בעיה בהעתקת קבצים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בהעתקת קבצים

Infin1ty

Recommended Posts

הבעיה היא ככה, אני מנסה להעתיק קובץ AVI ששוקל בסביביות ה 680MB מהצורב לכונן הקשיח שלי, אחרי איזה דקה שזה מעתיק , המחשב נופל ורושם את הדבר הבא: http://www22.brinkster.com/infiniteil/er2.JPG (אם זה לא פועל: לפתוח חלון חדש, להעתיק ולהדביק..), הכל אצלי תקין (http://www22.brinkster.com/infiniteil/er1.JPG)...

הצורב הוא Lite-On x52x32x52

הדיסק קשיח הוא: Maxtor 40gb 7200RPM

תודה לכל העוזרים.

וחג שמח !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קורה רק עם הדיסק הזה או שיש בעיה בהעתקה מכל הדיסקים?

בכל מקרה - ממולץ לבדוק שכל הכבלים במחשב מחוברים טוב ותקינים (אולי יש חיבור מתח או IDE רופף).

יכול להיות שיש בעיה ב , בלוח, בזיכרון, במעבד, הדיסק (CD) דפוק (בקיצור בכל חוץ ממקלדת ועכבר, וגם זה בתנאי שהם לא צריכים מיוחדים...).

אתה צריך לפרט קצת יותר על הבעיה - האם זה קורה כל הזמן או רק בחלק מהמקרים? האם ניסית את העתקה מהדיסק אצל חבר? האם זה עבד בעבר? האם בדקת את הזיכרון בעזרת תוכנה? האם יש נפילות במחשב בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שנישרף לי הספק והלוח אם הצלחתי בהחלט להעתיק את אותו הקובץ להארדיסק שלי, אחרי שהתקנתי את הלוח אם החדש שלי והספק כוח, אני שם לב שכאשר אני מעתיק רק אז המחשב קורס, ניסיתי לשנות כמעט הכל, אך כלום לא עוזר :(

אני יכול להעתיק את הקובץ מהמחשב השני שברשותי

הרצתי memtest86 וזה לא הראה לי שגיאות כלשהם

התקנתי Via4in1 כמובן

האם יש משהו אחר שאני צריך לבדוק? (החיבורים תקינים הבחלט, ופועלים על UDMA)

ד"א רק לפני יומיים התקנתי (לוח אם חדש, הצורב חדש..)

עידכון:

ההארדיסק 100% פועל טוב, הרצתי PowerMax של Maxtor את כל הבדיקות, על הכל קיבלתי Passed.

אז מה הבעיה :( אני נואש..

אולי קיבלתי , עם IDE CONNECTORS פגומים?

אם זה עוזר, אחרי ה REBOOT שהמחשב מקבל כאשר אני מנסה להעתיק, אני שם לב שהוא רושם ל EVENT VIWER, אז הנה מה שהוא רשם (לא שאני מבין מה רשום שם :\)

Event Type:Error

Event Source:System Error

Event Category:(102)

Event ID:1003

Date:12/20/2003

Time:1:17:49 AM

User:N/A

Computer:INFINITE

Description:

Error code 000000c2, parameter1 00000007, parameter2 00000cd4, parameter3 b2b8b2b8, parameter4 e1654008.

For more information, see Help and Support Center at http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp.

Data:

0000: 53 79 73 74 65 6d 20 45 System E

0008: 72 72 6f 72 20 20 45 72 rror Er

0010: 72 6f 72 20 63 6f 64 65 ror code

0018: 20 30 30 30 30 30 30 63 000000c

0020: 32 20 20 50 61 72 61 6d 2 Param

0028: 65 74 65 72 73 20 30 30 eters 00

0030: 30 30 30 30 30 37 2c 20 000007,

0038: 30 30 30 30 30 63 64 34 00000cd4

0040: 2c 20 62 32 62 38 62 32 , b2b8b2

0048: 62 38 2c 20 65 31 36 35 b8, e165

0050: 34 30 30 38 4008

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. נסה להפעיל את המחשב בעזרת DOS עם תמיכה ב CD. בדיסק האיתחול של 98 יש תמיכה ברוב סוגי ה CDs, כך שלא צריכה להיות בעיה להפעיל את ה CD-ROM במצב DOS. נסה להעתיק את הקובץ מהדיסק במצב זה.

ב DOS לא תקבל מסך כחול, אבל אם יש שגיאה חומרתית כלשהי, אתה כנראה תקבל הודעת שגיאה.

