גאלאקסי נקסוס, אנרואיד 4.0 ועוד, הדיון המרוכז. - עמוד 6 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גאלאקסי נקסוס, אנרואיד 4.0 ועוד, הדיון המרוכז.

KoM

Recommended Posts

ice2k אתה מדבר כמו פנבוי של ולא כמו לקוח.

לפי הפרופיל שלך אתה בן 30, אבל יש לי הרגשה שאני מדבר עם ילד צעיר.

רק הרעיון לקחת בכיס אחד ארנק, בכיס שני מפתחות רכב+בית+שלט+אימובילייזר, ובכיס נוסף את המפלץ הזה, ישאיר אותי בבית.

החברה בסלש גיר אמרו נכון, it fits. אבל לא מעבר

אין הרבה מקום גם בכיס גדול, ביחד עם המכשיר הזה

נסגור את הנושא בזה שהמכשיר גדול מאוד (תסכים או לא, זו עובדה) ושחלק מהשוק היה שמח לקבל מכשירים קטנים יותר בעלי מפרטים לא פחות טובים.

אם הייתה היחידה שמוציאה מכשירים "ענקיים", הייתי מבין את הטענה הראשונה שלך, אך היא לא.

מעבר לזה, אני הייתי בדעה שלך ומבחינתי המסך האידיאלי היה 3.7 אינצ', עד שניסיתי את ה- HD2, הוא היה קצת כבד אך לא גדול מידי לכיס ושימוש יומיומי, עם זאת היו מקומות שהייתי מעדיף לקחת רק את ה- E72 שברשותי. כשנפרדתי ממנו לטובת 4 (זמני), היה חסר לי מאוד הגודל של המסך. כשהגיע ה- SGS2 לידי, בהתחלה "נבהלתי" מהגודל שלו (גובה), אבל במהרה תוך כדי שימוש כל הדעות הקדומות נעלמו כליל, המכשיר נוח וטבעי ביד, אני אזקוף זאת לזכות הדקיקות והמשקל שלו. גם עכשיו מסך 4.5 אינצ' נראה לי "ענק" ובטח לא נוח, אך עכשיו אני כבר לא שולל שום דבר עד שאני מנסה.

PS,

לפני יותר מעשור הסמארטפון (אם אפשר בכלל לקרוא לו סמארטפון) הראשון שהיה ברשותי היה נוקיה 9000 שנזרק למגרה והוחלף ע"י נוקיה 8890 ואחרי שנרגעתי מהגודל של ה- 9000 קניתי הנוקיה 7650, אחרי ההתלהבות הראשונית, הוא גם נזרק במגרה והוחלף ע"י נוקיה 8310, הניסיון הבא שלי עם מכשיר גדול היה המוטורולה E1000 (שהבאתי מחו"ל איך שהוא יצא, לא למדתי לקח, הוקסמתי משיחות הוידאו :P), שנזרק הכי מהר למגרה לטובת סוניאריקסון K750, ומכאן זה ממשיך... עד ה- HD2 שהחזיק אצלי יותר משנה וחצי (כמעט ולא ראה מגרה). בקיצור אני בעד לא לשלול את המכשירים החדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 205
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה שמצחיק בדיון הזה, שבמקום לנסות להביא מכשירים נוחים יותר מהמגוון הענק של מכשירי האנדרויד, כל הפנבוייס פה עונים לי ביחס לאייפון. מזכיר קצת penis envy? :lol:

אבל בחזרה לנושא האמיתי, של מכשירים נוחים ביחס לגודל -

מידות של DEFY+ לאלכסון מלא (קצה לקצה, לא רק המסך)

107^2 + 59^2 = 122.2^2 = 4.8" ~

מידות האייפון או ה-desire s לאלכסון מלא

115^2 + 59^2 = 129.25^2 = 5" ~

מידות של הנקסוס החדש

135.5^2 + 68^2 = 151.6^2 = 6" ~

הבדל של אינצ' באלכסון למכשיר זה הבדל גדול, במיוחד כשזה 20 אחוז.

למוטורולה מסך 3.7 אינצ' ולדיזייר 3.8, וזה מה שלדעתי עדיף

נ.ב.

לפני שמשהו יקפוץ, יחסי רוחב-גובה של המכשירים זהים והם בערך 1.9 (גובה לרוחב) פרט לדיפיי שהוא 1.8.

גם אמהות שמעשנות בהריון, אבל לא עצרנו את שלך. אז אל תרד לפסים אישיים

זה הבדל גדול לדעתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ice2k אתה מדבר כמו פנבוי של סמסונג ולא כמו לקוח.

לפי הפרופיל שלך אתה בן 30, אבל יש לי הרגשה שאני מדבר עם ילד צעיר.

אני במקומך הייתי מתנצל על הדברים השקריים והמסיתים שלך, יש גבול לדברים שאתה מרשה לעצמך לרשום כאן.

אם נעלבת על הביקורת שניתנה על האופי שבה אתה רושם ואומר את דברייך - הגיע הזמן להתבגר או פשוט לא להגיב במקומות ציבוריים, תשמור את ההתנהגות הכוחנית והמגלומנית שלך לך ולחברים שלך.

לפי הדברים שרשמת בהחלט ניתן להבין שהפכת את הכל לדיון אישי ומה שחשוב לך כנראה זה הכבוד שלך (אתה מפשפש בפרופילים של אחרים כמו פוליטקאי זול שמנסה להפיל את יריבו על ידי חיפושי השמצות?).

