ספק או כרטיס מסך?התוצאות - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק או כרטיס מסך?התוצאות

Chaosruler

Recommended Posts

בעת הרכבה מחדש של המחשב, אחרי שהפעלתי אותו הרחתי ריח שרוף, שמתי לב שהמאוורים של הקירור של הכרטיס מסך לא מסתובבים, החלפתי קירור וניסיתי שוב, תצוגת המחשב לא עולה אבל כפתור הNUM LOCK במקלדת לא נדלק (מה שרומז שהמחשב נמצא בPOST), למרות שהמאוורים (בעיקר של הקירור של המעבד) נראים כאילו הם עובדים יותר מהרגיל (בדרך כלל הוא ממש מעפן, אולי 500 RPM, מה שמוזר לי כי ראיתי אותו עובד על 1400 RPM כמו גדול) אבל לא כמו הPOST, המאורר של הכרטיס מסך זכור לי שהוא היה עוד יותר רועש, הלכתי על BEADBAKING והתוצאות זהות, פיצים של הלוח אם לגילוי התקלות (אין רמקול פנימי ללוח אם, יש LEDים) לא מזהים כלום, כפתור הMEMOK לא ממש משפיע גם כן, ניסיתי את מצב TPU ומצב EPU ושניהם ביחד בשילוב עם הMEMOK, אני מניח מאוד שזה הספק כוח בגלל הריח השרוף אבל אני לא משוכנע בגלל שהמאוורים של הכרטיס מסך לא הסתובבו בהתחלה והוא כן התחמם ולא התקרר, למען האמת אפשרי שגם לא הרכבתי רכיב כלשהו לא כמו שצריך אז אני רוצה יעוץ בנושא כדי לא לקנות ספק\כרטיס מסך או משהו סתם... כבר ניסיתי CLEAR CMOS והוצאת סוללה, ניסיתי לעשות DIAG למערכת לפי סדר הPOST, אם אני מוציא את הכרטיס מסך עדיין יש POST אבל הוא לא קולט שהכרטיס בחוץ (אמורה להדלק נורית LED), אבל אם אני מוציא את הזכרונות הוא מרגיש (כלומר זה משהו שנבדק לפני הכרטיס מסך ואחרי הזכרונות בPOST)

מפרט:

CM 690 II Advanced

Seasonic S12II 620W AFC Active

Scythe Mugen Rev. B

Intel i5 2500k

Asus P8p67 pro

Sapphire 5870 HD רפרנס

Kingston 4GB 9-9-9-24 1333MHz x1

x1 Spinpoint F3 1TB

אני מניח שצריך להוסיף אבל מחובר לי גם כרטיס רשת למחשב (בעבר הראוטר היה מעבר לקיר אז לא יכולתי להתחבר דרך ETHERNET)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק

אבל אם התקלה אכן בלוח האם ולא בספק, יש לי המון סיבות לבקש מASUS חלופי, כמו זה שINTEL עשו בעיה בRAID 0 וASUS הבטיחו להחליף את כל לוחות האם הדפוקים (אני לא החלפתי כי לי היה לי צורך\כוח למחשב ללא לוח אם), בנוסף לזה שיצא REVISION חדש ללוח האם שלי ובד"כ מחליפים REVISION ישן בחדש אם לא עבר יותר מדי זמן (המחשב בן פחות משנה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלפתי ספק לספק 550W GX, זה לא עזר, אני ינסה 96GT וגם שלחתי לסקיי פי סי בקשה להחלפת לוח אם, אני מקווה שאני יחזיר את המחשב לחיים...

עריכה:

ניסיתי את ה96GT, לא עובד...

מה שמשאיר את הזכרונות, מעבד ולוח האם...

מעבד זה נדיר מדי, אפילו אם הרכבתי את הקירור רופף מדי זה , זה אמור להשתמש בטכנולוגיות כדי לא להגיע בכלל ל40C אם אין קירור יציב

זכרונות זה אפשרי מאוד, אבל אני בספק כי אז לוח האם היה מתריע בעזרת הMemOK, בגלל שהלוח האם לא התריע הוא הראה כמאה שהוא בלאי... רוב האצבעות מצביעות על הלוח אם כמו שבינימין18 אמר, כמה שזה מעצבן אותי וכמה שלא רציתי להגיע למסקנה הזו... אסוס אכזבו אותי בצורה שאני פשוט לא יקנה מהם שוב פעם אי פעם, גם הלוח אם לא הצליח יותר מי לוח אם סטוק של באוברקלוקינג וקירור הבאס שלו וגם לא עמיד ויציב וגם בעייתי כלכך עם הזכרון שלי (RIPJAW) שאני לא רוצה להפעיל אחריות כדי לקבל עוד אחד, אולי הREV 3.1\0 שלהם יהיה הרבה יותר טוב (אני מקווה) מה REV 1.XX, לא ציפיתי לדבר כזה מלוח אם של כמעט אלף שקל בעל ביקורות חיוביות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...