ביוס נקבע אם הוא מיושן או מעודכן לפי מ"ס הגירסא שלו,או לפי התאריך בו יצא? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביוס נקבע אם הוא מיושן או מעודכן לפי מ"ס הגירסא שלו,או לפי התאריך בו יצא?

.Joseph M

Recommended Posts

היי,

יש לי לוח אם:ASUS P8Z68-V PRO.

בעבר הלא רחוק (ה6.10.11) עידכנתי את גירסאת הביוס מגירסאת 0706 ל0902,אבל בטא.

ב10.10.11 יצאה גירסאת עידכון מלאה ורישמית לביוס (לא בטא),שנקראת 0801 - רציתי לעדכן אליה בעזרת דיסק און-קי,אבל,כשאני בא לעדכן - רשום לי IMAGE OUTDATED.

מכאן אודה מאוד למי,שיענה לשאלה שלי,שמופיעה בנושא.

ד"א:אם מישהו יודע מתי תצא גירסאת 0902 הרישמית והמלאה ללוח אם הנ"ל ו/או איך לעדכן לגירסא 0801,אודה לו מאוד - פשוט כי אני לא מעונין שלביוס שלי תהיה גירסאת בטא,ולא גירסא מלאה ורישמית.

תודה רבה מאוד מראש :xyxthumbs: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מומלץ לעדכן ביוס אם לא קיימת בעיה קריטית המונעת תפעול תקין של המחשב ( ובמיוחד עדכון BETA)

בכדי לדעת את גירסת הביוס :

בשורת RUN להקליד: msinfo32 > תראה את התאריך והגרסה VERSION/DATE

תודה על התשובה,אבל אני כבר יודע את גירסאת הביוס,שהיא כמו שכתבתי:0902 Beta.

*אתה צודק=אני יודע,שלא מומלץ לעדכן ביוס אבל...פשוט אני לא מעונין כפי שרשמתי,שעל הלוח שלי תהיה גירסאת בטא - לכן אודה למידע בקשר לשאלה - מתי אמורה לצאת הגירסא הרישמית והמלאה ללוח הנ"ל (0902),רק שהפעם לא בטא.

שוב,תודה רבה מאוד מראש :xyxthumbs: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שיש מישהו שיכול להבטיח מתי תצא גירסה "רשמית עדכנית" לביוס של לוח האם שלך.

אתה יכול לעקוב באתר http://www.asus.com/Motherboards/Intel_Socket_1155/P8Z68V_PRO/#download

הלוח די יקר, אני לא הייתי מסתכן בעדכון אפילו רשמי, עדכון שלא צלח ידפוק לך את הלוח ללא תקנה

כפי שנאמר: לא מתקנים משהו שעובד כתקנו.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...