2. נסה לחבר את ה CD ל IDEs שונים בלוח (פעם בראשי ופעם במשני) ותראה אם הבעיה חוזרת.

3. אם יש באפשרותך לנסות CD-ROM אחר במחשב, או לבדוק את הצורב שלך במחשב אחר, זה יעזור לשלול בעיה בצורב עצמו (אולי נדפק כשנשרף ספק הכוח שלך).

4. נסה כבלי IDE שונים. בשביל הבדיקה, נסה גם כששניהם מחוברים על אותה רתמה. בד"כ רצוי שה HD וה CD לא יישבו על אותו כבל (כי הCD יותר איטי מהHD ואז הוא "מאט" אותו).

5. נסה לבדוק ב אם אין התנגשויות בין ה IRQs. ל IDEs מוקצים IRQs 14,15. בדוק התנגשויות חומרה גם ב .

6. אם יש לך נוספת, נסה אותה ותראה אם הבעיה מתרחשת גם שם (אצלי יש 3 מערכות הפעלה מותקנות 98, 2000 ו XP).

7. תמיד קיימת האפשרות שהלוח אם מקולקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחתי להעתיק את הקובץ דרך DOS והוא פועל, אבל דרך אני מקבל את השגיאה.

התקנתי את המערכת מחדש, אבל עדיין אני נתקל באותה הבעיה, הפעם ניסיתי דבר ראשון להעתיק וזה פשוט כיבה את המחשב :(

אבל מה ששמתי לב שאני מצליח להעתיק את הקובץ מכונן הדיסקים שלי למרות שהוא פועל על PIO MODE.

מה אתה חושב שזה?

התקנתי את כל הדריברים שרק אפשר, הכל מועדכן אצלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תריץ בדיקה על הדיסק אותו אתה מנסה להעתיק עם CDCheck (תוכנה חינמית נחמדה שבודקת תקינות של דיסקים) אולי על הדיסק עצמו יש שגיאה שבוינדוס גורמת לו להתקע אבל DOS מצליח להתעלם ממנה.

כבר הצלחתי פעם בטעות ליצור CD שתוקע מערכות וינדוס אבל כשמנסים לקרוא אותו מדוס הכל עובד חלק...

מה עם דיקים מלאים אחרים? אותם אתה מצליח להעתיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנה לא מצאה שום שגיעה כאשר הכנסתי לה את הכונן עם אותו הדיסק והקובץ..

ניסיתי גם דיסק אחר שמכיל אותה כמות של מידע ואותו סוג קובץ ואני עדיין מקבל שגיאה :(

איזה ביאוס זה!@#$!@

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה מתעצבן על כל המערכת, בדוק CD או צורב אחר על המחשב שלך, אולי משהו קרה לעין של הצורב ויש לו בעיה לקרוא את המסלולים החיצוניים או הפנימיים של הדיסק במהירות. ראיתי את זה קורה בצריבה, אין שום סיבה שזה לא יקרה בקריאה.

דרך אגב, היבואנים של ליטאון - "תגה", לא עושים בעיות עם החלפת חומרה פגומה שעדיין באחריות - נדפק לי לפני כמה זמן הצורב (עוד לא הבנתי אם זה היה באשמתי או לא), התקשרתי, בררתי (ואולי גם קצת כיסתחתי...), אמרו לי שאם אני אגיע אליהם ביום שיש את הצורב במלאי מחליפים לי אותו בלי בעיה.

אחרי יומיים הייתי שם (רמת החייל - קריית עתידים) ותוך עשר דקות יצאתי עם צורב חדש באריזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה להעביר את הצורב ל-Pio mode בוינדוס ותראה אם זה עדיין נתקע

זה מעתיק כאשר זה ב PIO MODE , אבל מה שווה אם זה ב PIO MODE? כל התכונות של הצורב הולכות וגם המחשב מאיט ואי אפשר לגעת בו.. , בכל מקרה אם אני שם לו DMA הוא רושם לי שם "Multi-Word DMA MODE 2" ...

יש לך אולי רעיון לבעיה :(?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי איך שזה נשמע, זאת בעיה של דרייברים. תוריד את כל הדרייברים האחרונים שאתה יכול - של לוח האם, של הצורב (גם אם כתוב שיש תמיכה מובנית בלוח האם), כרטיסים שונים שיש לך, ואם אתה יודע איך, תעדכן את ה - אולי יש בעיה ב שתוקעת את המחשב בDMA בCD.

לא כתבת אם בדקת את הצורב במחשב אחר או צורב אחר במחשב שלך. הבדיקה תעזור לצמצם את הסיבות לבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...