אף אחד לא יצא נגד דבריך, אך אחד לא רשם דברים הפוכים משלך, פשוט הדרך שבה רשמת את הדברים לא נראתה לרבים כאן. וכנראה לא סתם בחרת לתקוף כמו מישהו שמסתבך עם השטויות שהוא אומר. לידיעתך - חברה צעירים בטוחים שהעולם סובב סביבם ושמה שהם חושבים או יודעים נכון וטוב לכולם, חברה בוגרים, עם השנים לומדים להיות עם ראש פתוח ולהבין שמה שהם בטוחים שנכון להם לאו דווקא יאפיין את מי שמולם. אז בבקשה, פעם הבאה כשאתה מנסה לתקוף מישהו כי כנראה ככה לימדו אותך בבית להתמודד כשאתה עושה טעויות אז לפחות תתן משהו הגיוני.

ולמרות שזה עלוב, ואתה מנסה לפגוע בשמי על ידי שקרים והתנהגות בוטה, אין לי ברירה עכשיו לציין שבמקרה את סמסונג אני לא כלכך אוהב, בחיים לא היה לי מכשיר שלהם, היו לי רק מכשירי HTC וAPPLE, אני אוהב גם את גוגל וגם את ולא משנה לי כרגע של מי המכשיר שאחזיק - מה שיהיה לי יותר חשוב זה המחיר. שאני בכלל מאוד אוהב מכשירים קומפקטיים ומינימליזם, ואני גם מאוד אוהב אנשים - ופתוח לדרישות השונות של כל פלח בשוק, כנראה אני לא מספיק ממוקד בעצמי וצריך להיתאמן עוד בעזרתך...

ובאמת זה עלוב שאני צריך לרשום דבר כזה ועוד בגלל דברים שנאמרו ע"י מישהו שהוא נושא בתפקיד באתר...

כולם מנסים לרמוז לך - הבנו מה אתה אישית אוהב, מה אישית נוח לך, וגם מה אישית לא נוח לך ואיך אתה בטוח שלעולם לא תסתדר עם שום דבר אחר, שאתה תמיד מסתכל על החסרונות ושוכח לבדוק אם הם נובעים מיתרון כלשהו והאם יתרון זה מועיל לאנשים אחרים וכו וכו. זה נחמד, למדנו , השכלנו, ועכשיו באמת תעזוב אותנו בשקט אם אתה מעוניין להנציח ולהעצים את החסרונות באמוק, תודה. הדיון נפתח כדי לדון גם על חדשנות ומה יכול לצאת ממנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני במקומך הייתי מתנצל על הדברים השקריים והמסיתים שלך, יש גבול לדברים שאתה מרשה לעצמך לרשום כאן.

אם נעלבת על הביקורת שניתנה על האופי שבה אתה רושם ואומר את דברייך - הגיע הזמן להתבגר או פשוט לא להגיב במקומות ציבוריים, תשמור את ההתנהגות הכוחנית והמגלומנית שלך לך ולחברים שלך.

לפי הדברים שרשמת בהחלט ניתן להבין שהפכת את הכל לדיון אישי ומה שחשוב לך כנראה זה הכבוד שלך (אתה מפשפש בפרופילים של אחרים כמו פוליטקאי זול שמנסה להפיל את יריבו על ידי חיפושי השמצות?).

קשה לי להבין איך מצאת את הדברים שלי שקריים או מסיתים, אשמח אם תאיר את עיני כדי שאדע להמנע מכך בעתיד.

הדיון אינו אישי, אולם אתם מנסים בכל הכוח להדחיק משהו שנאמר בכל ביקורת ברשת על המכשיר ועל כל מכשיר חדש דומה שיצא לאחרונה.

והסיבה לבדיקת גילך בפרופיל היתה בדיוק לצורך שלא להתייחס אליך כאל ילד, אלא כאל אדם בוגר (ואת זה היית צריך לדעת לפני התגובה)

לב, כל אחד קורא להבדלים בשם אחר. לך קטן לאחר גדול. ולמרות ניסיון לנחש את המכשיר שלי, אתה לא בכיוון (היה , נגנב , יש מכשיר אחר)

את הדיון מולכם מיציתי ולו רק כי אתם הופכים אותו לונדטה אישית. לצערכם אי אפשר לצנזר כל ביקורת ברשת שאומרת שהמכשיר ענק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לב, כל אחד קורא להבדלים בשם אחר. לך קטן לאחר גדול. ולמרות ניסיון לנחש את המכשיר שלי, אתה לא בכיוון (היה , נגנב , יש מכשיר אחר)

את הדיון מולכם מיציתי ולו רק כי אתם הופכים אותו לונדטה אישית. לצערכם אי אפשר לצנזר כל ביקורת ברשת שאומרת שהמכשיר ענק.

אז תחליט, זה כן עניין של טעם אישי או שאתה בכל זאת מתעקש שזה גדול מידי, נקודה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו פה עדיין זוכר מה המטרה המרכזית של השרשור ,אז כדי שתדעו שהGalaxy מגיע עם מסך SAMOLED עם Pentile ולא SAMOLED Plus עם מטריצת רגילה .

אז עומרי ,ממליץ לך להשאיר את הכרטיס בכיס ,לפחות עד שיצא מכשיר עם מסך SAMOLED Plus עם רזולוציה של 720p ובלי הPentile.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם ביצעתי את ההזמנה בCLOVE

אבל זה עדיין על תנאי :)

יש לי עדיין כמה שבועות לקרוא על המכשיר, להתרשם ובעיקר לראות מה המצב עם העברית

החיוב בפועל נעשה רק לפני המשלוח (והמלאי צפוי רק עוד 3 שבועות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...