זיכרונות אוכלים זיכרונות, הגיוני? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זיכרונות אוכלים זיכרונות, הגיוני?

Guy950

Recommended Posts

הביאו לי במתנה 2GBx2 800Mhz של והוספתי אותם לזיכרונות הקיימים במחשב ככה שבסך הכל יש עכשיו במחשב 8GB.

אחרי שהוספתי את הזיכרונות שמתי לב שלפתע נעלמו לי 4GB מהמחיצה של הווינדוס בהארדיסק וכדי לבדוק שזה לא זה, הוצאתי את הזיכרונות והנה הזיכרון חזר למחיצה.

איך זה הגיוני ולמה זה קורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך וינדוס 7 אז לך ל:

לחץ מקש ימני בעבר על המחשב שלי > מאפיינים > הגדרות מערכת מתקדמות > לשונית מתקדם > ביצועים(הגדרות...) > לשונית מתקדם > וירטואלי(שינוי...) >בטל נהל אוטומטי, ללא קובץ החלפה - קבע ואישור.

נראה לי שזה מה שאמור לפתור את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שמה שהוא הציע כן החזיר לי את הזיכרון האבוד.

מחקתי כל דבר מיותר מהמחיצה של הווינדוס, אבל בכ"ז ברגע שהזיכרון גדל ככה הגעתי לאפס מקום במחיצה.

האופציה היחידה שתאפשר לי להשאיר את זה - זה רק אם אני אוסיף למחיצה של הווינדוס, את זה אני לא מצליח לעשות ומחכה שיעזרו לי לגבי זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון מקום בכונן הקשיח נכון?

אם יש לך שני מחיצות או יותר ואתה רוצה לתת למחיצה אחת מקום על חשבון השנייה אז זאת אופציה:

מקש ימני על מחשב שלי > ניהול > בתפריט בצד - ניהול דיסקים > עכשיו שמה אתה יכול ללחוץ מקש ימני בעכבר על המחיצות ויש לך אפשרויות.

תחילה אתה מכווץ ממחיצה אחת ואחר כך מוסיך לשנייה. רק תעשה את זה בזהירות, שלא בטעות תמחק לך המחיצה...

אם זאת לא הבעיה אז כנראה שאתה צריך חדש. רק שיש עכשיו עליית מחירים, אולי שווה לך לחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שבדיוק עכשיו תיכננתי לקנות הארדיסק חדש, יש לי אחלה תיזמונים |:

בכ"מ, השגתי את התוכנה שהשתמשתי בה בעבר לניהול המחיצות, אז הבעיה תסודר בשעות הקרובות ואז אחזיר את הזיכרון הדיגיטלי.

תודה רבה על כל העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערוך בבקשה את כותרת הדיון לכותרת עניינית על-פי חוקי הפורום.

כדי להפוך את הכותרת לעניינית נסח בה את השאלה באופן שיעיד באופן קצת יותר טכני על מהות הבעיה ונושא הדיון למען טובת הקהילה (אנשים שנתקלו בבעיה ושאלה דומות לשלך או שייתקלו בעתיד וכך יוכלו להגיע לדיון הזה בעזרת חיפוש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...