ROM'ים ומה שבניהם - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ROM'ים ומה שבניהם

xtract1

Recommended Posts

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:lol: סבבה... אם לדעתך המכשיר שלך עובד בסדר עם הרום של החברות בארץ מי אני שאגיד לך שלא?

אני סהכ אמרתי מה הגישה שלי לנושא הרומים לא כפיתי את זה על אף אחד, לא מסכים עם דעתי? זכותך המלאה... מפה ועד לזה שאני "פלצן" חחח...

בכל מקרה, אנחנו יצרנו די ויותר SPAM מיותר עם הויכוח המיותר הזה, לכל אחת מאיתנו דעה שונה... ושנינו זכאים להחזיק בה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לSGS2 אין LAG FIX או את התיקונים של VOODOO

כתוב איפשהו בהודעה שלו שיש לו SGS 2?

הנחתי שיש לו את הראשון.

אני סהכ אמרתי מה הגישה שלי לנושא הרומים לא כפיתי את זה על אף אחד, לא מסכים עם דעתי? זכותך המלאה... מפה ועד לזה שאני "פלצן" חחח...

בטח שאתה פלצן, אתה שולל משהו רק כי הוא לא מאיזה קבוצת מפתחים מאגניבה(כאילו אתה פיתחת את זה או משהו,

וואו, צרבת עם אודין, איזה כשרון), אלא פותח ע"י החברה הסלולרית ביחד עם היבואן.

אז דבר ראשון, אני לא יודע מה המצב ב-SGS2, אני מדבר על הראשון.

אין ROM שלא ניסיתי, Darky, Pilot, CM, קיסטום עצמי של ROMים סטוק וכו'.

ועדיין לא קרה לי שהם שילבו ביצועים + תפקוד + יציבות כמו שה-ROM של אורנג' עושה,

תמיד היה חסר בהם משהו די מהותי שכנראה היה פשוט צריך לרדת בשביל לתת ביצועים טובים יותר.

אולי זה לא מפריע לאחרים, אבל לי זה בהחלט כן ועכשיו שאני משתמש ב-ROM הרגיל של אורנג'

(בגירסתו האחרונה כמובן) אני די מרוצה, בעיקר מתפקוד ה- והסוללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא תקלה, ככה זה המסך:

http://en.wikipedia.org/wiki/Organic_light-emitting_diode

In order to delay the problem, manufacturers bias the colour balance towards blue so that the display initially has an artificially blue tint, leading to complaints of artificial-looking, over-saturated colors. More commonly, though, manufacturers optimize the size of the R, G and B subpixels to reduce the current density through the subpixel in order to equalize lifetime at full luminance. For example, a blue subpixel may be 100% larger than the green subpixel. The red subpixel may be 10% smaller than the green.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הקטע הוא שבמכשיר השני זה לא ככה(יש לי שתי SGSII)

כלומר אין את הצבע הכחול הזה והמסך מציג צבעים פחות "חיים" והלבן הוא לבן, בלי הצבע הכחול.

וממה שראיתי בסרטוני ביקורות בYOUTUBE לכולם יש את הצבע הכחול הזה.

כנראה שהמסך של המכשיר שדווקה חשבתי שעובד כמו שצריך הוא בעצם עם המסך התקול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק לפני שעה התקנתי את ה HYPERDROID

יש לומר זה רום מדהים על ה HD2 הוא עף, קליל ביותר, המון זכרון פנוי וקליל ביותר

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=769026

מרוצה לגמרי..נראה לי יש משהו חדש אצלי ביד כרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

לגבי גווני הכחול\צהוב במסך של הגלקסי 2

ישנם פרופילי צבע למסך (תוכל גם למצוא בהגדרות תצוגה כאלו)

חלק מהקרנלים מבצעים שינוי בהגדרות ויוצרים מסך חם\קר יותר

כך שיתכן מאוד שזה כל מה שמדובר פה,

אני אוסיף לינק לת'רד שתוכל לעיין בו, שם מדברים על הנושא ואף מציעים פרופילים חמים\קרים יותר שתוכל לשים בעצמך.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=17527700#post17527700

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמור לקבל את הSGS2 שלי מחר בבוקר ויש לי שאלה לגבי החלפת רום - האם שינוי הרום מבטל את האחריות?

יש לי אחריות מורחבת במסגרת המסלול שלי ולא נראה לי משתלם לוותר על אחריות על מכשיר כזה יקר בשביל 5% שיפור בביצועים.

תרגישו חופשי לתקן אותי אם יש לי הנחות יסוד מוטעות לגבי אחריות, שיפור ביצועים או כל נושא אחר כי הידע שלי בתחום הרומים מעורפל מאוד ובאתי לפה כדי ללמוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...