צריך חוות דעת בין שני MP3 של סוני - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך חוות דעת בין שני MP3 של סוני

KvodHagab

Recommended Posts

התבוננתי באתר של סוני וכל הדגמים נראים לי פחות או יותר אותו דבר אבל תפסו את עיני שניים

http://www.sonystyle.com/intershoproot/eCS/Store/en/imagesProducts/250x250/DNE1.jpg

ו

http://www.sonystyle.com/intershoproot/eCS/Store/en/imagesProducts/250x250/DNS921F.jpg

המחיר לא בעייתי (כי שניהם עד 800.. ואםהיה לי יותר הייתי קונה את האדום הזה שיש בפאנדאס, הבנתי שהוא הכי טוב בשוק אבל אין לי :\ )

עכשו אני מתלבט איזה מהם (או בכלל איזה מהסוני -בלי להתחשב במחיר!) הוא הכי טוב

החוזק שמע לא כזההה משנה.. כי הרי אני לא הולך להפציץ

רק אני רוצה רמה שאני יוכל לשמוע גם באוטובוס שהרמת ווליום לא על מקסימום

הבנתי גם שהם תומכים באיזה שהוא פורמט של ושהם לא יכולים לנגן רגיל אלא רק את הפורמט המסויים של סוני

זה נכון?

והבנתי שמקבלים איתם תוכנה ממירה

זה נכון?

תודה!

שחכתי לציין שהכי חשוב לי זה שזה לא יהיה כמו של האיפוד, שהסלולות ליטיום (הבנתי שבכסוף יש ליטיום לא ? ) לא יכולות להתחלף..

בעצם אני מעדיף ללא ליטיום כי שהן נגמרות זה בעיה להשיג.. באחד מן השנים הללו יש ליטיום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הראשון לדעתי יותר טוב בהרבה....

גם אני רצוה לקנות אותו עוד מלפני 4 חודשים אבל אין לי איך :-[

ATRAC3/MP3 CD Walkman®

D-NE1

הדיסקמן הזה יכול לנגן כול בלי שום בעיה והתוכנה שמקבלים זה סתם תוכנה שצורבת לדיסק רגיל.....

וד"א בקשר לסוללה יש לו שני נטענות

Long Battery Life Of Up To 150 Hours Playback with (2) NH-14WM(A) Rechargeable Batteries and 2 "AA" Batteries for ATRAC3plus Playback and 90 Hours for CD Audio Playback

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראשון לדעתי, השני פחות איכותי אבל הרבה יותר חזק פיזית.

במחיר הזה אתה לא מעדיף כבר נגן של גיגה וחצי?? קטן יותר ממיני דיסק ומכיל מעל 300 שירים באיכות מעולה. או להשוואה, כמו שני דיסקים בMP3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון לא, אני גם אסביר למה

נגני בעלי דיסק קשיח הטובים באמת עולים בסביבות ה 1200.. וזה כבר מחיר מוגזם מדיי לדעתי

רובם על בטריית ליטיום שבעיה מאד להשיג חדשה (באיפוד אפילו להחליף זה בעיה!) כשהיא נגמרת (כן שנה וחצי, אבל מה אחרי?)

וגם הם נראים שבירים כאלה.. והרי בטיולים קופצים רצים אפילו נופילם

לא נראה לי שהם יכולים לעמוד בכל זה..

אבל בעיקרון כן חשבתי לכיוון

אבל העינין הוא שאני יכול להשיג מחיר מפעל _(מחיר נקי במילים אחרות = כמו שועלה להם לייצר) על כל מוצר של .. ולא נראה לי שיש להם מבוססי דיסק קשיח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגן טוב של גיגה וחצי (שני סידי בנפח) עולה 120-140 דולר...

הסוללה לא נגמרת תוך שנה וחצי. הסוללה של הפוד אולי אבל כך השאר הרבה יותר חזקות ועמידות.

תנסה לחפש RIO NITRUS בחנות שנקראת BUY.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...