הכבלים האנלוגים עומדים לחלוף מהעולם - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכבלים האנלוגים עומדים לחלוף מהעולם

stone cold

Recommended Posts

אוקיי. מה הקשר בין עידן+ לבין הכבלים האנאלוגים...?

לא הצלחתי להבין על מה אתה מדבר.

נראה כי יש כאן ערבובייה של המילה כבלים(הכוונה ל-HOT ושידורי טלויזיה) לבין כבלים(חוטים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז אתה טוען שפוגעים בקשישים, לדוגמה, בגלל שהם צריכים לרכוש ממיר DDT\TVB כדי לצפות בשידורי טלווזיה?

א) זה כבר נראה לי נכון כיום.

ב) בסדר, גם בשביל לשתות מים אתה צריך לקנות ברז וכוסות. גם בשביל להגיע לקופת החולים אתה צריך לשלם על תחבורה. :nixweiss:

ממיר שכזה עולה דיי מעט - וזו השקעה לשנים רבות. מה גם שלפי מיטב זכרוני יש איזה סבסוד כלשהו שלו עבור עניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתלונן על זה, פעם הייתי יכול לקלוט ערוץ 2 ואחד בכל חור, היום אתה גם צריך ממיר והשידור כל כך גרוע שהסיכוי שלך לקלוט אותו לא בתל אביב הוא לא שואף לאפס הוא אפס, אז אפשר לחרבן ע העידן+ הזה ושגי אריאלי ימשיך לקבל בתחת עם הפרסומות המחורבנות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתלונן על זה, פעם הייתי יכול לקלוט ערוץ 2 ואחד בכל חור, היום אתה גם צריך ממיר והשידור כל כך גרוע שהסיכוי שלך לקלוט אותו לא בתל אביב הוא לא שואף לאפס הוא אפס, אז אפשר לחרבן ע העידן+ הזה ושגי אריאלי ימשיך לקבל בתחת עם הפרסומות המחורבנות שלו.

זה מה שמעניין אותך ? ערוץ 2 ?

אתה יודע שרוב התוכניות של ערוץ 2 זמינות חינם באינטרנט ?

לא שיש בדיוק המון דברים מענינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור, השידורים באינטרנט הם באיכות נמוכה. זה לא תחליף לאספקת שידורים ראויים לאוכלוסיה שרוצה את זה

(שזה כולל גם אנשים "רגילים" שפשוט לא רוצים לשלם על כבלים\לווין. לאו דווקא "זקנים".).

לצערי אני לא יכול להעיד את טיב הפתרון של "עידן+".

אבל אין לזה קשר לכל השאר. הצעדים שעושים הם נחוצים ונכונים. זה שעידן+ לא עובד טוב זה משהו אחר ולא הופך את שאר הדברים לפסולים - אלא רק אומר שצריך ליישם את הפתרון שנבחר (עידן פלוס) כראוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור, השידורים באינטרנט הם באיכות נמוכה

השידורים האנלוגים שהיו בארץ גם הם באיכות מאוד נמוכה יחסית לאיכויות שיש היום

זה לא שהם שידרו לך בדיוק בFHDX4

השידורים דרך הרשת מספיקים למי שגם ככה צורך באיכות SD בטלוויזה

אני רוב הסירטונים שאני צופה ביוטיוב באיכות טובה יותר מהשדורים בטלוויזיה האנלוגית בארץ

ואני יתן לך דוגמה קטנה

קח את הסרטון הזה

שים אותו ב720P או 1080P תלוי איך המסך שלך ותגדיל אותו

ואז תגיד לי איזה איכות יותר טובה ערוץ 2 עם כל הציוד המאוד יקר שלהם אבל סרוס השידור לSD

או הבחור הזה עם ביתית נחמדה ?

אני לא מדבר פה על שדורי HD כי אז כמובן האיכות של הציוד ומקצוענות של אנשים נותנת תמונה טובה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...