סלולארי עד 800 ש"ח - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סלולארי עד 800 ש"ח

IG

Recommended Posts

אני בטוח שאתה מעדיף מכשיר שתומך בשני התדרים, כולנו ככה.

בכל אופן היתי בלא מעט טיולים באזור הכנרת/צמח/דגניה וכו' - לא היתה שום בעיה.

אתה יכול לדבר עם iakovl מהפורום פה (המומחה) שהוא גר בטבריה אם אני לא טועה והיה לו N1 ולא חושב שהיה לו בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מדבר

או, שלום.

בדיוק רציתי לחפש אותך :)

נו, אז היו לך בעיות עם הN1?

שמעתי שלכמה אנשים שהיו מנויים בפלאפון היו בעיות באזור התעשיה שבשיכון ד' עם מכשירים שלא תומכים בשני התדרים אבל זה היה לפני כמה שנים... מכיר משהו כזה?

איפה קנית אותו?

תחשוב בכיוון הטלפונים שהיו בפלאפון

ביינהם יש את אריקסון W760 שאמור לתמוך בתדרים של פלאפון

אני מחפש מכשיר אמין ופשוט... זה לא בדיקו הדבר ראשון שעולה לי לראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הנקסוס בזמנו יבאתי מארהב, תבין שיש 2 דגמים ה100 וה110 שתומך גם בתדר 850 של פלאפון, זאת הבעיה

מה שכן, היום פריסת ה2100 שלהם אמורה להיות טובה ולא אמורות להיות לך בעיות קליטה איתם

אתה יודע אם יש דרך לוודא את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שזה יהיה חיפוש קצת ספציפי מידי.... איפה אני אמצע עכשו מישהו מהאזור עם מכשיר מסויים ובפלאפון? זה מזל שלך היה מכשיר שגירסה שלו (שכנראה לא הייתה לך) תומכת רק בתדר אחד ושאתה פה בפורום...

יש אולי הצעות למכשיר אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הנקסוס בזמנו יבאתי מארהב, תבין שיש 2 דגמים ה100 וה110 שתומך גם בתדר 850 של פלאפון, זאת הבעיה

מה שכן, היום פריסת ה2100 שלהם אמורה להיות טובה ולא אמורות להיות לך בעיות קליטה איתם

אבל ה-N1 שלך (שהיום הוא שלי LOL) תומך רק תדר 2100 לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה פלאפון כבר השלימו את הפריסה שלך תדר 2100 עד כמה שאני זוכר, זה לא אומר שלא תתקל בבעיות, אבל אלו בעיות שנובועות מהמאפיינים של התדר, התדר הזה פחות נקלט במקלטים/חניונים וכו', במצב כזה אם היית ברשת אחרת מה שהיה קורה זה שהמכשיר היה עובר לדור שני, הבעיה היא שאצל פלאפון אין דור שני ובמצב כזה המכשיר אמור לעבור לתדר 850 שנקלט יותר טוב במקומות סגורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שציינתי גם בהודעה שלי - במעלית עכשיו (עם אורנג') יש לי יותר קליטה, אבל לבנאדם נורמאלי שעולה במעלית פעם פעמיים ביום - לא נראה לי שזה שיקול. בסה"כ לפלאפון יש מהיר ואם זה הולך יחד עם חבילה טובה (ולא כזו שזולה בשקלים בודדים מהמתחרים) אז כדאי ללכת גם אם מדובר במכשיר 2100 בלבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...