מה אתם אומרים על הצורב DVD הזה? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על הצורב DVD הזה?

Gnome

Recommended Posts

איך שאני יודע אז ה PIONEER אמינים וטובים. אז רציתי לשאול אותכם מה דעתכם על הצורב הזה

?PIONEER AO6 DVD+R/-R x4 (kit)?

ואם למישהו יש אותו אז האם הוא מרוצה?

אשמח גם לקבל המלצות על עוד צורבים טובים במחירים של עד 970ש"ח (אפשר קצת יותר)

ד"א: למה יש הבדל כזה גדול במחירים בינו לבין ה BOX?

דרך אגב המחירים לקוחים מ KSP...

תודה לכל העונים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך שאני יודע אז ה PIONEER אמינים וטובים. אז רציתי לשאול אותכם מה דעתכם על הצורב הזה

?PIONEER AO6 DVD+R/-R x4 (kit)?

ואם למישהו יש אותו אז האם הוא מרוצה?

אשמח גם לקבל המלצות על עוד צורבים טובים במחירים של עד 970ש"ח (אפשר קצת יותר)

ד"א: למה יש הבדל כזה גדול במחירים בינו לבין ה BOX?

דרך אגב המחירים לקוחים מ KSP...

תודה לכל העונים :)

הצורב מצויין לי אישית יש אותו ההבדלים במחירים בין ה OEM ל BOX הם ככל הנראה בגלל התוכנות של PINNACLE והמדיות לצריבה שאתה מקבל וכל אלה עד כמה שידוע לי לא מקבלים כאשר קונים אותו כ OEM.

בכל אופן אני מרוצה ממנו על אף שיש רבים שיאומרו לשיבחו של הצורב המשולב של LG או על הצורב של PLEXTOR אבל PIONEER ותיקים בתחום ותמיד נחשבו לאחת החברות הטובות יותר בתחום של כונני וצורבי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצורב מצויין לי אישית יש אותו ההבדלים במחירים בין ה OEM ל BOX הם ככל הנראה בגלל התוכנות של PINNACLE והמדיות לצריבה שאתה מקבל וכל אלה עד כמה שידוע לי לא מקבלים כאשר קונים אותו כ OEM.

בכל אופן אני מרוצה ממנו על אף שיש רבים שיאומרו לשיבחו של הצורב המשולב של LG או על הצורב של PLEXTOR אבל PIONEER ותיקים בתחום ותמיד נחשבו לאחת החברות הטובות יותר בתחום של כונני וצורבי .

;)עוד דבר קטן כדאי לך קצת שתשדרג את המחשב שלך עם אתה רוצה להתחיל לצרוב ואו לצרוב ולערוך סרטים המפרט הקיים שלך מפחינת ונפח דיסק קשיח לא יעמוד בכך בעיקר מבחינת הזיכרון.

אז אני ממליץ לך להשחיל יחד עם הצורב גם איזה לפחות 512 מגה ואולי איזה דיסק קשיח נוסף גדול, חדש ומהיר 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה אחי... ;)

ובקשר למחשב, אני יודע, אל תדאג. יש לי מחשב סוס.

המפרט שלי פשוט לא מעודכן אבל קניתי חדש לא מזמן (פחות מ 3 שבועות) שהוא ממש חזק ודי הרכבתי

את המפרט שלו לעריכת .

אבל מה שאתה אומר הוא נכון, אחת הסיבות באמת שעד עכשיו לא קניתי צורב היא בגלל שהיה לי את המחשב

הכי דפוק ומחורבן בארץ, אבל עכשיו אני מתחיל להתעניין... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...