המלצות לסדרות טלוויזיה חדשות עונה ראשונה. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצות לסדרות טלוויזיה חדשות עונה ראשונה.

nat64x

Recommended Posts

שמעתי מס' המלצות על Modern Family (או יותר נכון Al Bandy is no longer selling shoes), וגם נראה שהיא צברה פופולאריות לא רעה ב IMDB. ניסיתי את העונה הראשונה ולא ממש התחברתי להגשה המפגרת של הסדרה הזו. מה שכן, אחוזי הצפיה היו ככל הנראה נמוכים בצורה משמעותית ללא סופיה ורגארה.

Ignore that.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 108
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זכייה נרשמה לזכותנו! הומלנד זכתה השבוע בגלובוס הזהב! מגיע לה סיימה יפה את העונה. גם פרייז'ר זכה על תפקידו בבוס אאל"ט.

בנוסף, שוחרר היום פרק ראשון של העונה השניה של ספרטקוס!!

ללא ממש עונה ראשונה... אך כמו שהשרלילה המעצבנת שגרה בפינו I'M SO EXCITED!! :jump::funn: :funn: :jump:

מקווה שהשחקן המחליף יצילח להיכנס לנעליו הגדולות שהשאיר אחריו במותו אנדי ויטפילד ז"ל, יחסר לנו. ככה מתחילים שבוע :cwm39: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

המלצה נוספת Black Mirror. ראיתי בעיקר את הפרק הראשון שעליו אני מבסס את ההמלצה. סדרה בנוסח אזור הדמדומים במוטיב WHAT IF? כול פרק עומד בפני עצמו במנותק מאחרים, כאשר התסריט משתדל להיות מקורי ומסקרן וגם עומד במשימה. אני לא אספר לכם יותר מידי כדי לא להרוס את הפרק הראשון - אני ארמוז שמדובר בדרישת כופר בלתי שגרתית LOL

מצטרף להמלצה - מאוד לא שגרתית ומי שיצליח להתעלות מקו העלילה הגלוי ימצא שם המון מסרים ודילמות מאוד מטרידות עם אוריינטציה ברורה לאורח החיים שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבול מאוד מעורפל הגבול הזה שאתם מנסים למתוח... אתם באמת חושבים שמישהו ימצא אותכם liable לדבר כזה?! תמוה בעיני... חבל שאתם לא בגישה של לתמוך ברשת במקום לחזק את ידם של אלה שמנסים לצנזר ולשלוט בה (לא חסרים לנו מאלה).

אתם לוקחים את זה צעד אחד מעבר לדרוש אם תשאלו אותי - מה שאני מניח שלא תעשו. מה שרשמתי לא שונה מדיווח. אם אתה רוצה שאני יסיר שלח לי הודעה ואני יערוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה באותו מידה יכול להחשיב את כול הדיון הזה כפיראטי אין פה שוני מהותי ואין טעם להיתמם.

מה המילים R5 AC3 זה מה שהקפיץ אותך?! להגיד שחרור מוקדם לספרטקוס זה בסדר?? אני בספק אם אתה בעצמך יודע את התשובה לכך באופן מוחץ.

אין לי עניין לפתוח דיון בנושא או לפעול לשינוי מדיניות, שמנהל האתר יחליט כפי שהוא רואה לנכון והאינטרסים שמשרתים אותו, אני בספק שזה יחולל שינוי בלאו הכי.

אני יעשה כמצווה עלי ואשתדל לקפץ בין הטיפות במסגרת הגבול השרירותי והאפור שקבעתם, גם אם הוא נפצר מהבנתי והבנתם של רבים, ואף שזה מראה על מידה של צביעות וקטנוניות שאני בוחל בה ברמה האישית.

אני לא רואה איך זה משרת אף אחד כול העניין הזה.

^כול הנאמר לא מכוון אליך באופן פרטי ונאמר בצורה כללית. אני לא ימשיך לסטות מנושא הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת זה תמיד הכעיס אותי פה. משחקים פרוצים זה אסור, מערכות הפעלה פרוצות זה בסדר, מדריכים לקנות כרטיס מסך אחד ולפתוח אותו לאחר (מה שלא חוקי!) מותר ועוד איך.. לצורך העניין היו גם מדריכים כיצד לעקוף את המכס (מה שלא חוקי אבל המכס נתפס כאויב הציבור)

מצד שני יש אנשים שרוכשים דברים בצורה חוקית (אני למשל) הבעיה עם סורטים זה שאין באמת אופציה חוקית, טובה לצפיית וסדרות _ולא, לחכות חצי שנה בשביל להשאיל את הדיוידי זה לא פתרון). מה שאתה עשית שהבאת שם של שחרור וזה כנראה הגבול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

Touch

touch-tv-series.jpg

פיילוט לסידרה חדשה עם ג'ק באוור, על ילד אוטסטי שרואה מספרים וחוזה לכאורה את העתיד.

היה בסדר. לא התלהבתי ממש. עלילה טיפשית.

לדוגמא: ילד מבגדד שרוצה להיות קומיקאי כמו כריס רוק, משוכנע מלהתפוצץ עם חגורת נפץ כשאופרטורית טלפון מתקשרת במקרה לפלאפון שמחובר לפצצה, ומבטיחה לקנות לו תנור חדש עם יואיל בטובו להשאר בחתיכה אחת... "מקריות" היא מילת המפתח בסידרה הזאת, תסריט מעט הזוי בלשון המעטה :lol: . מזכיר את הסרט knowing עם ניקולס קייג'.

נמשיך לעקוב בינתיים ונראה לאן יתפתח we owe it to jack.

Day break

scaled.php?server=820&filename=daybreaksaison1.jpg&res=medium

סדרה מעולה וישנה (2006) שהתבטלה לאחר העונה הראשונה.

על אדם שנמצא בלולאת זמן וחווה את 24 השעות האחרות (דיברנו על ג'ק באוור, לא?) שוב ושוב בדומה לסרט Groundhog day למי שמכיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...