בעיה לגבי מאוורר של כרטיס מסך.... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה לגבי מאוורר של כרטיס מסך....

devil2052

Recommended Posts

שלום לכולם....אז ככה יש לי בעיה שהמאוורר של הכרטיס מסך משמיע רעשים מוזרים מאוד והוא חורק...

יש לי כרטיס מסך 4 mx440 של

חשבתי אולי שהבעיה היא הספק כי יש לי יחסית הרבה דברים צורכים חשמל...2 הארדיסקים, 3 מאווררים 2 סדידירומים כונן דיסקטים וכרטיס קול AUDIGY שיש לו פאנל קדמי שדורש חשמל....

תודה לעוזרים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם....אז ככה יש לי בעיה שהמאוורר של הכרטיס מסך משמיע רעשים מוזרים מאוד והוא חורק...

יש לי כרטיס מסך 4 mx440 של

חשבתי אולי שהבעיה היא הספק כי יש לי יחסית הרבה דברים צורכים חשמל...2 הארדיסקים, 3 מאווררים 2 סדידירומים כונן דיסקטים וכרטיס קול AUDIGY שיש לו פאנל קדמי שדורש חשמל....

תודה לעוזרים....

ניסית לשמן אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שמאורר כזה קטן יעשה בעיות עם הספק.. אבל לא יודע

אם הוא ניתן לפירוק (דרך המדבקה שלו אמור להיות פקק) זה בדרך כלל במאוררי 80 אין לי מושג אם יש את זה במאוררים הקטנים של הכרטיסי מסך

בכל מקרה אם אתה יכול טיפה למשוך את הכנפיים ותראה כאלה סלילים בצבע נחושת תנסה להשפיץ עליהם קצת WD40 ולסובב את הכנפיים קדימה אחורה שזה יכנס פנימה.. לא יודע עד כמה זה יעזור ככה מבחוץ בלי לפרק את זה אבל תנסה .. כמובן שקודם תנקה אבק

עריכה: ומניסיון שלי עם כרטיסי GF4 MX440 אם הכרטיס לא מתחמם בטירוף בלי מאורר, הוא ישרוד בלי אוברקלוקינג

זה לא כזה בעייתי לו..... ובדרך כלל גם המאוררים הקטנים שמקבלים לא עושים מי יודע מה תעבודה, זה בדרך כלל עזרה קטנה שהחברה נותנת לצאת מידי חובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...