אני מחפש סט אלחוטי של מקלדת ועכבר עם "מטען" לעכבר - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מחפש סט אלחוטי של מקלדת ועכבר עם "מטען" לעכבר

digitalseeker

Recommended Posts

אני מעוניין להשתמש לשני סטים בשולחן שלי בעבודה , ובגלל שזה עבודה הייתי מעדיף שיהיה מטען לעכבר וכמובן להשקיע כמה שפחות כסף מבלי לפגוע בביצועים המשרדיים שהעכברים והמקלדות ישמשו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי התקציב הייתי אומר עד 200 ש"ח לסט.

לגבי הסיבה של למה שני סטים - אני עובד עם שתי עמדות במקביל....והלוואי שהיה עכבר שעובד עם שני מחשבים וכאשר אתה זז איתו ממסך אחד הוא עובר למסך של המחשב השני....(סטארט אפ תאמינו לי)

עכשיו מצד אחד, אני אשמח לשדרג את הסט הנוכחי שלי שהוא Wireless Multimedia 1000 - לקנות משהו יותר יפה ועדיף נח, ולקחת את הסט שלי לעבודה.

אבל אני עדיין צריך לקנות סט נוסף לעבודה ועדיף שיהיה אפשר להטעין את העכבר במקום להחליף .

השאלה אם יש משהו מומלץ לפה או לפה.

במידה ומדובר על שדרוג התקציב לשדרוג יכול להגיע גם ל300 , ולסט השני עד 200.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי התקציב הייתי אומר עד 200 ש"ח לסט.

לגבי הסיבה של למה שני סטים - אני עובד עם שתי עמדות במקביל....והלוואי שהיה עכבר שעובד עם שני מחשבים וכאשר אתה זז איתו ממסך אחד הוא עובר למסך של המחשב השני....(סטארט אפ תאמינו לי)

יש כבר מזמן ובחינם:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=515408.msg4404961#msg4404961

עובד מעולה - מניסיון ארוך שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני חייב להגיד שאני ממש הופתעתי לטובה מזה שיש את זה ושמח על השיתוף :-)

לצערי הרב , בעבודה רק אחד המחשבים הוא בפועל מחשב , השני הוא רק טרמינל - ואין לי אפשרות להתקין עליו תוכנות ,ובטח שלא לממשק אותו עם המחשב השני :-(

מה שכן זה רעיון מצויין כשאני אקנה לאפטופ להיעזר בזה ;D

יש המלצות לסט ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא על סט, אאבל אני עובד שנים עם MX1000 - מטען מעולה, סופר-נוח, קליטה מצויינת.

הבעיה שכל הדגמים האלה עם מטען בעצם מחייבים גם חיבור למחשב וגם לחשמל מה שמוסיף עוד שני חוטים מאחורי המחשב אז לא ממש חסכת כלום. נראה לי עדיף דונגל ולהחליף פעם בחודשיים-שלושה עדיף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...