המלצה| מקלדת למשחקים (300שקל ~) - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה| מקלדת למשחקים (300שקל ~)

Kirma

Recommended Posts

אחרי שהמקלדת הנוכחית עושה לי בעיות עם הכפתורים

גם אחרי שניקיתי אותה משהו כמו שעתיים, פירקתי את כל הכפתורים

החלטתי לקנות מקלדת חדשה

שימושים: לא יודע עד כמה זה רלוונטי אבל בעיקר משחקים

תקציב: 200-300 אפשרי לחרוג טיפה במידה וזה משתלם

אגב, לגבי המקלדות האלה של עם המסך LCD, עד כמה הם משתלמים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אני עדיין מתלבט בין שתיהם בגלל שלG15 יש צג קטן שנותר יתרון במעקב אחרי טמפ' של החלקים

זה מצויין ל OC

בכל מקרה אם יש מקלדת בסביבות ה 400 שכן עדיפה על שתיהם, אשמח אם תמליצו לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אתה לא מסתכל על זה נכון. ההבדל הגדול בין המקלדות הוא במנגנון. מנגנון מכני מול, אם אני לא טועה, Scissor. Switch. לכן הסינון הראשוני ציך להתבצע על-פי המשתנה הזה- איזו חווית הקלדה אתה מחפש? מסך, תאורה אחורית ושאר תכונות כאלה הם רק תוספות נלוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אתה לא מסתכל על זה נכון. ההבדל הגדול בין המקלדות הוא במנגנון. מנגנון מכני מול, אם אני לא טועה, Scissor. Switch. לכן הסינון הראשוני ציך להתבצע על-פי המשתנה הזה- איזו חווית הקלדה אתה מחפש? מסך, תאורה אחורית ושאר תכונות כאלה הם רק תוספות נלוות.

תאורה - לא מעניין

מסך - כן מעניין

לגבי המנגנון הקלדה, לא ממש הבנתי את ההבדלים.. זה הסיבה שאני לא לוקח את זה בחשבון xD

אשמח אם תוכלו להסביר לי בקצרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה משווה בין המקלדות רק לפי המסך אתה מתעלם מהנתון המרכזי שמבדיל ביניהן -- המנגנון שעליו הן מבוססות. אם להשתמש במטאפורה למחשב, זה כמו להשוות בין שתי מערכות עם חומרה שונה רק לפי זה שבאחת מהן יש בקר מאווררים עם מסך. האם נכון להשוות רק לפי פיצ'ר חיצוני כזה או אחר מבלי לדעת מהי החומרה שבפנים והאם היא מתאימה לך?

ניתן לחלק את המקלדות לשלושה סוגים עיקריים על-פי מנגנון.

ממברנת גומי - המקלדות הנפוצות ביותר. פאנל עליון שבו נמצאים המקשים שיושב על שכבת סיליקון.

Scissor Switch - מנגון שאותו ניתן למצוא בחלק מהמקלדות של מחשבים ניידים, במקלדת של ובחלק מהמקלדות של . לא מנגנון מכני אבל קצת שונה ממברנת הגומי. בדרך כלל כל מקש יושב על מנגנון משלו.

מקלדות מכניות - יש הרבה סוגים של מנגנונים מכניים. כל מקש יושב על מנגנון משל עצמו שמורכב בבסיס מקפיץ ולפעמים גם מחלקים נוספים.

בכל קטגוריה כזאת יש מגוון, יש סוגים קצת שונים, יש הבדלים באיכות הבנייה, זה לא שכל המקלדות מאותה קטגוריה זהות, אבל בגדול כל המקלדות מאותה קטגוריה יספקו חווית הקלדה דומה.

אי אפשר להסביר יותר לעומק ועדיין לשמור על הנושא ממוקד. אם אין לך כוח לקרוא את כל הדיון שאליו הפנתה אותך Splashy אני מציע שתקרא את 5-6 הדפים הראשונים. ניתן להגיד שהם מכילים תמצית של הנושא.

בקשר למסך, האם זה מצדיק את המחיר או לא, רק אתה יכול לענות עד כמה הוא חשוב עבורך. באופן כללי כשמדברים על התקני קלט/פלט קשה מאוד להמליץ על מוצר מסוים מכיוון שהשימוש בהתקנים הללו הוא סובייקטיבי לגמרי. אחד מחפש משהו מסוים, אחר מחפש משהו אחר. אם נקח את המסך לדוגמה, לדעתי זה גימיק אבל אולי עבורך זה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו חזרתי מ KSP, הבאתי את המקלדת ה Razar Blackwidow Ultimate

img0027mc.th.jpg

img0025aju.th.jpg

img0023yh.th.jpg

המקשים קצת מבלבלים, אבל בוא ניראה כמה זמן יקח לי להתרגל..

עוד כמה ימים אני יגיד לכם מה אני חושב על המקלדת, אחרי קצת ניסיון..

התרשמות ראשונית, מקלדת מעולה ..

אגב, מה יש לתאורה שלה ? מתכה ונדלק כל כמה שניות ??

עריכה: הבנתי למה, זה המצב החמישי של התאורה..

עריכה #2:

יש צורך לעדכן את הקושחה ? מ1.05 ל 1.08 ?

או שזה סתם מיותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מה עדיף G15

או

Razer BlackWidow (Ultimate)

שיר שלי על הG15:

אמהמהם...

כשהG15 נהגתה,

במאקרו'ס היא הופצצה.

הרי לוגיטק הוא מוצר ותיק

ולכן הם חשבו לעבוד עלינו עם מסך מדליק.

אבל תכונה קטנטנה נשכחה,

ואיכות החומרים נשארה על הרצפה!

מה שקרה זו ממש חוצפה,

בואו נבקש את הכסף בחזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...