המחשב מפסיק להגיב וחוזר לאמו הרבה פעמים בזמן התקנות והרבה תופעות נוספות - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב מפסיק להגיב וחוזר לאמו הרבה פעמים בזמן התקנות והרבה תופעות נוספות

toniviner

Recommended Posts

היי,

המחשב: PHENOM X3, לוח אם: M3N-HD.HDMI של אסוס עם .NFORCE 750A. 4GB זיכרון של ,

4 כוננים: 250GB 250GB 500GB 1TB כולם של WD. ספק 500W של TT

הבעיה: אז קניתי כרטיס מסך חדש (GTX560TI), ובערך באותו הזמן המחשב התחיל לעשות בעיות, בהתקנת הדרייברים של המסך הוא לא מתקדם הרבה ואז אומר שהוא לא התקין בגלל TIMEOUT (לוקח לו 30 דקות שלי להתקדם ליפני), אבל אחרי כמה כאלה, גם בSAFE MODE הדרייבר עובד. המשיך עם זה שהמחשב ניתקע ולא מגיב בזמן התקנות, אבל תמיד חוזר לאצמו אחרי כ2 דקות, אם אני מריץ סרט או אפילו יוטיוב אז לפעמים הדרייבר של הכרטיס מסך קורס וחוזר לאצמו. כל ההתקנות לוקחות ממש הרבה זמן.

אבל אם אני לא מתקין שום דבר, אני גולש באינטרנט חופשי ומוריד טורנטים קבוע בלי בעיות. גם משחק במשחקי מחשב כבדים ללא בעיות ביצועים או תקיעות.

מה כבר בדקתי:

התקנתי ווינדוס מחדש פעמיים,

1) אין קבלים נפוחים על הלוח אם.

2) העברתי את הכרטיס מסך לחבר, הדרייבר הותקן בלי בעיות והמחשב עבד מצויין. -> כרטיס מסך בסדר

3) במחשב שלי ללא הכרטיס מסך, התקנתי ווינדוס שוב, (עם הכרטיס מסך מובנה) גם יש בעיה. -> לא בעיה של ספק חלש.

בגלל שמשחקים רצים בלי בעיה, כשה לי להעמין שזאת בעית .

מערכת ההפעלה יושבת על 250GB ובתוכנה מסויימת הוא אומר לי שיש לו (ול250GB השני) בעיות DMA CRC.

אני חושד בHD שאליו מותקנת מערכת ההפעלה, איך אני יכול לבדוק את זה ומה עוד זה יכול להיות?

שמעתי גם שגירסאות הBLUE של בעיתיות, וזה מה שיש לי ב250ים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בעיה של ספק חלש.

1. למה אתה חושב שהספק מספיק חזק ? ניסיתה עם ספק אחר?

2. תבדוק עם MEMTEST (יש מדריך בסטיקי תמיכה תכנית)

3. דיסק קשיח תבדוק עם MHDD(מדריך בסטיקי תמיכה תכנית)

קיריל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה סטיקי?

ואני לא חושב שזה ספק כי קודם היה לי כרטיס מסך (שאותו מכרתי) והכל היה מצויין, עכשיו אני מריץ בלי כרטיס מסך חיצוני בכלל, אלה עם ON_BOARD ועדיין לא עובד. הספק שלי הוא 500W של TT, הוא אמור לסחוב מערכת כזאת בלי כרטיס מסך ללא שום בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטיקי תמיכה טכנית

הוא אמור לסחוב מערכת כזאת בלי כרטיס מסך ללא שום בעיה

לדעתי 4 דיסקים קשיחים זה כבד לספק של 500W (למרות שזה TT) וכאשר הוספתה כרטיס מסך חזק יכול להיות שהוא לא עמד בעומס והתקלקל.

לפני כמה זמן רכשתה את הספק?

קיריל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני זה היה לי 4850HD ו4 דיסקים מאז שקניתי את הספק ולא היו בעיות כאלה

לא ניסיתה לנתק כל הדיסקים חוץ מדיסק עם מערכת הפעלה?

תוצאות הבדיקה של ודיסק קשיח יתנו לנו תמונה מלאה יותר.

קיריל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...