מפעילות סלולאריות חדשות - הדיון המרכזי - עמוד 91 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפעילות סלולאריות חדשות - הדיון המרכזי

xtract1

Recommended Posts

כנראה זה תלוי במיקום

בוודאות זה קיים באורנג'.

החבילה שקיבלתי מפלאפון דווקא ללא אותיות קטנות. 90 שח בחודש (בלי זיכויים ובלי הגבלת זמן) לשיחות הודעות ו3 ג'יגה גלישה (עד 12 מגה מהירות)

אתה רוצה לשים כסף על זה? :hat:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עוד שנה 40 שקל. לא כולל MMSים והמחיר 99 שקל כולל מעמ בשנה הראשונה בלבד. מחיר החבילה הוא 139 שקל. יש זיכוי מבונה בתוכנית של 20 שח לשנה+הטבת ניוד בלבד של עוד 20 שח לשנה.99 שקל בשנה הראשונה ו139 שקל לאחר מכן. תוכנית ללא התחייבות.שיחות+סמס+גלישה ללא הגבלה האטה אחרי גלישה של 3GB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, החבילה הזאת היא מה שמופיעה באתר שלהם. שלי ספציפית היא 89 שח ולא 99 ואין בה שום הטבה מובנית קצובה בזמן. בכל מקרה הטריגר שלי הוא לא המחיר אלא בעיות שיש לי בגולן, אין לי בעיה לשלם עוש כסף במידה ויש לו תמורה. כשתהיה פריסה מלאה והמכשיר לא יצטרך לנדוד בין אין לי בעיה לחזור לגולן. אף אחד לא מחזיק אותי בכח בשום מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשאל איך קוראים לחבילה ותבקש העתק חוזה למייל הם ללא בעיה יכולים לעשות את זה עוד לפני שהצטרפת.אני אומר לך ב100% שמרכיבי החבילה כמו שפירטתי לפניך. אלא אם כן מדובר במסלול בני משפחות/חברה עיסקית גדולה ששמה נכון יש מסלולים אחרים. למגזר הפרטי(כולל סטודנטים וחיילים) +עיסיק קטן(עד100 מנויים) זו החבילה. שוב בשבילך, תבקש מהם חוזה לכל מקרה(שים לב כי בחוזה שישלח אליך סיכוי רק כי הסכומים יהיו לפני מעמ) אוקי, נכון יש את החבילה החדשה ששם ואגב בכל התוכניות (כולל עיסקי פרטי גדול כולם) יש זיכוי מותנה בזמן.אני אישית הייתי ממליץ בחום על במידה ואתה מחפש תשתית טובה ושם זה 49 ל6 חודשים ואז 99 לכל השאר.לחלופין אורנג עוברת שדרוג משמעותי של השתית שלה ו012 יושבת על התשתית שלה ומציעה את המבצע החדש של ה44 שקל לחצי שנה ואז 98 שזה גם מאוד שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את זה במייל בעבודה, בכל מקרה זה בוודאות 89 ולא 99. (לא שזה משנה).

למה זה לא משנה? אם 10 שקל לא חשובים לך למה עברת לגולן מלכתחילה?

ואני בחיים לא ראיתי תכנית של פלאפון שהייתה פשוט ככה- סכום בלי הפתעות בלי זיכויים ובלי טריקים. אולי המחיר הסופי לא מאוד חשוב אבל זה לא נעים שאומרים לך מחיר X ואחרי חצי שנה אתה מגלה שזאת הייתה קומבינה שזה בעצם מחיר יותר גבוה שהורידו ממנו זיכוי בלי להודיע לך שאחרי תקופה מסוימת פתאום זה עולה (בד"כ אחרי שהנציג שעשה את זה כבר עובד במקום אחר או התפטר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות ש10 ש"ח לחודש או 20 לא משנים לי...

אם היו משנים לי הייתי בהוט מובייל ולא בגולן או שהייתי עובר ל012 מובייל.

כאמור, זה לא מה שנאמר בשיחה ולא מה שמופיע בסיכום התוכנית ששלחו לי

אפילו שאלתי ספציפי אם זה מוגבל בזמן ואם יש זיכויים שכלולים בתכנית (כי לפני שדיברתי איתם ראיתי את התוכנית שיש באתר

שהיא דומה למה שהבחור מקודם תיאר) ונאמר לי שלא.

בכל מקרה, אם המחיר יעלה דרמטית עוד שנה אז נראה מה נעשה, כרגע יותר חשוב לי שלא יהיו בעיות מאשר לחסוך 20 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, היות ורוב האנשים לא משתמשים בטלפון כאינטרנט ראשי לבית ובכל מקרה קומץ קטן גם מאלה שכן משתמשים באינטרנט הזה להורדות גדולות, מהירויות כאלה זה מיותר גם מעבר להגבלה של ה 3 ג'יגה מהירות גבוהה שקיימת בכל החברות כמדומני.

בשביל גלישה מהירה מספיק הממוצע של 5-6 ג'יגה שמקבלים כיום מכל החברות ומעבר לזה זה עוד משהו שנועד למשוך אנשים לעבור למסלול מסויים בלי באמת הצורך.

לאנשים שמשתמשים במכשיר שלהם כהוטספוט וגם מעוניינים בהורדות, הייתי ממליץ ללכת לפי מהירות גבוהה אבל גם להתחשב באיזור שבו הם צריכים את המהירות הגבוהה.

אני אישית בגולן הצלחתי להגיע ל 11 ג'יגה שזה כמעט כמו ה 15 שלי בבית וזה מטורף מבחינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...