמת למערכת לקרוס כל הזמן והיא נמצאת ברוב מחשבי החדשים...

אז יש למחוק את התוכנה Webstoarge שהיא גורמת לקריסה של המערכת ואפלי ופלא המערכת רצה כמו שצריך !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שמצאת את הבעיה.

אני נותן את המחשב לבדיקה בכל מקרה מחר.

יש בעיה עם כמה מקשים אז אני אשמח אם פשוט יתנו לי מחשב חדש (כפי שמגיע לי ע"פ חוק). וכאמור יש עדיין את הבעיה שהמחשב קורס.

תגיד, המטען של המחשב גם אצלך ממש ענק? (יש לך I7, כן?). התקע שלו לא נכנס עד הסוף לשקע של המחשב. יש גם אצלך את הבעיה הזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שמצאת את הבעיה.

אני נותן את המחשב לבדיקה בכל מקרה מחר.

יש בעיה עם כמה מקשים אז אני אשמח אם פשוט יתנו לי מחשב חדש (כפי שמגיע לי ע"פ חוק). וכאמור יש עדיין את הבעיה שהמחשב קורס.

תגיד, המטען של המחשב גם אצלך ממש ענק? (יש לך I7, כן?). התקע שלו לא נכנס עד הסוף לשקע של המחשב. יש גם אצלך את הבעיה הזו?

כן הוא דיי גדול את האמת... אבל לא נראה לי שיש משהו לעשות עם זה.. בכל מקרה, מחיקת ה Webstoarge פותרת את הבעיה. יש לי עוד בעייה שהכפתורים בצד שמאל של המולטמדיה לא עובדים לי.. אני מחפש את התוכנה להגדיר אתם ואני לא מוצא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב... אז שלחתי את המחשב לבדיקה בטענה שהווינדוס קורס והוא לא אמור לקרוס, ושיש כמה מקשים חורקים.

המחשב חדש לגמרי (פחות מ-14 יום), אז קיוויתי שיתנו לי מחשב אחר.

המעבדה אמרה שאכן אין בעיות בחומרה, והתעלמה מזה שיש כמה מקשים בעיתיים ואני צפוי לקבל את המחשב חזרה היום (כנראה מפורמט).

היבואן של המחשב הוא וי.די.ג'י, ולא רונלייט כמו רוב המחשבים של בארץ... (שלא תשתמע ביקורת על הכיוון הלא נכון)

מקווה שלא יהיו עוד בעיות...

נושא סגור. תודה על העזרה.

:hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח.

אוקיי. אני אעדכן כשאקבל את המחשב.

אני משער שהם לא תיקנו את המקשים, כי הם טענו שאין שום בעיה עם המחשב...

וואו! 1503 אנשים קראו את ההודעה שלי.. :xyxthumbs: (או שהיא נקראה 1503 פעמים?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב. אז המחשב הגיע לאחר פרמוט. (ולאחר שהוא נשלח בטעות לאילת כמובן :facepalm: (המזל שלי))... הבעיה המקורית נפתרה :xyxthumbs: (עשיתי אנאינסטול לוובסטורג' בכל מקרה), אך יש שלל בעיות חדשות :s07: :

א. המחשב לא מגיב למקשי המולטימדיה בטור השמאלי (mute. volume up, vol down, stop, play/pause, change power option)

עריכה: הבעייה תוקנה. הצלחתי למצוא את הדרייבר לאחר שעות של חיפוש באינטרנט

ב. כאשר אני פותח את lifeframe (תכנה של אסוס) אני מקבל את ההודעה הבאה:

"multi-language files are currupted!

please install lifeframe3 again"

עריכה: מחקתי את התכנה (אנאינסטול)

ג. התוצאות של sfc/scannow עדיין אומרות שיש תקלות. (מצורף קובץ, בבקשה תעזרו)

עריכה: עדיין יש בעיה ( :jump: )

עריכה שנייה: בחנות מחשבים אומרים שזה כי מערכת ההפעלה שלי היא 64 ביט וה-CMD סורק בעיות לפי 32 ביט. זה נכון?

נשבר לי מהחיים שלי. (ומהחיים באופן כללי)

עריכה: עדיין יש בעיה ( :lol: )

שאלה נוספת: המוכר אמר לי שהוא הוריד לי 200 שקל מהמחיר של המחשב כי המעבד פחות טוב ממה שבמפרט שבאתר שלו. 2630QM במקום 2670QM. ההפרש הוא באמת מאתיים שקל, כן? (קיבלתי אותו ב-4400 כי קניתי באילת בלי מע"מ) :nixweiss:

אם יהיו תקלות נוספות אני אוסיף.

עריכה:

בינתיים אין (למרות שעוד לא הרצתי שום דבר כבד במחשב)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...