430EXII או 580EXII? - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

430EXII או 580EXII?

n_aviv1

Recommended Posts

יש ברשותי קנון 550D ואני מעוניין בקניית (לא יצא לי להשתמש עוד בפלאש חיצוני למצלמה).

הפלאש הנוכחי לא מספיק עוצמתי, לא מגיע רחוק מספיק ולא מאפשר לי הקפצה.

השאלה היא איזה כדאי לי לקנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי במצב שלך לפני חודש, והחלטתי להזמין פלאש כמו זה - http://www.ebay.com/itm/YONGNUO-Speedlite-YN560-Canon-50D-550D-7D-600D-60D-/150604711936?pt=AU_Flashes&hash=item2310bd8800#ht_4001wt_1139

נראה לי שעדיף ללמוד לעבוד עם כזה (שמקבל ביקורות לא רעות ממשתמשים ברשת) שעולה סביב ה-200 שח לפני שקופצים לפלאש שעולה פי 10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך אותו כבר? אני קצת חושש בקנייה של צד שלישי... כל דבר שבא במגע חשמלי מלחיץ אותי אם הוא לא מקורי.

הבעיה העיקרית שלי עם הפלאש הזה הוא שהוא לא תומך בשום צורה בTTL/ETTL/ETTL II וזה מה שאני מחפש בפלאש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה הולך לעשות איתו ?

אם הוא לא יהיה מחובר למצלמה - לך על פלש ידני בכלל, למה להוציא כל כך הרבה...

אם אתה זקוק לתכונות של ה58 (אקסטרה GN, ראש 360, מאסטר) תקנה אותו, אם לא, 430...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה הולך לעשות איתו ? להרכיב אותו על ה hot shoe ולצלם

אם הוא לא יהיה מחובר למצלמה - לך על פלש ידני בכלל, למה להוציא כל כך הרבה...

אם אתה זקוק לתכונות של ה58 (אקסטרה GN, ראש 360, מאסטר) תקנה אותו, אם לא, 430... זו בערך השאלה שלי, איך אני יודע אם התכונות האלו נחוצות לי? מאסטר כרגע לא נחוץ לי כי אין לי תוכניות לצלם עם/לקנות יותר מפלאש אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה שואל, כנראה שאתה לא צריך.

ממליץ לך לקנות כבל לפלאש בכמה דולרים ולהחזיק אותו ביד מאשר לתקוע אותו על המצלמה. אחרת הדבר היחיד שאתה מרוויח זה עוצמה והקפצה מתקרה, שהיא over rated.

או לאלתר איזה גארי פונג מתוצרת עצמית.

פילוש נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שואל כי אני לא יודע מה העוצמה שאני צריך, אני יודע שמה שיש לי כרגע לא מספיק.

מבחינת כבל , אני לא יודע כמה יצא לי להשתמש בפונקציה הזו, רוב התמונות שאנחנו מצלמים זה אירועים משפחתיים וטיולים.

בקשר לגארי פונג, ראיתי את הcollapsible באינטרנט וזה די מוצא חן בעיניי, השאלה היא אם המחיר מרקיע השחקים שווה את זה ואם אני לא יכול להגיע לתוצאות כאלו בלעדיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוצמה - אתה יודע לקרוא GN ? זה אמור לתת לך אינדיקציה. אם אתה לא מצלם בטלה מרחוק, ולא מקפיץ מתקרות 5 מטר, לא יחסר לך.

יחסר - ממציאים פתרונות.

אם אתה יכול להרשות לעצמך, קנה את היותר טוב... אם אתה מתנדנד - כנראה שתסתדר בלעדיו.

לגבי כל הגרי פונגים למיניהם - נראה לי מטופש לשלם על זה הון תועפות. אני לא מקצוען ולא צריך לשמור על פאסון מול לקוחות.

אני יכול להכין כזה בעצמי בעלות של עשרה שקלים, ואני לרוב מאלתר פתרונות. זה כיף יותר, יש יותר שליטה על התוצאה, זה מלמד אותך.

קח סקוטש, סול (זוכר שיעורי מלאכה של פעם ?) לבן, נייר אפיה - ולעבודה...

כבל - ממליץ.

גם להשכלה שלך, וגם לשיפור התוצאות.

לא חייב בהתחלה - תתרגל לפלאש, רק תזכור שהמלצתי. זה פותח כיוונים, על המצלמה יוציא שוב ושוב את אותן תוצאות, לחיוב ולשלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...