אין התרעת הודעה חדשה באפליקציית Facebook Messenger - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין התרעת הודעה חדשה באפליקציית Facebook Messenger

xtract1

Recommended Posts

הורדתי שלשום את האפליקציה הזו :

https://market.android.com/details?id=com.facebook.orca&feature=apps_topselling_free#?t=W251bGwsMSwxLG51bGwsImNvbS5mYWNlYm9vay5vcmNhIl0.

שזה פשוט המסנג'ר של פייסבוק לבדו בלי כל השטויות האחרות. הגדרתי שם שההתראות יהיו פעילות ושיהיה גם חיווי באור+רטט+צליל אך בפועל לא מתקבלת שום התראה (בדקתי כמה וכמה פעמים). אצל מישהו זה גם קרה? פיספסתי משהו או שאולי יש התנגשות כזו או אחרות בין או בין האפליקציה ל-CM7 שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, קודם כל טוב לדעת שזו לא בעיה רק אצלי.

בכל מקרה, כרגע לא מצאתי לזה שום פיתרון. פשוט חיפשתי משהו אחר ומצאתי את ה-GO SMS, הוויד'גט של GO LAUNCHER ושם יש אופציה להתקין פלגאין שמושך את ההתראות גם מהמסנג'ר של הפייסבוק...על פניו כרגע נראה מעולה למרות שעוד לא בדקתי אם אני מקבל התראות מהפייסבוק עצמו...אדווח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זו בעיה בCM7. הייתי תקופה די ארוכה עם MIUI והאפליקציה של אף פעם לא דיווחה לי על התראות כאלה ואחרות, אז פשוט השלמתי עם זה וחשבתי שזה חסרון באפליקציה עצמה. לפני כשבועיים בערך עשיתי ריסטור לסטוק רום של פלאפון והופתעתי לגלות שפתאום אני מקבל התראות (בסטטוס באר) על תיוג תמונות, תגובות ובקיצור כל הנוטיפיקיישנס בפייסבוק.

אגב, מאז, הספקתי לנסות גם את Batista70 FoxHound, SensatioN ROM, Criskelo V30 ו-Androidmeda. גם בהם קיימות התראות של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון שאתה רוצה לראות ברגע ששולחים לך הודעה אז תן לי להמליץ לך על EBUDDY - בעיני זו התוכנה ההכי טובה לצ'אט של הפייסבוק.

והיא גם תומכת במסנג'רים נוספים כמו של YAHOO וMSN !

גם כשהיא סגורה היא יכולה להציג אותך ONLINE ולהתריע כששולחים לך הודעה :-)

פשוט תוכנה מושלמת

אחריה במקום השני FB CHAT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...