משהו מוזר עם החולצה של לואסינה אצל דוד טופז לפני כמה דקות. - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו מוזר עם החולצה של לואסינה אצל דוד טופז לפני כמה דקות.

1

Recommended Posts

אני רק רוצה להבין מה טיפשי בסדרה? יענו שהם חיים בבית ספר יוקרתי? שלכולם שם קורים דברים שכל

קשר למציאות הוא מקרי בהחלט? מה מפריע לכם? נראה לי שאתם מצפים מסידרה שמלכתחילה אמורה להראות

אורך חיים שלא קשור למציאות בשום אופן, להיות סדרה עמוקה, מלאת משמעות חיים והגינית. ובכן מורדים הם לא

סדרה כזאת. היא סדרה שכדי לראות אותה צריך להשתחרר, לכבות תאי מוח אפורים ובכלל לשכוח מהמציאות.כנראה

שאתם מנסים למצוא משהו הגיוני בסדרה הזאת ואין שם כזה.זה לא אומר שזה כיפי לראות.

ובכלל, Gohan , בלי לרדת לעומק הכינוי שלך אני סבור כי הוא לקוח מתוך הסדרה דרגון בול זי,

שלדעתי זה סדרה לילדים בני 6,7 ובוודאי לא 15. ולפני שאתה נכנס לויכוח איתי שאתה בחור בוגר, שקול ובכלל

לא ילדותי תחשוב היטב, ותפסיק לראות במורדים רק דברים שליליים, כמו שרובכם עושים.

כולם קוטלים את הסדרה כאילו זה ממש הכי נמוך שהגיעו ושאנחנו ממש מוקפים בסדרות "איכות".

גם אני קטלתי את הסדרה (אבל לא כמו רוב האנשים פה), אבל כשראיתי את זה, זה דווקא נחמד.

בקשר לכינוי של גוהן ,אכן טיפשי לרדת על המורדים עם כינוי כזה. כמו לרדת על ראפ עם הכינוי שלי :P.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אוקיי המורדים היא אכן סידרה מטומטמת להפליא ואני רוצה להגיד שהשמנה חברה של מיה ממש מגעילה והיא גם שמנה

ויש לה חצ'קונים

מיה לאומת זאת ניראית טוב והייתי עושה איתה אהבה (כמובן שבלי אהבה)

אבל דוגריייייייייייייי..... כולכם יודעים שנגיד אח שלכם הקטן ישב בחדר משפחה ויראה המורדים תילכו לחדר מישפחה תישבו כי משעמם לכם

ותשימו לב שאתם רואים המורדים

ואז אמא שלכם תיצעק רועעעעעעייייייייייי בוא רגעעע אז אתם תגידו לה רגע אני באמצע ( :cwm39: )! זה פשוט מושך הסידרה הזאת כמה שהיא מטומטמת

דרך אגב עוד הסידרה בנויה על ספר.. אוישש כמה שזה מטומטם!

:turn:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק רוצה להבין מה טיפשי בסדרה? יענו שהם חיים בבית ספר יוקרתי? שלכולם שם קורים דברים שכל

קשר למציאות הוא מקרי בהחלט? מה מפריע לכם? נראה לי שאתם מצפים מסידרה שמלכתחילה אמורה להראות

אורך חיים שלא קשור למציאות בשום אופן, להיות סדרה עמוקה, מלאת משמעות חיים והגינית. ובכן מורדים הם לא

סדרה כזאת. היא סדרה שכדי לראות אותה צריך להשתחרר, לכבות תאי מוח אפורים ובכלל לשכוח מהמציאות.כנראה

שאתם מנסים למצוא משהו הגיוני בסדרה הזאת ואין שם כזה.זה לא אומר שזה כיפי לראות.

ובכלל, Gohan , בלי לרדת לעומק הכינוי שלך אני סבור כי הוא לקוח מתוך הסדרה דרגון בול זי,

שלדעתי זה סדרה לילדים בני 6,7 ובוודאי לא 15. ולפני שאתה נכנס לויכוח איתי שאתה בחור בוגר, שקול ובכלל

לא ילדותי תחשוב היטב, ותפסיק לראות במורדים רק דברים שליליים, כמו שרובכם עושים.

אין לכם שום בושות כאן נכון?

לא איכפת לכם מכולם, אתם רואים כינוי של ילדים קטנים אז ישר אתם מחשבים את זה שככה האופי של אותו בן אדם!

זה שהכינוי של סופר-גואהן לא מציין שאני רואה את התוכנית(למרות שמבקרה שלי ראיתי אותה), זה לא מציין שום אופי לגבי!

אבל כמובן כמו יותר מ3/4 מהפורום מחשבים סופר גואהן (סליחה על המילה) כהומו, מפגר וילדותי!

