INTEL CORE I5 2500K עם 1950X ,יהיה צוואר בקבוק?ללא שימוש במשחקים - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

INTEL CORE I5 2500K עם 1950X ,יהיה צוואר בקבוק?ללא שימוש במשחקים

L1ron

Recommended Posts

ערוך בבקשה את כותרת הדיון לכותרת עניינית על-פי חוקי הפורום.

כדי להפוך את הכותרת לעניינית נסח בה את השאלה. לדוגמה 'X1950 עם i5-2500K האם יהיה צוואר בקבוק ל-X (השימוש המיועד)?'

מה הכוונה האם יהיה צוואר בקבוק? האם המעבד יגביל את הכרטיס או להפך? לדעתי הכרטיס הגרפי הזה מיושן ולא ממש מתאים למשחקים חדשים ברזולוציה ובהגדרות גבוהות אם זה השימוש שאתה מייעד לו את המערכת, אז כך שהמעבד בטח לא יגביל אותו. אני חושב שאם יש לך לוח-אם מתאים אז שסביר להניח שכבר עדיף לך להשתמש בליבה הגרפית המובנית במעבד, כנראה שתקבל אותו סדר גודל של "ביצועים", ואם משחקים הם לא אחד השימושים, אז בכלל אין לך צורך בשום דבר יותר ממנה ובין היתר תחסוך קצת בחשמל ובפליטת חום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא ה-X1950 יכול להריץ משחקים פה ושם. עם 8800GTS שמעט חזק ממנו הרצתי crysis2 על LOW חלק.

השאלה היא האם למכור 6850 זו הדרך הנכונה להרוויח כסף. אם זה יד שנייה אתה חוסך כסף כזה תוך יומיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שאתה מבין על מה אתה מדבר פותח הת'רד

כשמדובר על צוואר בקבוק בין למעבדים בדרך כלל מדובר על זה שהמעבד מגביל את הכרטיס

כשמדובר על משחקים אם יש לך מעבד חזק כמו ה2500K שלא מגביל שום כרטיס חד שקיים היום אז אין צוואר בקבוק והכרטיס מסך ייתן את מלוא יכולותיו (הנמוכות מאוד במקרה של הX1950)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערוך בבקשה את כותרת הדיון לכותרת עניינית על-פי חוקי הפורום.

כדי להפוך את הכותרת לעניינית נסח בה את השאלה. לדוגמה 'X1950 עם i5-2500K האם יהיה צוואר בקבוק ל-X (השימוש המיועד)?'

אני חושב שאם יש לך לוח-אם מתאים אז שסביר להניח שכבר עדיף לך להשתמש בליבה הגרפית המובנית במעבד...

ואם משחקים הם לא אחד השימושים, אז בכלל אין לך צורך בשום דבר יותר ממנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לשאלתך

הכרטיס לא יגביל את המעבד בשום יישום וגם המעבד לא יגביל את הכרטיס ביישומים גראפים

בקשר ל2500K

מכפלה פתוחה היא לא ההבדל היחיד בין מעבדי הK למעבדים הרגילים.

מעבדי הK מגיעים עם כרטיס מסך משולב(Intel HD Graphics 3000) שיותר חזק מהכרטיס המשולב שבמעבדים הרגילים (Intel HD Graphics 2000 )

אם אתה לא גיימר ורוצה OC אני מציע לקחת לוח Z68 שגם תמך בOC (מה שהH67\H61 לא תומכים) וגם בכרטיס המשולב (מה שP67 לא תומך)

דוגמאות

http://rsm.co.il/Product.aspx?ProductID=2917

http://rsm.co.il/Product.aspx?ProductID=2994

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...