ROM'ים ומה שבניהם - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ROM'ים ומה שבניהם

xtract1

Recommended Posts

דיון נסיוני פרי עטי, שאמור לעסוק (אם רק תמלאו אותו בתוכן) בכל הרומים החדשים שיוצאים,התעסקות איתם,שינויים,עזרה בבעיות כאלו ואחרות,צריבות,שדרוגים ועדכונים ובעצם כל מה שעולה על רוחכם ומקלדתכם בנושא ROM כזה או אחר לאנדרואיד.

אם תהיה הענות והדיון יצבור תאוצה - אשמח לצרף אותו לסטיקי המכובד שלנו.

תהנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה מודע לזה שברגע שכל אחד ירשום פה את רשמיו ודעתו על רום מסויים למכשיר מסויים, מייד יקום מישהו ויגיד, שחרר'תך, יש את הרום הזה, והמכשיר הזה בכלל לא עובד טוב עם הרום הזה, ותוך חמישה עד שבעה עמודים כל הת'ראד הזה יהפוך ללא קריא, לא מובן ולא עקבי.

אתה לא יכול למרכז את כל המידע על כל הרומים על כל המכשירים בת'ראד אחד.

זה כמו שתקח כרך באנציקלופדיה, תפתח בו ערך של מכונית, ותתחיל להפציץ אותו בסוגי דלקים, מנועים, צמיגים, רכבי משפחה, , שיפורים, ומה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, יש פיקוח, ולא יהיה שום דבר לא קריא ולא עקבי. דבר שני, זה לא בא לרכז מידע רק או לפרסם רומים. זה בא להיות גם דיון עזרה הדדית אם תקרא לזה - כל מיני אנשים שנתקלים בבעיות בהתקנה כזו או אחרת או שמחפשים המלצות. אין שום סיבה שלא תהיה פה "תרבות המלצות" נורמאלית והגיונית בא ימליצו החברים פה על רומים כאלו ואחרים. בכל מקרה, צ'אנס אין שום סיבה לא לתת לזה. תמיד יש אפשרות לסדר/למחוק ולנעול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל בהצלחה לדיון

ושנית רציתי כבר לפתוח נושא בקשר לזה אבל אני ישאל פה.

אני כנראה בסוף החודש מחליף את האייפון 4 (שעשיתי איתו טעות שקניתי) לSGS2

ואני ראיתי שהיו פורטים של Sense לSGS הראשון

האם גם לSGS2 יש משהו כזה?

כי מה אני יגיד אני אוהב את הסנס של אבל אני אוהב את הביצועים והמסך של SGS הרבה יותר מהSENSATION של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עובר מ לאנדרואיד? רק שהמוח של davkl לא יימס. :smile1:

יש לי SGS עם הרום המקורי הכי חדש של אורנג׳,

אז למרות שלא ניתן לעשות לו root אני מרוצה ממנו כפי שהוא,

שילוב מעולה בין ביצועים לבין תפקוד של כל הפיצ׳רים שיש במכשיר

(אפילו ה סוג של מתפקד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן לעשות לו רוט. אני עשיתי.

אתה צורב קרנל מתאים דרך האודין. זה לא משנה כלום ברום ולא מוחק לך שום דבר.

פשוט מביא לך את הרוט המיוחל ועל הדרך מתקין CWM רקברי.

פרטים כאן:

http://iandroid.co.il/forum/topic35034.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה רעיון מבורך.

רבים מהאנשים חוששים לעבור לאנדרואיד ומוטעים מכל נושא הרומים.

למה? כי הם חושבים שבלי להחליף רום\קרנל המכשיר גווייה שאיננה מתפקדת.

אני חושב שקודם כל חשוב להבין שזה אחד ההבדלים המשמעותיים לעומת האייפונים למניהם -

בעוד ובאייפון יש וריאציה אחת ובודדה לכל גרסה שיוצאת, באנדרואיד יש את הגרסה הרשמית אך יש לה וריאציות רבות, עם התאמות שונות ומשונות.

אנשים חושבים שזה עניין שבשגרה של משתמש אנדרואיד ממוצע - להחליף רומים..אבל אין חובה בכך.

המכשיר עובד טוב מהמפעל בדיוק כפי שהאייפון עובד טוב מהמפעל, אבל בניגוד לאייפון, באנדרואיד ישנן גרסאות עם התאמות כאלו או אחרות שגורמות לו לעבוד אפילו טוב יותר מהמפעל.

אז אפשר לעבור לאנדרואיד בלב שלם, ולהינות ממנו כמו שהוא. אני מכיר לא מעט כאלה, והם מרוצים מאוד.

התחיל להימאס? אז אפשר להתחיל לפשפש קצת מעבר.

להחליף רום וקרנל זה ממש פשוט. זה מאוד פשוט ועניין של שניות...

