בעיה בצורב YAMAHA 16 10 40 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בצורב YAMAHA 16 10 40

MeTaLhAmMeR

Recommended Posts

יש לי צורב YAMAHA 16 10 40 SCSI שקניתי מלפני שלוש וחצי שנים והבעיה איתו היא כזאת...

בזמן האחרון התחילו איתו הבעיות, כשאני צורב איתו קבצי DATA (אודיו עוד לא ניסיתי בזמן האחרון) תוכנת הצריבה שלי מראה שהדיסק ניצרב בסדר גמור...

אבל כשאני מכניס את הדיסק לסי די רום שלי ומנסה להעתיק את כל הדיסק שצרבתי למחשב תמיד יהיו כמה קבצים שאני לא יוכל להעתיק כי הם לא ניצרבו טוב, ניסיתי להעתיק את הקבצים הפגומים מהצורב עצמו אבל הוא מראה את אותה הבעיה וניסיתי גם להעתיק את הקבצים הפגומים אצל חבר וגם אצלו אי אפשר...

ניראה לכם שהצורב שלי מתחיל להידפק??? ואם כן אז איזה צורב כדאי לי ליקנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהבעיה היא מהדיסק עצמו... כי אלה דיסקים שאני משתנש בהם בד"כ, דיסקים של פיליפס

וגם לא יכול להיות שצרבתי יותר מידי מהר כי המהירות של הדיסק היא 48

שמעתי שדיסקים לניקוי סידירום רק הורסים אותו יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי יש לי את אותו צורב בדיוק וגם לי הייתה את אותה הבעיה בזמן האחרון......והבעיה לא בדיסקים כי קניתי דיסקי TDK איכותיים ועדיין זה עשה לי את הבעיה....והתוכנה אני לא יודע אבל לא נראה לי נרו 5 וגם 6....

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן.

תקשיב... מתי שאתה צורב בנרו (5 לפחות) דסיק מידע (ISO) יש אפשרות במהלך הצריבה לסמן קופסא עם השם VERIFY DATA או משו דומה לזה... זה יעני בודק שזה צרב את מה שרצית תנסה לצרוב דיסק כשאתה מסמן את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי פשוט הצורב שלך גמר את החיים שלו אחרי הכל הוא מכני והוא דומה בפעולתו ל כונן תקליטורים סטנדרטי.

גם לי יש צורב כמו שלך בדיוק וגם לי לאחרונה עד ליפני כ 3 חודשים בערך הוא החל לעשות לי בעיות בצריבה ורעשים

מוזרים בקיצור הוא גמר ככל הניראה את חייו וקניתי חדש בכ 250 שקל יש כל מיני חברות היום ביניהם lite-on שהיא מאוד מומלצת

פה בפורום בתור צורב אמין טוב וזול במידה והינך רוצה ללכת על משהו יקר אז לך על צורב יש היום את הצורב של PIONEER

שניתן להשיגו באיזור ה 800-900 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הופה הופה... יש בעיה, צרבתי כרגע דיסק עם 33 שירים של , עשיתי verification ובסוף הבדיקה הכל היה בסדר...

עכשיו צרבתי משהו רציני יותר, כל מיני תוכנות (350 מגה בערך) עשיתי עשיתי verification ובסוף הבדיקה הופיעה לי מן הודעה שאומרת:

Unexpected exception, ישר מתי שהבדיקה התחילה הודעה הזאת הופיעה לי בפיתאומיות... מה אתם אומרים על זה??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...