זה מה שאני לא מבין אצלכם, שלא נדבר ששלחתי מכתב(Email) לדן מרחסין, שגם לא ענה לי בחזרה..,

אבל זה לא קשור, עכשיו נכנס יותר לעניין אני אמרתי שרוב האנשים שונאים את התוכנית הזאתי, ציינתי שהיא גם לילדים קטנים,

אוקי צודק - התוכנית דרגון בול זי אני מסכים בהחלט שהיא לילדים קטנים אף יותר, כל אחד ותפיסת העולם השונה שלו!

מה שמזכיר לי שהיום חבר שלי אמר שהוא קרא לא ממזמן בעיתון שמבוגר בן 30 ומשהו לא הולך לעבודה שלו ונשאר בבית כדי

לצפות בתוכנית "פינת אור",

שהיא בכלל גם לילדים 6,7 - אז בבקשה כל אחד ותפיסת העולם שלו, יש לך זכות לאהוב את המורדים, יש לי זכות להגיד שהמורדים

זאת סדרה חסרת חיים, יש לך זכות לצחוק על דרגון בול זי שזאת סדרה למפגרים, אבל אין לך שום זכות לצחוק עלי בגלל כינוי!

זה ממש כבר לא פירי מצידכם!

ובקשר לדן מרחסין, אני בהחלט מחכה למייל חוזר ממך..

ממש אנשים אחלה.. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין אותך אחי למה אתה מתרגש מזה. זה רק פורום מה אכפת לך מה חושבים עליך כאן...

אם אנשים היו מכירים אותך יותר לעומק והיו מדברים איתך היו יכולים לשפוט אם אתה ילדותי או לא, לא לפי ניקניים

ולדעתי באמת דרגון בול זי סדרה ילדותית אבל גם אני הייתי יושב לראות פרקים שלה שהייתי אצל חבר שלי חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא פעם ראשונה, לא שניה, לא שלישית, לא מאה אפילו,

וכמובן זאת גם לא הפעם האחרונה, זה כבר מתחיל לעבור את הקו האדום של כל בן אדם,

שמתייחסים עליו ככה, לא נראה לך קצת לא פיירי? ::) :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא רואה את הסדרה למה בחרת את השם הזה? פשוט מעניין אותי מאוד.

ומאיפה אתה מסיק שאמרתי שאתה ילדותי או משהו כזה? רק אמרתי שעם ניק כמו שלך לא כדאי

לך לבקר סדרות ולקרוא לה ילדותית ומטופשת, ולא אמרתי שאני אוהב את הסדרה, אני פשוט שונא,

אבל שונא אנשים שיודעים רק לבקר ולקלל במקום לראות את כל התמונה. זה בעניין המורדים.

ולגבי הבגרות שלך והתגובות שלך, תאמין לי שלא אכפת לי מהכינוי שלך,(אני מדבר רק על עצמי) אבל הרבה

תגובות שלך שאני רואה, לפחות בפורומים שאני מבקר זה בערך ככה: "חיחי, אוי איזה מצחיק", וזה לא רק לת'רדים

של בדיחות או דברים מצחקים......ככה זה לפחות נחרט בזכרוני.

מה אתה יכול לעשות:

1) לשנות ניק, אולי ככה האנשים לא ייתחסו אליך בתור ילדותי, או מה שלא יהיה

2) לכתוב תגובות רציניות ולא תגובות סתמיות ולא תורמות....

זאת דעתי בלבלד, תעשה מה שאתה רוצה, רק תפסיק להתבכיין, כי אם תמשיך ככה אתה לא תגיע לשום מקום.

הערה: אני יודע שיש לך גם תגובות רציניות(מהתכלות בתוך ההיסטוריה שלך) ואם תמשיך יותר בכיוון הרציני ולא

בדיחות של חבר'ה אז אולי המצב ישתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא רואה את הסדרה למה בחרת את השם הזה? פשוט מעניין אותי מאוד.

ומאיפה אתה מסיק שאמרתי שאתה ילדותי או משהו כזה? רק אמרתי שעם ניק כמו שלך לא כדאי

לך לבקר סדרות ולקרוא לה ילדותית ומטופשת, ולא אמרתי שאני אוהב את הסדרה, אני פשוט שונא,

אבל שונא אנשים שיודעים רק לבקר ולקלל במקום לראות את כל התמונה. זה בעניין המורדים.

ולגבי הבגרות שלך והתגובות שלך, תאמין לי שלא אכפת לי מהכינוי שלך,(אני מדבר רק על עצמי) אבל הרבה

תגובות שלך שאני רואה, לפחות בפורומים שאני מבקר זה בערך ככה: "חיחי, אוי איזה מצחיק", וזה לא רק לת'רדים

של בדיחות או דברים מצחקים......ככה זה לפחות נחרט בזכרוני.

מה אתה יכול לעשות:

1) לשנות ניק, אולי ככה האנשים לא ייתחסו אליך בתור ילדותי, או מה שלא יהיה

2) לכתוב תגובות רציניות ולא תגובות סתמיות ולא תורמות....

