מישהו פה מבין בגוגל דוקס? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו פה מבין בגוגל דוקס?

אישי555

Recommended Posts

אני משתמש בכתבן שלהם ויש לי מספר שאלות:

1. הקובץ המדובר משתנה 3 פעמים בשבוע ובכל פעם מתווספים לו כשלושה עמודים. האם אפשר לשתף אותו (להורדה בלבד) בקישור אחד או שבכל שינוי צריך לפרסם קישור חדש? כלומר האם הקובץ שבקישור מתעדכן גם כן כשהקובץ משתנה?

2. לפעמים יש משפטים קצרים ואין טעם שכולם יהיו אחד מתחת לשני. האם אפשר לחלק דפים בודדים לשני טורים, או שהאופציה מחייבת שכל המסמך יהיה מחולק לשני טורים?

3. איך עושים תוכן עניינים שאפשר ללחוץ על שם פרק ולהגיע ישירות לעמוד מבלי לגלול את כל המסמך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי תוכן עניינים

מוסיפים בדף את התוכן עניינים insert->table of contents

בנוגע לשני טורים- לא ראיתי את האופציה אפילו לעשות את כולם בשני טורים (או במאוזן לצורך העניין)

עשיתי את החיפוש בנוגע ל2 טורים-בעיקרון אומרים שאו שכל הדפים במאוזן או במאונך וגם זה רק בהגדרות הדפסה (לפי התשובות לשאלות) לכן אני מניח שגם 2 טורים (אם קיים) חייב להיות לכל הדפים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי תוכן עניינים

מוסיפים בדף את התוכן עניינים insert->table of contents

איך בדיוק עושים את זה? לחצתי על מה שאמרת ונפתחה לי תיבה קטנה. אני אמור לכתוב בתוכה את תוכן העניינים?

בנוגע לשני טורים- לא ראיתי את האופציה אפילו לעשות את כולם בשני טורים (או במאוזן לצורך העניין)

אוף. ידוע לך אם יש אפשרות כזאת בוורד? כי אם כן אני אעשה שם ואחזיר בחזרה לגוגל

עשיתי את החיפוש בנוגע ל2 טורים-בעיקרון אומרים שאו שכל הדפים במאוזן או במאונך וגם זה רק בהגדרות הדפסה (לפי התשובות לשאלות) לכן אני מניח שגם 2 טורים (אם קיים) חייב להיות לכל הדפים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אין לי נסיון בזה ואני מנסה ולא קורה כלום.

יש לי כבר כותרות במסמך. אין לי בעיה להעתיק את הכותרות לעמוד הראשון, אבל אני לא מבין מה עושים מכאן. תסביר לי איך הופכים את הכותרת הבאות: כותרת "יום שלישי" מתחילה בעמוד 2 (עמוד 1 הוא התוכן עניינים).

הכותרת "גן חיות" מתחילה בעמוד 4.

הכותרת "נייר טואלט" מתחילה בעמוד 10.

מה אני צריך לעשות???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה להבין שמדובר בדוגמאות דמיוניות? אתה באמת רוצה שנתחיל לדון על המסמך עצמו והכותרות הארוכות שלו? עדיף להמציא כותרות קלות שמהם אצליח להבין איך להשתמש בכתבן הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני לא מצליח. וחוץ מזה הרסתי חלק מהכותרות בגלל הנסיונות האלה ועכשיו אי אפשר לשחזר או לבטל את הפעולה כי הוא מעדכן אוטומטית ויש לו כמות קטנה מאוד של ביטולים.

אני לא מבין מה הסדר שצריך לעשות והאם צריך לכתוב מחדש את הכותרות/תוכן עניינים או שאפשר להגדיר לפי מה שכבר קיים. גם ככה הרסתי חלק מהקובץ ואיו לי כח להמשיך ולהרוס עוד :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כזה מסובך.... הכותרות בעמודים שאתה צריך לקשר אליהם צריכים להיות בסגנון HEADING כלשהו ובתוכן עניינים עצמו לא צריך לעשות כלום חוץ מללחוץ על הכפתור רענון אחרי שסיימת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי עשיתי את זה ובאמת יש קישורים בתוכן עניינים. הבעיה שזה בכלל לא מה שציפיתי שיהיה, כלומר זה בכלל לא נוח לעבודה. כדי לעבור לכותרת במסמך צריך ללחוץ על הכותרת שבתוכן ואז על קישור בתיבה חדשה שנפתחת בצמוד לה. חשבתי שהמעבר יהיה בלחיצה אחת. בנוסף כשלוחצים על קישור כלשהו בתוכן מופיעה המסגרת וגם זה לא נוח. אני זוכר שבוורד ו-PDF היו קישורים לחיצים פשוטים ונוחים בלי כל השטויות שגוגל הוסיפו. חבל כי השירות הזה מאוד נוח :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...