[שאלת נובים] גיבוי קבצים לקראת פירמוט וינדוס 7 (אופציה מובנת בהתקנה) - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[שאלת נובים] גיבוי קבצים לקראת פירמוט וינדוס 7 (אופציה מובנת בהתקנה)

שוקו

Recommended Posts

טוב אני רוצה לפרמט ולהתקין התקנה נקייה שכוללת פירמוט המחיצה (כרגע יש רק 1).

התקנתי וינדוס 7 ממש כשהוא יצא, שזה לפני די הרבה זמן, אז אני לא זוכר. כדומני היתה אופציה לבחור איזושהי תקיה והקבצים ישמרו?

\זה מגבה את תקיית וינדוס אז אולי לשים הכל שם באיזו תקייה? (ואז למחוק אותה)

או שאני מתבלבל ומדובר בשידרוג ולא בהתקנה נקייה?

התוכנית שלי חוץ מלרענן את המערכת הפעלה שהתחילה לעבוד קצת איטי, זה לנקות את כל הזבל שהצטבר במחשב במשך השנים (עשרות ג'יגות), לרענן לתוכנות חדשות ומעודכות, ואני מחפש את הפתרון הכי מהיר, אבל גם לגבות עשרות ג'יגות של מידע חיוני (אין לי דיסק קשיח חיצוני).

חשבתי גם ליצור מחיצה נוספת, להעביר לשם מה שאני צריך ולפרמט את המחיצה של הוינדוס

אשמח לתובונת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ... בעייה עם מחיצה אחת.

אתה יכול אולי ליצור תיקייה, להעביר אליה את כל החומר שאתה רוצה לשמור.

להעלות את המחשב עם LiveCD של מע' הפעלה או כל מערכת אחרת שבה אפשר לנהל קבצים, לבצע מחיקה יזומה של כל הדיסק קשיח מלבד אותה תיקייה ולאחר מכן להכניס דיסק של וינדוס ולהתקין מחדש.

לא הכי אידיאלי.

אין לך דיסק קשיח נוסף שאתה יכול לזרוק אליו את המידע?

ממליץ לך בכל זאת לקנות דיסק קשיח חיצוני לגיבוי, מניסיון זה כדאי.

כזכור לי לפצל מחיצה קיימת זה יותר בעייתי ועלול לגרום לאיבוד מידע.

אני אישית מנהל את המחיצות שלי ל-2, ב-SYS יש לי כונן של 100GB (לא צריך יותר מזה) וב-D:\ כמחיצת DATA יש את כל השאר (כונן 1TB במקרה שלי). ואז אם אני רוצה לפרמט אני מעביר את מה שצריך למחיצה השנייה ומפרמט באופן מלא את C:\.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד עכשיו היתי עם מחיצה אחת, מדובר במחשב .

אין לי דיסק קשיח חיצוני, ולהעביר הכל לDOK או באלחוטי לנייח יקח מיליון שנה.

בנייח אני גם עם 2 מחיצות כמוך, בנייד נשארתי עם מחיצה אחת (ובכל מקרה יש בה רק 120GB),

אני זוכר את התוכנה partition magic, אבל אני רואה שהיא לא תומכת ב7, אז צריך לחפש אלטרנטיבה אחרת, ואם אתה אומר שזה עלול לגרום לאיבוד מידע אז באסה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולחבר את הנייד לנייח ב-LAN?

זה יהיה מהיר למדיי ואם אתה אומר שאין לך הרבה חומר לגבות זה יכול לקחת כשעה בערך.

ככה תעביר את החומר מהנייד לנייח ושם גם תוכל לסנן אותו אח"כ בצורה נוחה ורגועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון לחבר להעביר דרך הראוטר או לחבר אותם ישירות אחד לשני?

ותכלס לאיזה מהירות העברה אני יכול לצפות=\, בכל מקרה אני אנסה לבדוק את האופציה הזאת, או שלגבות את הדברים היותר חשובים בצמצום, ואת המספר האהובים שרציתי לגבות גם אשיג מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך ראוטר עם חיבורי - מה טוב.

אם לא אז ישירות. (יש מדריכים בפורום וגם ברחבי האינטרנט בעברית)

אין סיבה שתבזבז זמן על החלטות נפשיות אישיות של מה לשמור ומה לא, תעביר את כל החומר וזהו.

אם אתה אומר שהכונן עצמו הוא רק 120GB אז הוא סיכוי טוב שהוא לא מלא וגם שיש לך במחשב הנייח את מקום הפנוי בשביל להכיל את כל המידע ממנו ואח"כ בזמנך החופשי לסנן ולמחוק מה שלא צריך.

זה מה שאני הייתי עושה במצבך.

עם כל הדיבורים האלה יכולת כבר לסיים להעביר את הכל, ייקח לך גג שעה - שעה וחצי להעביר את הכל.

קדימה לעבודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש זמן להכנות נפשיות כי בכל מקרה אם אני אפרמט זה לא יהיה לא היום ולא השבוע, אז יש לי זמן "לחשוב על זה"

נ.ב. הכונן בסוף 160 ג'יגה, ו120 ממנו מלא, בכל מקרה הרוב זבל שהצטבר עם השנים.

עדכון: טוב בחיבור דרך הראוטר זה מעביר ב8.5 מגה לשניה בערך, מספיק סביל שאני אחכה.

תודה על התמיכה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...