openMP Juke Box ,יש משהו אחר??? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

openMP Juke Box ,יש משהו אחר???

lazy-bones

Recommended Posts

היי

קניתי מיני דיסק של לא מזמן

העניין הוא כזה:

קיבלתי איתו תוכנה להעברת שירים ממנו למחשב ומהמחשב אליו היא נקראית OpenMG Juke Box גם היא אחלה תוכנה

רק שיש לה בעיה אחת שאי אפשר להעביר למחשב קטעים מהמינידיסק אלא אם כן הם נוצרו במחשב

כלומר, אם הקלטתי את עצמי מנגן, למכשיר, אני לא יכול להעביר את זה למחשב.

אז שאלתי היא אם מישהו מכיר את העניין והצליח להתגבר על זה איך שהוא (לא נפשית...)

יעעעעננניי יש איזהשהו פטצ' או משהו כזה לתוכנה??? או אולי תוכנה אחרת שתומכת במנידיסק של סוני??

דרך אגב:

המכשיר הוא MZ-S1

והגירסא של התוכנה היא 2.2.09.04100

תעזרו בבקשה

אהה ואל תציעו לי לחבר את זה לליין אין במחשב....

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב חבריקו (ברוח טובה ;))

*אי אפשר* להעלות מהמינידיסק בחזרה למחשב.

אני חוזר, אי אפשר.

לא בגלל שהם לא נוצרו במחשב שאתה מנסה להעלות אליו ולא בגלל שום סיבה דומה. פשוט החיבור הזה, ברמת החומרה, מאפשר רק הורדה. גם שימוש בתוכנה מיוחדת לא יעזור, וכמובן שאין תוכנה כזו. הדרך היחידה היא להקליט בזמן אמת מהמינידיסק, בעזרת כבל שמחובר לכרטיס קול, ותוכנה שמקליטה במחשב שלך.

למה לך להעלות שירים בכלל? אלא אם אתה מקליט הופעות או משהו לייב למיני, אין בזה טעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

למה אתם מתכוונים כשאתם ומרים הקפצה?!?

ואני יכול להעביר שירים מהמינידיסק למחשב כל עוד העברתי אותם מהמחשב קודם

יעני קבצים שהועברו מהמחשב למינידיסק אני יכול להעביר שוב אבל קבצים שנוצרו ע"י מכשיר אחר שהוא לא המחשב הספציפי אני לא יכול להעביר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בגלל שהם לא נוצרו במחשב שאתה מנסה להעלות אליו ולא בגלל שום סיבה דומה. פשוט החיבור הזה, ברמת החומרה, מאפשר רק הורדה.

הדרך היחידה היא להקליט בזמן אמת מהמינידיסק, בעזרת כבל שמחובר לכרטיס קול, ותוכנה שמקליטה במחשב שלך.

למה לך להעלות שירים בכלל? אלא אם אתה מקליט הופעות או משהו לייב למיני, אין בזה טעם.

1. אני לא יודע איזה חיבור אתה חושב שזה אבל זה פשוט חיבור ישיר מהמינידיסק למחשב בלי מתאמים בדרך

ואני כן יכול להעביר דרכו למחשב בתנאי שהם באו מהמחשב (זה עוד טמטום של בנושא זכויות יוצרים)

2. אתה אולי מכיר כזאת תוכנה? אני מאוד ישמח!

3. אני מקליט לייב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...