סלולארי עד 800 ש"ח - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סלולארי עד 800 ש"ח

IG

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מחפש סלולארי להורים שלי-

משהו שיהייה פשוט לתפעול (לא סמארטפון ורצוי גם בלי מסך מגע)

סוללה שמחזיקה הרבה זמןמתאים לרשת פלאפון (תדרים)

מחיר מקסימאלי- 800 ש"ח.

מצאתי מספר דגמים- אם יש משהו אחר שכדאי להבדוק אני אשמח לשמוע.

Dim-Phone - mobile phones store - samsung :: samsung L760

Dim-Phone - mobile phones store - Nokia :: Nokia C2-01

Eline - סלולר - טלפונים סלולרים - Nokia - סלולרי Nokia X2 המדהים!!!

(חח... לא ידעתי שכשאני שם קישור מתוך המועדפים זה מציג את השם ככה...)

בנוסף מצאתי באתר של פלאפון את הסמסונג S5510 גלאמיס אבל לא מצאתי אותו בשום מקום אחר ולא נראה לי שאני הולך לשלם עליו 1700 ש"ח ולהיות מחובר לפלאפון ל-3 שנים...

אני לא רוצה להזמין מחו"ל (אלא אם זה עד 100 דולר כולל משלוח) בגלל קטע של אחריות... הזמנתי טלפון לאחותי לפני כמה שנים והייתה איתו בעיה אז החזרתי לחנות והם החליפו לי, וגם קניתי מהם אחר כך (שלחו לי דגם לא מתאים והחלפתי שוב), קיצר, מעדיף לא להזמין אלקטרוניקה מחו"ל בסכומים גדולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא יודע מה אומרים בזאפ אבל בשימוש בינוני סה"כ הסוללה מחזיקה יפה מאוד לאבא שלי.

ובכל מקרה, מזמן לא הבנתי מה הסיפור הגדול עם סוללות. הורייך (אני רוצה להאמין) בסה"כ מגיעים בסוף היום הביתה, וביננו, גם במהלך היום לרובנו יש שקע חשמל זמין במשרד/במקום העבודה או אפילו בדרך (כמה דולרים ויש לך מטען שמתחבר למצת הרכב). אז לשם מה צריך מכשיר עם שתחזיק (נניח) שבוע ימים? למי זה טוב? הסוללה בנוקיה סבירה לחלוטין,אין לו צריכת חשמל של סמארטפון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש סמסונג בן 6 שעובד מצויין. מחזיקה מעמד כמעט שבוע (אני מדבר איתו ממש קצת- יש טלפון מהעבודה)

לא לזלזל

ולהיות קשור לשקעים כל היום זה לא פיתרון... ההורים שלי מסתובבים בעבודה ולא יושבים בקיוביקל כל היום, נסיעה זה 15 דקות (לא מספיק זמן) וכולל קניות\ סידורים נגמר היום. אם במיקרה שוכחים להטעין לילה והסוללה נגמרת תוך חצי יום (כמו שקורה לי מידי פעם) זה ממש מבאס.

אני מחפש מכשיר שהסוללה שלו מחזיקה לפחות יומיים...

אגב, יש לכם משהו להגיד על המכשירים שאני הצגתי בהתחלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

OK, עשיתי קצת ברורים ויש כמה בעיות:

גם ה2720 וגם C2-01 לא תומכים ברשת פלאפון (ה-C2-01 תומך רק בתדר אחד ולא הנפוץ יותר...)

ה2730 שהוצע לי הוא עם מקשים על פלטה אחת- יהייה בעייתי (מניסיון עם מכשיר קודם), לכן גם נפסל לצערי.

אם למישהו יש הצעות נוספות או מקום ספציפי שבו מוכרים מכשיר מיובא מארה"ב שכן תומך בתדרים של פלאפון אשמח לשמוע :)

שוב תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שזה לא אידיאלי שהמכשיר תומך רק בתדר 2100 ולא ב-850 אבל אני יכול להגיד לך שכמעט ואין בעיות קליטה (או יותר נכון אין. לי לפחות).

אני לא כבר קרוב לשנתיים בפלאפון עם N1 ולפניו עם המוטורולה דרויד וכו' - כולם לא תומכים ב-850 וחוץ מזה שאין לי קליטה במעליות ומקלטים - אין שום בעיה וחצי בעיה. אני היום כבר חודש באורנג' ולא מרגיש שיפור של הקליטה לטובה - כך שאתה יכול להסיק כמה מעט בעיות היו בנושא הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גר בקריות. אל תשכח שאני יוצא מהן גם - הספקתי ליסוע איתו פחות או יותר לכל מקום עירוני גדול ומוכר בארץ (ת"א, אזור באר שבע,אזור צפון הארץ,חיפה כמובן) וכו'. אם אתה גר באיזה מצפה או ישוב מבודד - שווה לבדוק עם הסובבים אותך מה קורה אצליהם. אם אתה גר באזור עירוני לא צריכה להיות לך שום בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אזור הכינרת... לא מכיר מישהו שהיה לו מכשיר שלא תמך ב850...

בכביש 6 יש לך קליטה כל הדרך?

בכול אופן, אני מעדיף להמנע מה"סיכון", אז אם יש הצעות נוספות אני אשמח לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...