זאת דעתי בלבלד, תעשה מה שאתה רוצה, רק תפסיק להתבכיין, כי אם תמשיך ככה אתה לא תגיע לשום מקום.

הערה: אני יודע שיש לך גם תגובות רציניות(מהתכלות בתוך ההיסטוריה שלך) ואם תמשיך יותר בכיוון הרציני ולא

בדיחות של חבר'ה אז אולי המצב ישתנה.

אוקי אני מצטער אם פגעתי בך או משהו,

אבל התכוונתי גם יותר למרחב הכללי כמו שרשמת לי מה כדאי לעשות,

זה שאני רושם "חיחי, אוי איזה מצחיק" זאת זכותי המלאה וזה דבר טיפשי לשפוט בן אדם,

אז פעם הבאה שאני נגיד רואה את ido-k (סתם עלה לי השם בראש, כמובן זה לא קשור אליו חס וחלילה),

והוא ירשום "חחח, גדול" אז אני אשנא אותו?

אז אני אתייחס אליו כתינוק, ילדותצי, מפגר, הומו, וכו'?

ככה אתה רוצה להגיד לי שמתחייסים פה?

אם כן אז לא התינוק פה.., אני גם לא מבין למה אנשים (אני לא אומר שזה אתה), שופטים לפי ניק,

אני לא מתבכיין, ולא בכיתי בשום קטע, אני פשוט חושב שהתנהגות כלפי לא פירית!

אני רק מנסה להשתלב בחברה, ולא משנה מה אני אעשה לטוב או לרע, תמיד ימצאו את הדברים המפגרים שבי,

כדי לרדת עלי, להשמיץ אותי, להעליב אותי, וכל דבר אחר, אני לא חושב שזה פיירי לגבי, תחשוב מה שאתה רוצה.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאומת כל השאר אני לא חושב שאתה צריך לשנות ניק או תמונה

אם זה מה שאתה רוצה תשאיר את זה

מה אכפת לך מה חושבים עליך בפורום

תדבר ותביע את הדעות שלך כמובן בגבול וזה בסדר

תחלס אל תשכח שזה רק פורום

גם אם יחפרו לי שזה מושפע לכתוב וטוס לוקוס ולראות יצרים בדם משנת 93

זה לא יעניין אותי בגרוש כי אני מטורף על הסרט הזה ופורום זה לא מה שישנה את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, למרות שכבר הרבה פעמים ניסיתי להיות רציני,

ואולי ההתייחסות תיהיה באותה מידה,

אז אם אני צריך להפסיק לצחוק, להוציא את חוש ההומור שלי,

לא להגיב "חיחי, אוי איזה מצחיק" על תגובות מצחיקות, כדי שהתייחסו עלי נורמלי,

אז בו ננסה, אז כמובן, מעכשיו אני יותר לא אגיד חחחח, ולא אצחק, אם ככה אתם מתייחסים לבן אדם.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אני מצטער אם פגעתי בך או משהו,

אבל התכוונתי גם יותר למרחב הכללי כמו שרשמת לי מה כדאי לעשות,

זה שאני רושם "חיחי, אוי איזה מצחיק" זאת זכותי המלאה וזה דבר טיפשי לשפוט בן אדם,

אז פעם הבאה שאני נגיד רואה את ido-k (סתם עלה לי השם בראש, כמובן זה לא קשור אליו חס וחלילה),

והוא ירשום "חחח, גדול" אז אני אשנא אותו?

אז אני אתייחס אליו כתינוק, ילדותצי, מפגר, הומו, וכו'?

ככה אתה רוצה להגיד לי שמתחייסים פה?

אם כן אז לא התינוק פה.., אני גם לא מבין למה אנשים (אני לא אומר שזה אתה), שופטים לפי ניק,

אני לא מתבכיין, ולא בכיתי בשום קטע, אני פשוט חושב שהתנהגות כלפי לא פירית!

אני רק מנסה להשתלב בחברה, ולא משנה מה אני אעשה לטוב או לרע, תמיד ימצאו את הדברים המפגרים שבי,

כדי לרדת עלי, להשמיץ אותי, להעליב אותי, וכל דבר אחר, אני לא חושב שזה פיירי לגבי, תחשוב מה שאתה רוצה.. ::)

מאיפה אתה מסיק ששונאים אותך, משמיצים וכו'......מישהו עושה את זה הוא סתם דביל.....אני שופט אנשים לפי התגובות

שלהם וזהו, ולך האסוציאציה הראשונה שעולה לי לראש היא "חיחי", מצטער אבל זה פשוט ככה....אתה יכול לצחוק כמה

שבא לך, אני לא אומר לך מה לעשות אני רק מציין עובדות, לפחות בשבילי.

ותבין, כדי להשתלב בחברה, קודם כל תהיה עצמך ושנית אל תתלונן בגלל משתמש או כמה משתמשים שנטפלו אלייך..

תראה את הבגרות שלך ותתעלם מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...