Firefox 6.1 עם ארבעה טאבים פתוחים זולג 2GB RAM כולל צילום מסך - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox 6.1 עם ארבעה טאבים פתוחים זולג 2GB RAM כולל צילום מסך

darq

Recommended Posts

אני משתמש שנים בפיירפוקס אבל נראה לי מהעדכון האחרון הדפדפן פשוט מתחרפן זולג כמויות שיכול להפעיל את קרייסיס WoW ביחד.

זה קורה לעוד מישהו?

יש מצב שזה אחד התוספים שלי? אני איתם שנים ואף פעם לא נתקלתי בתופעה כזאת אגרסיבית של שאיבת .

השיא שלי היה 600MB במקרה הכי גרוע.

אשמח אם יש פתרון, או הצעות.

תודה.

firefoxa.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אכן נראה רציני, ייתכן ויש אי תאימות עם תוסף ספציפי הגורם לחריגה רצינית מניצול הזיכרון.

זה יכול להיות גם אתר ספציפי המעמיס יתר על מידה או לחלופין אם הדפדפן היה פתוח לזמן רב מאוד.

היני משתמש באותה הגרסא והיני נכון לעכשיו עם עשרה טאבים פתוחים עם 858K ניצול + 20K לתוספים.

בנוסף אני רוצה שתנסה לבטל את התוספים ולראות אם המצב זהה, במידה וכן תבצע התקנה מחדש של גרסא זו, שים לב ששמרת את ה-key של Sync כדי שלא ייתכנו בעיות בשחזור המידע, אם כי ניתן לשחזר באמצעות MozBackup לא אמליץ על כך.

אבל לפני זה, צילום של התוספים ומידע אודות משך הזמן המשוער בו הדפדפן היה פתוח יהווה לי ולעוד אנשים אינדיקציה רחבה יותר לגבי הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התגובה.

בדרך כלל אני לא סוגר את הדפדפן שלי או את המחשב אז זה יכול להיות ימים אפילו חודשים, אבל במקרה הספציפי אני חושב שמדובר ביום או יומיים, אני לא ממש זוכר.

רשימת התוספים שיש לי.

addonsc.th.jpg

אני גם מקבל את השגיאה המציקה הזאת, שלא היה לי זמן לסדר.

יש קשר אולי?, אולי הוא מנסה לסנכרן ונכנס ללופ אינסופי?, אני מתחיל לדמיין? :P

שני המחשבים שלי עם פיירפוקס 6.1

synck.jpg

שוב תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שזה שדי מאוד סביר, ולמרות זאת ניסית לבטל תוספים ולראות איך ה-Firefox עובד?

במקרה כזה שאין באפשרותך לעשות סנכרון וכנראה מאוד סביר שזה נכנס ללופ כי הוא מנסה כל פעם ונכשל וכתוצאה מכך כמות הזיכרון שבשימוש ע"י Firefox עולה די מהר, יהיה עלייך להשתמש ב-MozBackup לגיבוי, אבל לפני כן.

בעיית הסנכרון היא במחשב אחד בלבד?

אתה יכול לבטל את ה-Firefox Sync, להפעיל את ה-Firefox מחדש ולאות אם בכל זאת הוא מנצל באותה במידה.

האמת גם במידה וכן הפתרון הוא אותו פתרון, אבל עדיף לבדוק לפני כדי שנקבל פרספקטיבה טובה יותר לגבי בעיה זו.

לפני שהינך מבצע מחיקה מלאה ל-Firefox אנא הורד את התוכנה הבאה:

http://mozbackup.jasnapaka.com/download.php

תגבה את מה שאתה צריך, מה שאומר שאתה לא מגבה קונפיגורציה ותוספים.

רוב הסיכויים שלא תשתמש בזה אחרי התקנת ה- פעם נוספת, וה- Sync יעבוד כשורה, ויש לך מחשב נוסף עם שמסונכרן (או לפחות אמור להיות כי כרגע הוא לא מבצע סנכרון כשורה) עם המחשב הנוכחי שהינך משתמש בו הרגע?

במידה וכן אנא המשך, במידה ולא וודא כי שמרת את ה-Sync Key:

Options > Sync > Manage Account > My Sync Key

עכשיו אתה רשאי לבצע מחיקה מלאה ולהתקין מחדש (צילום של כל התוספים יש לך אז לא ציינתי).

כשאתה מתקין את ה- תשחזר מידע מה-Sync (במידה ולא ילך יש לנו גיבוי עם MozBackup אבל לא רואה סיבה לבעיה)

סיימת? עובד מצוין? תתחיל עם התוספים ידנית.

שמחתי לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה.

כנראה שבאמת הבעיה נבעה מאי יכולת סנכרון בין שני המחשבים.

והבעיה הופיעה בשני המחשבים.

ולא ביטלתי את התוספים שלי, רציתי לראות באמת אם זה הסינק.

שמרתי את הסינק קיי, ועשיתי דיאקטיווציה לשני המחשבים, וקינפגתי הכל מחדש.

כרגע אני לא מקבל את הודעת השגיאה, והדפדן יציב וצריכת הזכרון שלו סבירה.

נראה אם זה ימשיך להיות ככה.

תודה רבה על התמיכה.

אין על הפורומים של HW (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...