תדהמה- סטיב ג'ובס נפטר - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תדהמה- סטיב ג'ובס נפטר

nineball

Recommended Posts

מי אתה שתגדיר חשיבות של המצאה טכנולוגית כזאת או אחרת? האייפון והסמארטפונים האחרים שבאו אחריו השפיעו על האנושות כולה וכנראה שינתה את מהלך ההיסטוריה תוך שנה וחצי. לפני שנתיים לא היית יכול לדמיין ללכת עם , מצלמה, טלפון, , אימייל, משחקים וכל המידע בעולם בכיס שלך, והיום האנושות כולה מונעת הודות למכשירים "הלא חשובים האלה". אם נרצה להגזים, פייסבוק והסמארטפונים, ככל הנראה אחראים לשינוי ההיסטורי הגדול בשנים האחרונות, אביב העמים הערבי.

יופי. ומה שאמרת, איך זה קשור לאפל? לא המציאו את הסמארטפון ולא את הג'י פי אס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא, הם רק דאגו שזה יהיה נוח ללכת עם זה 24/7 וזמין בכל מצב...

דאגו לזה שסמארטפון יהיה פשוט לכל אחד ושתוכל להשתמש בו עם האצבע ולא עם סטיילוס.

אז בלי אפל היה לך עכשיו מכשיר , איזה פאלם פון או WM או סימביאן כי סביר להניח שגוגל לא היתה נכנסת לתחום כי הוא לא היה כזה חם בלעדי אפל.

אז מה אפל עשו, הם אמרו בו נעשה מכשיר בלי סטיילוס, נכניס בפנים פתוח, נדאג למסך שאפשר לקרוא ממנו דפי רגילים ומשם הכל היסטוריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא אמרו שום דבר, כפי שאמרו לך, היו סמארטפונים לפני זה(ע"ע N95, תזכיר לי

באיזה שלב האייפון נתן תמורה למחיר כמו שנתן ה-N95? למעשה, ב N95 עדיין אפשר למצוא שימוש מלא במגזר העסקי,

בוא תראה לי מישהו שעדיין יש לו את האייפון הראשון והוא שמיש).

למעשה, בהם היה GPS ועוד כמה דברים חביבים שהתחילו להופיע באייפונים

רק החל מ-3G או מ-3GS(להזכיר פה לאנשים שעד אותם מכשירים,

לא היה באפל GPS, לא הייתה עברית, לא הייתה גלישה סלולרית במהירות גבוהה)

ובגדול מה שהאייפון היה זה צעצוע מחורבן שלדעתי תפס מקום של כבוד בעולם

הסמארטפונים החל מ-3GS ומעלה.

וזה גם לא היה כ"כ מזמן, אתם פשוט קצת מטושטשים מכל היח"צנות.

כ מוציאה מוצר, היא דואגת לשווק אותו בדיוק בצורה שבה אתם מתבטאים עכשיו:

"מהפכני, מדהים, חדשני, משנה עולמות, משכתב היסטוריה" וכו' וכו'.

בכל מקרה, עם כל הכבוד ויש כבוד אני חושב שקצת נסחפתם.

בטח שלא הייתי אומר שמוות של ילדים אפריקנים פחות חשוב,

למעשה, אפילו לא הייתי משווה בינהם או מצהיר הצהרה גועלית של "nobody cares".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המציאו כאן, שאפל היא הראשונה שלקחה סמארטפון והפכה אותו למה שהוא.

אז אני באתי להזכיר שזהו שקר מוחלט. שלמעשה לקח לאפל 2-3 דגמים בשביל

להביא את הסמארטפון שלה לשלמות.

בתקופה שהאייפון רק יצא, N95 היה מכשיר הדגל של Nokia שהיה פונקציונאלי

הרבה יותר מהאייפון, שכלל מצלמה טובה יותר, , תמיכה בתדרי HSDP

(או במילים אחרות, דור 3), היה בעל ידידותית, אפשרויות מולטימדיה

וניהול משרדי מעולות. לעומתו האייפון היה לא יותר מצעצוע עם מסך מגניב.

אבל אנחנו סוטים מהנושא, הנקודה היא שאנשים צריכים לקבל קצת פרופוציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר? הנקודה היא שהאייפון לא באמת היה בשורה טכנולוגית כמו שמנסים לצייר פה.

מסך מגע קפסטיבי גדול זה מה שהלקוח רצה וזה מה שהוא קיבל.

זה עניין של טעם, לא מעבר לכך.

אגב, לסמסונג כבר יש חזון של מכשיר עם מסך הולוגרמי שאותו עונדים כמו שעון יד. מעניין איפה יהיה האייפון שלך כשזה ייצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והעובדה בשטח היא שה-N95 מת והאייפון לא. וכל מכשיר חדש שיוצא היום, נראה כמו clone של אייפון ולא כמו clone של N95.

קודם כל, אני חייב לציין שכן עדיין ניתן לחזות באנשים שיש להם N95 (לרוב 8GB). אני לא ראיתי יותר מדי אנשים שיש להם 1.

