סדאם (כנראה) נתפס בתיכרית - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדאם (כנראה) נתפס בתיכרית

com

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אנ שמעתי שעשו איזו בדיקת DNA זריזה (יש דבר כזה?!) ואימתו שזה הוא.

בנוסף, טוני בלייר אישר (רה"מ הבריטי) את לכידתו כרגע.

(אגב, זה שייך לפורום אקטואליה ::))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א, יש מסיבת עיתונאים ב- 14:00

זה הולך להיות מעניין :lol:

לא רואה למה זה כ"כ משמעותי, אולי יעזור לעיראקים להתגבר על הפחד שלהם...אבל אם היה משהו שהקואלציה הייתה צריכה לדעת עליו, היא כבר יודעת והיא לא צריכה את סדאם בשביל זה, הוא רק סמל ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפגיעה המשמעותית(או שאולי לא) היא במורל המורדים, תומכי שלטון סדאם בעיראק, שכרגע הם קוץ רציני

בעכוזיה של ארצות הברית.

אבל כמו שאני חושב, צריך לחיות ולראות איך כל הדבר הזה, מלבד הקפצת גאוותו של החוואי מטקסס שלנו עד השמים,

יוביל לישוני המיוחל בעיראק ואולי אף יטיב עימו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על דוד ושמו סדאם, שבסך הכל רצה משטר דיקטטורי נחמד בארצו, ופתאום באו האמריקאים הרעים האלה, התחילו

לירות, להרוג, לפוצץ, אפילו הפילו כמה שלהם. השתלטו על המדינה ולא נתנו אפילו לדוד סדאם להקליט וידאו

אלא רק קלטות אודיו שנמכרו בשוק השחור של בגדד ב3 דולר ל10 קלטות והיוו את הפרנסה העיקרית של הסדאם.

אבל לדוד, למרות רוב העם ששמח עם האמריקאים הנבזים האלה, היו תומכים שעשו קצת בעיות למערבים האלה ושאפו

תמיכה מהדוד החופשי. ועכשיו השאלה, איך העובדה שהדוד השמח לב נתפס ישפיע על התומכיו........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

הנה, עכשיו אמרו בערוץ 2 (תודה להם)

נשק להשמדה המונית שלא נמצא עד היום...

או בקיצור, המלחמה הייתה על שום דבר. אני מקווה שהאמריקאים יורידו את בוש הקטן מהשלטון, הוא יותר גרוע מכל סדאם חוסיין או אוסמה בן לאדן.

זהו, סדאם נתפס וזה גם רשמי. אז מה הלאה? איראן? סוריה? לבנון? סין? קוריאה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על שום דבר ? יש לך בכלל מושג על מה אתה מדבר ?

אתה ראית את חדרי העינויים ? את הקברים ההמונים ? את הצ'קים שהוא שולח למשפחות המתאבדים ? את הטרור שהוא השליט ?

במקום להודות לבוש על מה שהוא עושה אתה אומר שהוא יותר גרוע מסאדם ואוסמה. תגיד לי איפה אתה חי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על שום דבר ? יש לך בכלל מושג על מה אתה מדבר ?

אתה ראית את חדרי העינויים ? את הקברים ההמונים ? את הצ'קים שהוא שולח למשפחות המתאבדים ? את הטרור שהוא השליט ?

במקום להודות לבוש על מה שהוא עושה אתה אומר שהוא יותר גרוע מסאדם ואוסמה. תגיד לי איפה אתה חי ?

כנ"ל כלכם שכחתם מה סדאם עשה ! :o

נ.ב מה אתם אומרים ...צריך עדיין את המסכות אב"כ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גמד בביקיני כנראה שכח את הסקאדים של מלחמת מפרץ.......זכרון כל כך קצר יש לאנשים...

בלי קשר לנשק להשמדה המונית, עיראק הייתה מדינת טרור, דיקטטורה אלימה ומקור רשע לא קטן, בדומה

לסוריה, לאיראן, לוב ועוד מס' מדינות לא מבוטל.....ככה שהפלת משטרו של סדאם מיודענו יכול לעשות רק טוב גם לאנשים

בעיראק שינשמו אוויר של חופש וגם למדינות שהיו מאויימות ישירות על ידי עיראק, ביניהם וארה"ב וכל תומכיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה, עכשיו אמרו בערוץ 2 (תודה להם)

נשק להשמדה המונית שלא נמצא עד היום...

או בקיצור, המלחמה הייתה על שום דבר. אני מקווה שהאמריקאים יורידו את בוש הקטן מהשלטון, הוא יותר גרוע מכל סדאם חוסיין או אוסמה בן לאדן.

זהו, סדאם נתפס וזה גם רשמי. אז מה הלאה? איראן? סוריה? לבנון? סין? קוריאה?

אין לי מושג מי אתה, ואין שום כוונה לנתח את החינוך שקיבלת.

מה שבטוח, חסר לך המון המון המון ידע בנושא. שוב פעם, אין לי שום כוונה לנתח מהיכן חוסר הידע הרחב.

בוש לא יותר גרוע מסאדם. מי ששטף לך את המוח במידע הזה יותר גרוע מסאדם חוסיין. הוא זה שגורם לך לחשוב שעולם דמוקרטי חופשי הוא יצר הרע ואילו סאדם חוסיין הוא צאלח אדין של העולם החופשי.

גמד בביקיני - סור לטלויזיה ללמוד בנושא. תקשיב היטב לאהוד יערי ויורם בינור. אח"כ חזור אלינו בהקדם עם תשובה נאותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...