בואו נגיד שלעדכן תוכנה לאייפון עם האייטיונס יכול להיות יותר מסובך מתהליך צריבת קרנל\רום.

חומר קריאה ראשוני למעוניינים להכיר ולהתמצא מעט ניתן למצוא ב-xda-developers.com וב iandroid.co.il

קודם כל בהצלחה לדיון

ושנית רציתי כבר לפתוח נושא בקשר לזה אבל אני ישאל פה.

אני כנראה בסוף החודש מחליף את האייפון 4 (שעשיתי איתו טעות שקניתי) לSGS2

ואני ראיתי שהיו פורטים של Sense לSGS הראשון

האם גם לSGS2 יש משהו כזה?

כי מה אני יגיד אני אוהב את הסנס של אבל אני אוהב את הביצועים והמסך של SGS הרבה יותר מהSENSATION של .

לא ידוע לי על גרסה כזו כרגע, אבל כל נושא הלאנצ'רים מאוד נפוץ באנדרואיד ויש רבים מהם.

תוכל לנסות ולהתנסות בכל מיני, והאפשרויות להתאמה אישית לא מוגבלות. תוכל לחפש קצת במרקט ולראות בעצמך

אם בכל זאת אתה מעוניין במראה של SENSE, נדמה לי שיש מוד כזה או אחר ללאנצ'ר פרו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי

אתמול בדיוק קיבלתי 3 מכשירי SGS 2

ומחווית שימוש של יומיים בלחץ אני פשוט מרוצה עד הגג

עולם אחר בהשוואה לIOS

אפילו בלי לאנצ'רים או רומים למיניהם הפלאפון מרגיש הרבה יותר טוב ועם הרבה יותר אופציות מהאייפון 4

איזה ROM הייתם ממליצים?

הבנתי שהMIUI הכי נפוץ

שווה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שזה בדיוק המקום לשאול, יש לי SGS עם רטם של PILOTX והייתי אומר שהוא נורא יציב, אין כמעט קריסות אבל יש איטיות ניכרת בהמון מצבי שימוש ואפילו במשחקים שלעיתים מקרטעים. הפתרון הוא לאג פיקס? (אני חושב שמן הראוי להכניס לשרשור גם את הנושא הזה) או שמא להחליף שוב את הרום או הקרנל..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי

אתמול בדיוק קיבלתי 3 מכשירי SGS 2

ומחווית שימוש של יומיים בלחץ אני פשוט מרוצה עד הגג

עולם אחר בהשוואה לIOS

אפילו בלי לאנצ'רים או רומים למיניהם הפלאפון מרגיש הרבה יותר טוב ועם הרבה יותר אופציות מהאייפון 4

איזה ROM הייתם ממליצים?

הבנתי שהMIUI הכי נפוץ

שווה את זה?

זה בהחלט תענוג. אני עברתי מ-3Gs לפני שבועות בודדים ומרוצה עד הגג. פתאום להשתחרר מכל הכלא הזה של החשש מעדכון כדי שלא תלך לאיבוד הסידייה, החובת שימוש באייטיונס וכל הבלאגן הזה. פתאום כשרוצים ליצור אלבום תמונות בטלפון פשוט יוצרים תיקייה כזו. כשרוצים להעביר שירים, פשוט עושים...תיקיה כזו. המייל תומך הרבה יותר טוב ב .

בכל אופן, דווקא שמעתי שהMIUI עושה כל מיני בעיות.

שווה לבדוק את קוגנישן, או לייטנינג. הם המובילים היום והכי נפוצים

לקוגנישן יש קובץ התקנה שמסדר לך עברית מלאה במכשיר, כולל תפריטים. (99% מתורגם)

אם תחליט שאתה לא אוהב, יש ב iandroid.co.il רום סטוק עם עברית מלאה והכל בסטנדרט

ואם אתה מעוניין בהמלצה לקרנל, אז ישנם נינפטמין, ספידמוד, טגרק...רבים טוענים שספידמוד הכי ידידותי עם הסוללה. ההרגשה שלי שזה נכון

בכל מקרה, אחרי כל המשחקים אל תשכח לבצע כיול נכון של הסוללה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה קצת מוזרה אבל בכל זאת

הורדתי את הLauncher Pro

הותקן והכל במכשיר ואני רואה אותו בapplications שהוא מותקן

אבל איך אני משתמש בו?

כאילו איך להפעיל אותו ואיך אני יכול לחזור לTw Launcher מתי שאני ירצה?

ראיתי בגוגל שאומרים ללחוץ לחיצה ארוכה על מקש הבית וזה צריך להופיע שם, אבל אצלי אין את זה

לחיצה ארוכה על מסך הבית מביא אותי לRecents שמופיע שם הדברים האחרונים שפתחתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...