מפעילות סלולאריות חדשות - הדיון המרכזי - עמוד 98 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפעילות סלולאריות חדשות - הדיון המרכזי

xtract1

Recommended Posts

אלי התקשרו מפלאפון וניסו להשמיץ את גולן. אמרו ש"אין להם אבא ואמא" וכל מני דברים בסגנון.

הסברתי לנציגה שעובדה היא שאני משתמש בשירותים הסלולרים שלהם והם פשוט... עובדים. לה זה לא שינה כל כך, כנראה שזה היה הגיוני מדי ולא מספיק מבוסס על הנפצות. החברות האלה פשוט דוחות.

האמת היא שאני לא מרוצה מהשירותים של גולן, לפעמים יש לי ניתוקים. עם זאת, אני עדיין מעדיף אותם פי 100 על פלאפון. כל שיחה עם נציג פלאפון תמיד הייתה "מוציאה לי המיץ", לא משנה מה היתה מטרת השיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סלקום מתקשרים אליי כל שבועיים ושואלים אותי אם אני מבסוט מגולן טלקום..

ואפילו לא הייתי לקוח בחיים שלי :facepalm:

חחחחחחחחחחחח

אלי התקשרו מפלאפון וניסו להשמיץ את גולן. אמרו ש"אין להם אבא ואמא" וכל מני דברים בסגנון.

הסברתי לנציגה שעובדה היא שאני משתמש בשירותים הסלולרים שלהם והם פשוט... עובדים. לה זה לא שינה כל כך, כנראה שזה היה הגיוני מדי ולא מספיק מבוסס על הנפצות. החברות האלה פשוט דוחות.

האמת היא שאני לא מרוצה מהשירותים של גולן, לפעמים יש לי ניתוקים. עם זאת, אני עדיין מעדיף אותם פי 100 על פלאפון. כל שיחה עם נציג פלאפון תמיד הייתה "מוציאה לי המיץ", לא משנה מה היתה מטרת השיחה.

+1

+1

+1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא צדקה, כי הטענה שלה היתה שמכשיר דרך גולן הוא בעצם "לא שמיש". בנוסף, לכלכה עליהם מבחינה ניהולית\מנהלתית ולא רק על הקטע הטכני. מהבחינה הזו, אין לפלאפון שום זכות לדבר. רק לקבור עצמם באדמה ולהתבייש ביחס שלהם ללקוחות.

מבחינתי, השיחה הזו עצמה בעצם ממצה ומעידה על כל הבעיות של פלאפון ושות'. עצם העובדה שהחברה צריכה להציק לך, להתקשר אליך, לשכנע אותך. שום דבר לא עובד בצורה חיובית. הכל רק ע"י השמצות ושכנועים. אף אחד לא שכנע אותי לעבור לגולן. עברתי כי רציתי. אני לא רוצה שיתקשרו אלי, אני לא רוצה שישכנעו אותי. אני רוצה שיהיה לי קו, שאני אדע כמה אני משלם עליו, שאני אדע מה אני מקבל בו, שלא יהיו "אותיות קטנות" ו"כוכביות" וגם עדיף שהוא יעבוד כמו שצריך ( :lol: ).

בכל הפרמטרים האלו גולן מושלמת, פרט לקטע הטכני. הנסיון של פלאפון ושות' להציג את נקודת החוזק היחידה שלהן (הקטע הטכני) כתמונה כולה, מפריעה לי.

מעבר לכך, אחרי הכל, השירות של גולן סה"כ עובד וגם עובד בסדר. אני מסתדר דיי טוב. מה שצריך, עובד.

חברה שלי עברה מאורנג' לגולן אחרי שהנציגים הערסים שלה ייאשו אותה באמצעות השקרים העלובים שלהם. היא לא כ"כ מרוצה וטוענת שיש לה לא מעט ניתוקים של DATA. יש לה 4S.

היא עברה לגולן יום לפני המבצע של ה 50 שקל לחצי שנה. דיברה איתם איזה פעמיים-שלוש כדי שיחילו את המבצע גם עליה ובהתחלה טענו שאי אפשר כי היא כבר רשומה במחשב כלקוחה חוזרת (היא התחילה לבצע ניוד וביטלה אותו אחרי שעה - ואז שבוע לאחר מכן ניידה סופית). אמרו שיבררו וכו'... בסופו של דבר, היא פשוט ראתה שהחשבונית היא ע"ס 50 שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את ההרשמה לניוד ל012 בשעה 12:30. עד עכשיו לא קיבלתי מהם SMS שאומר שהניוד הסתיים, אבל גם ניתקו אותי מפלאפון, כך שאין לי קו עכשיו.

כדאי לנסות לשים כבר את הסים שלהם, או שחייב לחכות ל-SMS שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, הכנסתי את הסים וקיבלתי הודעה שהניוד הצליח. אני יכול לעשות שיחות מהטלפון.

באתר שלהם יש טופס שצריך למלא כדי להפעיל את הסים. הסים שלי כרגע לא נחשב מופעל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את ההרשמה לניוד ל012 בשעה 12:30. עד עכשיו לא קיבלתי מהם SMS שאומר שהניוד הסתיים, אבל גם ניתקו אותי מפלאפון, כך שאין לי קו עכשיו.

כדאי לנסות לשים כבר את הסים שלהם, או שחייב לחכות ל-SMS שלהם?

עכשיו אתם מבינים למה יש הרבה תלונות עליהם בעמוד הפייסבוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון. זאת בדיוק הנקודה שלי.

אם לא היה את הפורום הזה בטח היית מתלונן בפייסבוק שלהם שעשית ניוד ב-12 בצהריים ו"עדיין לא קיבלת SMS שהוא הושלם, אבל החשבון שלך בפלאפון כן בוטל ולכן עכשיו אין לך קו" - וכל זה בזמן שאתה עדיין עם הסים של פלאפון בטלפון, מחכה ל-SMS מהם(?) שיגיע איכשהו...

ואז אנשים אחרים קוראים את זה ובטוחים שיש בעיות בניוד בגולן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, סים של כל חברה אחרת יסדר לך את בעיות הקליטה ;)

סתם, בנימה רצינית יותר, תוודא שאתה נמצא במקום עם קליטה טובה מהאנטנות בכללי, אם כן אז תבדוק שהמכשיר שלך מתואם את כל התרדים של החברה ואם כן אז תנסה לדבר עם התמיכה של 012.

אגב לכל אלה שמתלוננים על ניתוקים בגולן, אני מנוי של החברה מאז שהיא נכנסה לשוק, וחוץ מפעם אחת בפתח תקווה שאיבדתי סיגנל, לא חוויתי ניתוקים באינטרנט או בשיחות אף פעם גם לא חברה שלי אח שלי או אבא שלי.. מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...