העברת תיבות דואר, כולל מידע מחברות שונות. - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העברת תיבות דואר, כולל מידע מחברות שונות.

KoM

Recommended Posts

בחברה רוצים לבצע מעבר משירותי המייל של נטויז'ן לחברה אחרת, כרגע יש כ-25 תיבות POP3 בגודל של ג'יגה לערך כל אחת עם המון מיילים בפנים, האם יש דרך כלשהי לבקש מהחברה או באיזשהי דרך להעביר את המידע לשרתים החדשים של החברה החדשה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי לך על אופציית ה-PST שהיא גם חינמית עבורך וממש לא מסובכת.

כל הפרוצדורה של ההעברה אם היא אפשרית בכלל תיהיה אני מאמין ארוכה עקב פרוצדורה ואולי אפילו עם עלות כספית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה השרתים? על מה מאוכסנים המיילים כרגע ולאן אתה רוצה להעביר אותם?

כרגע מאוחסן על שרתי נטויז'ן, שרתי POP3. רוצה להעביר לשרתים של חברה אחרת מאותו הסוג (רק עם ניהול טו ביות רומחיר טוב יותר, לא הנושא כאן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pop3 זה פרוטוקול שמושכים באמצעותו דוא"ל. זה לא השרת עצמו.

השאלה היא אם המידע נשאר שמור על המחשבים של נטוויז'ן, או שכל הדוא"לים נמשכים על ידי הלקוחות.

אם המידע נשאר שם, אז על איזה שרת מדובר?

במידה והמידע נמשך למחשבים (אאוטלוק, ציפור הרעם, או כל תוכנת דואר אחרת), אז אין שום צורך בהעברתו, אלא רק בשינוי הגדרות החשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כל כך הרבה סוגים שונים של שרתי דואר, לא נראה לי שזה יהיה אפשרי, מה גם אם אני הייתי נטויז'ן הייתי מחתים אותך על כל נזק שיכול לקרות.

לא כדאי לך לעשות את זה, פשוט תייצא בכל תחנה לקבצי PST ותגמור עם הסיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבצע ייצוא לקובץ PST.

תשמור אותם בכונן משותף ולאחר מעבר תוכל למשוך אותם ישירות ללא כל בעיה.

כמו שציין SumMeR69, גם במידה וחברת נטוויז'ן תסכים לבצע את התהליך, הם ידרשו סכום כסף לא מבוטל וכמובן לא יישאו בנזקים כאלו ואחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה סוג השירות שלך עם חברה אחרת , אבל אתה יכול להפעיל אותם שידברו עם נטויז'ן ויעבירו את המיילים או מה שאתה צריך , נראה לי זאת פריווילגיה שתוכל לנצל בתור לקוח חדש שעובר אליהם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...