המלצה למצלמה קומפקטית עם וידאו ב- HD עד 2,000 ש"ח - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למצלמה קומפקטית עם וידאו ב- HD עד 2,000 ש"ח

oren

Recommended Posts

שלום, אני מעוניין להתחדש (כרגע עם Ricoh Caplio G3 שנרכשה בשנת 2004).

מקווה שהתשובות הבאות מספיקות, במידה ויש צורך להוסיף משהו, אוסיף.

1. התקציב שעומד לרשותי הוא כ- 2,000 ש"ח

2. רמת הידע שלי בינונית-גבוהה. אני קורא הרבה ומתמצא במושגים ועבודה עם תאורה.

3. התנסיתי במצלמות כיס (קומפקטיות) וגם במקצועיות (אותן העדפתי מבחינת איכות התמונה אך לא מבחינת הגודל והמשקל), בנוגע לקומפקטיות: הגביל אותי גודל העדשה, מהירות צילום בין תמונה לתמונה. חוסר אפשרות לצלם וידאו ב- HD.

4. אני מעוניין לצלם בתנאי תאורה שונים, לרוב אני מצלם אובייקטים שאינם נעים באמצעות חצובה.

5. איני מתכוון להדפיס תמונותיי אלא רק לשימוש ע"ג מסך מחשב.

6. טווח אורך מוקד לא משנה.

7. גודל ומשקל האריזה חשובים מאחר ואני נושא את המצלמה באופן קבוע בתיק צד קטן, לכן מעדיף מצלמה קומפקטית וקלה.

8. ברשותי חצובת כיס אותה אני גם סוחב בתיק צד.

9. אין העדפה ליצרן מסויים.

10. בכל מצלמה אני מוצא יתרונות וחסרונות ואף ששמעתי נפלאות על ה- TZ7 לפני כשנה והמלצתי עליה לאחי, גיליתי שכשאני מבצע זום על התמונה במחשב אני לא מרוצה מהאיכות. זאת מהשוואות לתמונות שצולמו במצלמות מקצועיות. בנוסף לא הייתי מרוצה שה- גומר את הסוללה כ"כ מהר. בסה"כ אין דגם שמוצא חן בעיני מראש ואני פתוח להכל.

11. צילום ברצף של מספר תמונות נחוץ לצורך צילום קפיצות למים ותמונות אחרות.

12. חשוב יכולת צילום ב- HD של 720p לכל הפחות.

רב תודות,

אורן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ה LX5 של פנסוניק תהיה מושלמת בשבילך.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=773276

היא נחשבת (ביחד עם ה S95/S100 של קנון) למצלמת פריומיום קומפקטית מהטובות שיש.

יש לה חיישן מעט גדול יותר ביחס לקומפקטיות רגילות (בדומה לגודל חיישן שיש לך בריקו, אפילו טיפה יותר גדול), עדשה מעולה ומהירה - F2 (מתחילה רחב מאוד ב 24 ממ ומסיימת בטלה צנוע של 90 ממ).

צילום HD, מאוד מהירה יחסית לקומפקטית 2.5 פריימים לשנייה ברזולוציה מלאה ו6 פריימים לשנייה ב 3 מגה פיקסל.

בקיצור- ממליץ בחום.

אם אתה צריך מצלמה ממש ממש קומפקטית - הקנון S95 (או S100 המחליפה שלה שעדיין לא נבדקה) היא תחליף ראוי. היא נופלת בכמעט כל פרמטר מה LX5, אבל לא בהבדל גדול והיא עדיין מהטובות שיש, רק מעט יותר דקה וקלה.

השוואה בין ה LX5 ל S95:

http://www.dpreview.com/reviews/q42010highendcompactgroup/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...