קו טלפון VOB ואינטרנט - התייעצות - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קו טלפון VOB ואינטרנט - התייעצות

liran2003

Recommended Posts

היי,

התקשרו אלי מ-013 והציעו לי חבילה די אטרקטיבית: קו טלפון 700 דק' ואינטרנט 5MB (לפי הבנתי כולל התשתית, אבל צריך לוודא את זה), בעלות של 85 ש'ח + התשלום לבזק על אחזקת הקו - 25 ש'ח, יוצא ביחד 110.

כיום אני משלם לבזק כ-250 ש'ח על 300 דק ואינטרנט 5MB.

החשש שלי הוא האיכות שיחות של קו VOB, והאינטרנט של 013. הספק שלי הוא בינלאומי, ומהירות ההורדות היא כמעט מקסימלית.

אשמח לשמוע חוות דעת מבעלי נסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מזמן עשיתי קו טלפון של נטויזיון והמתאם שיחות שהם התקינו לי היה תקול.

הייתי מאוד לא מרוצה מהשרות שקיבלתי מהם עד כדי כך שכעבור כמה ימים אחרי שהם התקינו לי את הקו אני העברתי את הקו ל- 012 סמייל.

מהקו טלפון של 012 אני מאוד מרוצה הם גם שמו לי מכשיר שהם קוראים לו SUPERBOX שזה מכשיר שהוא מודם ADSL+מתאם שיחות+ראוטר בתקן N+סוויץ' של כמה פורטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איך איכות הקו ב-012, אבל יש מבצע טוב גם להוט - http://double.hot.net.il/?mn=g

איכות הקו בהוט היא מצויינת, ולמעשה מרגיש כמו קו רגיל (יש לנו בבית 2 קוי וקו , והם לגמרי זהים)

נ.ב. ממה שאני הבנתי מהאתר של 012, המחיר שהוצע לך הוא ללא תשתית.

המחיר הרגיל ל-700 דקות הוא 70 שח, ועוד חבילת 5 מגה במחיר רגיל היא כ-45 שח, כלומר 115 שח.

החבילה שקבלת היא הנחה של 25 אחוז על המחיר של החבילות ביחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה לא כולל את התשתית , אז ההפרש הוא לא כזה גדול.

אפשר להתחבר רק לקו טלפון שלהם ולהשאיר את האינטרנט כמו שהוא?

אני משלם לבזק 80 ש'ח ולבינ"ל 40 ש'ח, אני יודע שזה לא זול אבל הם לא מוכנים לרדת.. מקסימום אני אנסה את אסקפון, הרבה יותר זולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההפרש יותר גדול ממה שאתה חושב. תשתית הכי זולה ל-5 מגה זה 70 שקל ומעלה (70 בהוט, 60 בממוצע בבזק + 25 שח על קו קל)

יחד עם התשלום ל-012 זה מתקרב ל-160 שח בחודש, או יותר.

במבצע של הכבלים, זה יוצא 114 ל-5 מגה ו-500 דקות לפני ספק, ולספק תוסיף (אם אתה יודע להתמקח) עוד 20 שח לחודש. כלומר 135

25 שח פחות לחודש, ואיכות הקו בהוט יותר טובה מהקו של 012.

עריכה:

לא משתלם להתחבר רק לטלפון של אם לזה התכוונת. לגבי 012, אני לא יודע מה הם מציעים רק על טלפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחו לציין שקל מאוד להתחבר ל-012 ו-013 אך קשה מאוד להתנתק מהם. שלא נדבר על שירות הלקוחות הזוועתי של שתי החברות הללו וחוסר היכולת לפתור בעיות טכניות פשוטות עד מהותיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי לירן,

במידה ואתה מעוניין בהצעת מחיר לקו טלפון, אשמח לדאוג לחזרת נציג.

אנא שלח לי את הפרטים הבאים במייל שבחתימה שלי:

שם מלא, שם משתמש בבזק בינלאומי, מספר טלפון ושעות נוחות לחזרה.

לוטם בינלאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...