אתה צודק לחלוטין בכך שהצורה שבה אנחנו מתקשרים עם המכשיר ומשתמשים במכשיר קרובה בהרבה לזו שהאייפון הגדיר. הממשק בין האדם למכשיר הטלפון הסלולרי שלו בהחלט הוגדר, כנראה, לפי חזונו של סטיב ג'ובס.

אבל זה שאנחנו משתמשים בטלפון חכם, זה לא בהכרח חזונו של סטיב ג'ובס - וזה כן נאמר כאן. הטלפון כ"משרד נייד" היה קיים עוד לפני האייפון. היו קיימות לפי האייפון.

אני לא מזלזל בחשיבות הממשק. אבל לא כל פונקיונליות שאנחנו משתמשים בה היום היא חזונו של ג'ובס. זה כן נאמר כאן וזו פשוט טעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ואפל רכשה למקרנים זעירים (עד 30") שישולבו במכשירים עתידיים וטכנולוגיה לקריאת תנועות ידיים ע"י הצללה.

איפה יהיה הסמסונג שלך כשזה יהיה?

אתה באמת משווה בין איזה גימיק מצ'וקמק לפונקצינאליות חדשה לחלוטין של מכשיר, שיתפוס פי 10 פחות מקום מבלטות הסמארטפון המודרניות, פרי חזונו של האל שלכם, סטיב ג'ובס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפל לא פרצה דרך טכנולוגית.

ג'ובס הציל את אפל עם הגישה העיצובית הקפדנית שלו ועם הידע שהביא מ-NEXT שהוביל לרוויזיה מסיבית ב-OS של אפל.

הוא סידר את קו המוצרים של החברה והוציא את ה-iMac שלא היה חידוש גדול, אבל הצליח לשחזר את העיצוב ובמידה מסוימת את ההצלחה של המקים הראשונים. הוא רענן את קו המקבוק והפך אותו בהדרגה להצלחה אדירה.

לבסוף הוא מילא את הקופה עם ה- וה-itunes. הוא לא היה הראשון ומעולם לא היה המתקדם ביותר, אבל הוא השתמש בשם המותג ובקוד העיצובי המוצלח שלו על מנת להפוך את ה- לשם נרדף לנגני .

הוא מילא את הקופה של , רכש פטנטים וחברות אחרות ותקף את שוק הטלפונים החכמים שהטכנולוגיה והלקוחות היו בשלים לכך. הרי מסכים קפסיטיביים כבר היו לפני כן, כולל טכנולוגית multi-touch, היו גם מחשבי כף יד עם מסך מגע וטלפונים חכמים. אבל לאף חברה שעסקה בתחומים אלו לא היה את יכולת בניית התוכנה והאינטגרציה של שיכלו לנצל את הפיתוחים האלו ליצירת מוצר שלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ואפל רכשה טכנולוגיה למקרנים זעירים (עד 30") שישולבו במכשירים עתידיים וטכנולוגיה לקריאת תנועות ידיים ע"י הצללה.

איפה יהיה הסמסונג שלך כשזה יהיה?

פה.

http://www.gsmarena.com/samsung_i8520_galaxy_beam-3150.php

ונכון, אפל לא -המציאה- כמעט כלום.

הם פשוט לקחו דברים קיימים, ונתנו ללקוח את חווית המשתמש שהוא חיפש מהם, בעיצוב שקרץ כמעט לכולם, וגרם לכל החברות האחרות שעוסקות בתחום להתעורר.

אישית, פחות איכפת לי מהמוצרים של אפל עצמם- איכפת לי מזה שהם הכריחו את כולם להשתפר בצעדי ענק.

ואנשים פה קצת מגזימים-

מי אתה שתגדיר חשיבות של המצאה טכנולוגית כזאת או אחרת? האייפון והסמארטפונים האחרים שבאו אחריו השפיעו על האנושות כולה וכנראה שינתה את מהלך ההיסטוריה תוך שנה וחצי. לפני שנתיים לא היית יכול לדמיין ללכת עם , מצלמה, טלפון, אינטרנט, אימייל, משחקים וכל המידע בעולם בכיס שלך, והיום האנושות כולה מונעת הודות למכשירים "הלא חשובים האלה". אם נרצה להגזים, פייסבוק והסמארטפונים, ככל הנראה אחראים לשינוי ההיסטורי הגדול בשנים האחרונות, אביב העמים הערבי.

לפני שנתיים הלכתי עם נוקיה 5800 בכיס, מכשיר שכרגע חוגג 3 שנים לצאתו. מסך מגע היה לו, גם מצלמה, , טלפון, , מייל, משחקים, ואפילו מסך עם רזולוציה גבוהה יותר מהאייפונים שלפני ה 4. מבחינת חומרה הוא היה מכשיר מוצלח יותר מהאייפון המקביל. מבחינת תוכנה וחויית משתמש, אין ממש מה להשוות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...