למי שלא מכיר :) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי שלא מכיר :)

Far_Away

Recommended Posts

Aoccdrnig to rscheearch at Cmabrigde Uinervtisy, it deosn't mttaer in waht oredr the ltteers in a wrod are, the olny iprmoetnt tihng is taht the frist and lsat ltteer be at the rghit pclae. The rset can be a toatl mses and you can sitll raed it wouthit a porbelm. Tihs is bcuseae the huamn mnid deos not raed ervey lteter by istlef, but the wrod as a wlohe.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קל מדי! :sleep:

יש לי אחד יותר טוב:

readthecolors.gif

למיטב ידיעתי היו משתמשים בזה פעם בצבא כל שהוא בעולם בכדי לגלות מרגלים רוסים, עשו להם את זה ברוסית ואם הם ידעו רוסית אז הם היו מתקשים להתעלם ממה שכתוב והיו נופלים בפח, מגניב דווקא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Aoccdrnig to rscheearch at Cmabrigde Uinervtisy, it deosn't mttaer in waht oredr the ltteers in a wrod are, the olny iprmoetnt tihng is taht the frist and lsat ltteer be at the rghit pclae. The rset can be a toatl mses and you can sitll raed it wouthit a porbelm. Tihs is bcuseae the huamn mnid deos not raed ervey lteter by istlef, but the wrod as a wlohe.

חביב ביותר! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע לי מצוץ מהאצבע לגביי מרגלים.לי זה פשוט היה קל. פשוט כלל לא לנסות לקרוא את המילה, ולהסתכל רק על הצבע. אם אני יכול, גם כל מרגל יכול.

אתה טועה, דמיין מצב בו אתה לא נמצא בחדר שלך בבית שלך ובנחיתוא קורה את זה מתוך הבנה של המטרה של הדבר הזה, אלא בתנאים של שבוי אם תרצה שמוכרח לקרוא זאת בצורה מסויימת תחת לחץ, עייפות או כל תנאי אחר שהוצב לפניו תחת אותה סיטואציה. בנוסף נתנו לי דוגמא של דף כזה שבו היו כתובים פשוט המון מילים והייתי צריך לקרוא אותם מהר וברצף, ותאמין לי זה לא כמו פה, זה הרבה הרבה יותר קשה.. כמובן שאני לא טוען שבאמת כך היה המצב בעבר, אגבל אני חושב שזה מאוד הגיוני.

תנסה להכין דף כזה בבית עם הרבה מילים אחת אחרי השניה ונראה אותך קורא את זה נכון. Challenge eccepted? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...