פיתוח ישראלי החוסך 30%-25% מכמות הדיו בעת הדפסה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיתוח ישראלי החוסך 30%-25% מכמות הדיו בעת הדפסה

ש נ י צ ק י

Recommended Posts

המדפסות שאני מכיר מדפיסות מספיק טוב במצב טיוטה, כך שאני לא רואה סיבה שלא להשתמש בתוכנה חיצונית

במדפסות שיצא לי לתמוך בהרבה כאלה, החברות של המדפסת עושות שהטיונר "ייגמר" בהחלטת הצ'יפ שנמצא בתוך המחסנית, הרבה לפניי שבאמת הוא נגמר

לצורך זה כדאי להכיר : להעביר ציפים בין מחסניות שבאמת נגמרו וכאלה שבהן הציפ נגמר, וכך לנצל באמת את _כל_ הטיונר. יש גם מאפסי ציפים או ציפים להחלפה שניתן לקנות מהאינטרנט, וזה יכול להיות משתלם למי שמתחזק יותר ממדפסת אחת (אנשי IT למשל)

חוצמזה ניתן לפתוח את המיכל ולשפוך אבקה מטיונר גנרי זול לתוך הטיונר המקורי, אבל זה ממש מלכלך

כך גם photoconductor : יש בתוכו מיכל שמתמלא אם טיונר משומש, ואז הוא מתחיל לשפוך אבקה בתוך המדפסת והחוצה. כל מה שצריך כדיי למנוע את זה ולהאריך את החיים שלו זה לפרק את המיכל הזה ולשפוך אותו לפח מדיי כמה שבועות (במדפסת שעובדת המון)

בתפריט של המדפסת עצמה יש אפשרויות מוחבאות של איפוס מונה דפים וכו שנמצא בתוך המדפסת. בהרבה דגמים כדיי להגיע לתפריט הזה צריך ללחוץ אל 2 מקשים בלוח בקרה של המדפסת ותוך כדיי לכבות ולהדליק את החשמל מהמפסק מאחור, וכך לגרום לה להמשיך לעבוד ללא החלפת חלקים מסויימים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...