מפעילות סלולאריות חדשות - הדיון המרכזי - עמוד 87 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפעילות סלולאריות חדשות - הדיון המרכזי

xtract1

Recommended Posts

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^ זה לא משנה, כי הסעיף הזה לא חוקי. ובמידה והם יגבו, דרישה וציטוט החוק ותקבל את הכסף בחזרה. (או מקסימום פניה דרך האינטרנט למשרד התקשורת)

אגב, אני הראשון בעד גולן... אבל הסעיף הזה עדיין מופיע באתר שלהם (בסוף): https://www.golantelecom.co.il/web/news1.php

למתניידים חדשים**: מנויים חדשים, שלא היו מנויים של אי פעם, ביקשו לנייד את מספרם לגולן טלקום ויישארו מנויים של לתקופה של 6 חודשים לפחות.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+1 /

וזה לא משנה כי אפילו 99 לחודש , זה עדיין עסקה טובה .

ובראייה יותר רחבה יש כרגע נותן שרות שהולך יותר לקראת הצרכנים , ואנחנו צריכים להחזיר לו באותו מטבע .

הרי ברור שבעתיד גם גולן וגם השאר יעלו מחירים ברמה כזאת ו/או אחרת , אבל יש משהו בללכת עם מישהו שנטה לטובתך מההתחלה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק 100$ לאייפון זה "מאוד זול"? בארץ עד הרפורמה זה היה ב-0$.. בחינם. "רק תתחייב"..

מכיוון ש, המחיר המלא של האייפון שקבעו החברות בארץ היה גבוה בערך פי 2 מהמחיר המלא של בלי התחייבות בארה"ב.

ונכון שרוב האנשים לא שילמו סכומים כאלו, אבל מי שהחליט לצאת לפני תקופת ההתחייבות, חוץ מקנסות יציאה הוא גם היה צריך להשלים את המחיר "המלא" של המכשיר, שכפי שאמרתי לא זול. החברות הרוויחו לא רע.

אני גם משער שהחבילה שהיית מתחייב עליה כדי לקבל את המכשיר "חינם", היתה הרבה יותר יקרה ופחות משתלמת מהחבילה שאתה מתחייב עליה בארה"ב ומשלם 100 דולר על המכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון ש, המחיר המלא של האייפון שקבעו החברות בארץ היה גבוה בערך פי 2 מהמחיר המלא של בלי התחייבות בארה"ב.

ונכון שרוב האנשים לא שילמו סכומים כאלו, אבל מי שהחליט לצאת לפני תקופת ההתחייבות, חוץ מקנסות יציאה הוא גם היה צריך להשלים את המחיר "המלא" של המכשיר, שכפי שאמרתי לא זול. החברות הרוויחו לא רע.

אני גם משער שהחבילה שהיית מתחייב עליה כדי לקבל את המכשיר "חינם", היתה הרבה יותר יקרה ופחות משתלמת מהחבילה שאתה מתחייב עליה בארה"ב ומשלם 100 דולר על המכשיר.

אכן. זה לא בדיוק היה בחינם, כי אחרי זיכוי החבילה הייתה מאוד יקרה בהשוואה וחוץ מזה, המסלולים התעדכנו כל הזמן ואנשים שרצו לעזוב לחברה מתחרה לא יכלו כי היה להם לשלם עדיין יותר משווי הטלפון בשוק הפרטי.

והזיכוי של ה 20-30 שח שבדרך כלל היית מקבל כ"הטבת ניוד" לא מכסה שום מכשיר בזמנו וזה סתם עוד משחק פסיכולוגי למשוך קונים.

בשורה תחתונה, הייתה משלם על חבילה יקרה יותר שבסופו של דבר התוספת ממחיר ריאלי שהיית משלם בשביל לקבל את הזיכוי לטלפון היה יוצר הרבה יותר יקר מ ה 100 דולר שאתה משלם על האייפון.

אז ההשוואה צריכה להיות ככה:

בארץ - אתה גם מתחייב וגם משלם בסופו של דבר יותר.

בארה"ב - אתה מתחייב אבל באמת משלם פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחדשתי בסים של גולן היום, הניוד הסתיים לאחר 3 שעות בדיוק כמו שהובטח.

מצורף speedtest, קראתי פה שבעת נדידה על הרשת של המהירות היא בסביבות 2Mbps. המצב הרבה יותר טוב :) (אזור הקריות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רמאללה? אתה גר בסת'ח מרחבה או בשכונת המסיון?

xD לא, זה השרת שזה בחר לי.

אגב, במצב חשבון עדכני באתר שלהם כתוב 84.62 ש"ח לא כולל מע"מ, למרות שאני בחבילת ה 49. האם זה אמור להיות כך (בגלל ששכחו לשנות מחיר באתר אבל בחשבונית יופיע המחיר הנכון) או שאני צריך להתקשר אליהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם כבר לקחו כסף על הסים, בתור חשבונית חד פעמית. כמו כן, הסכום שמופיע באתר זה בדיוק הסכום הרגיל שמשלמים על החבילה (84 + מע"מ).

*עריכה* הם הגיבו למייל ששלחתי בנושא, שלמרות שהחיוב שכתוב שם הוא המחיר הרגיל של החבילה, החיוב בפועל יהיה לפי מחיר המבצע 49 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא חוקי לא להפיק בצורה תקינה ומסודרת חשבונית עבור החיוב 49 שח.מוזר קצת איך הם עובדים לפעמים.

איך זה קשור לנושא ?!

בכל מקרה תהיה בטוח שהם עובדים לפי החוק... במיוחד בכל מה שקשור לחשבוניות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...