מה דעתכם על המארזים של Sharkoon? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על המארזים של Sharkoon?

lesForce

Recommended Posts

החברה לא מוכרת בארץ(חברה גרמנית, ושם ובארצות אירופאיות אחרות היא כן מוכרת) ולכן קשה לי להאמין שתקבל פה ביקורות מהכרות אישית או חוות דעת משתמשים. בתור שמכיר את השוק הגרמני ומארזים של החברה אני יכול להגיד שיש לה אחלה בעלות נמוכה יחסית והדעות דומות גם אצל בעלי שלה.

אם אתה חושב על הT5, שים לב שהמוגן בגובה 158 מ"מ והמקס' המוצהר למארז הוא 160.

המקס' לכרטיס מסך הוא 290 מ"מ, תבדוק שה570 שאתה קונה לא עובר את זה(כולל חיבורי חשמל במידה והם מאחורה)

ואם אתה רוצה עוד מאוורר יש את הT9..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להודות שהופתעתי. דווקא חשבתי שמדובר במארזים ג'אנריים למדי. גם מכיוון שהם לא נפוצים, גם מכיוון שהמחיר נמוך מאוד , וגם כמעט ואין עליהם ביקורות ברשת.

אני חושב בהחלט על ה-T9. המחיר מאוד מוזר לי - במיוחד שהוא כולל 3 מאווררים ונראה די טוב (מבחינת בניה, סידור כבלים, מקום).

P800-0262923-01.jpg

ההתלבטות שלי היא אם לקחת את ה-T9 ב-290 או ללכת על בטוח ולקנות את CM 690 II ב-350.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאפשר לקנות את ה CM 690II ב 350 שקל קשה להמליץ על מארז אחר.

אם בכל זאת אתה רוצה לנסות את המארזים של SHARKOON לדעתי עדיף אחד מהיקרים יותר (SCORPIO), במיוחד בגלל החומרה שאתה רוצה להכניס למארז.

לא ראיתי הרבה ביקורות על המארזים של החברה אבל הביקורות על העכברים והאוזניות שלהם מאוד טובות ומרמזות על חברה שמיצרת מוצרים באיכות גבוהה.

נ.ב.

ה TOOL FREE במארזים שלהם ניראה דיי גרוע, ב SCORPIO יש מערכת שונה שניראת טובה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אהבתי את ה-SCORPIO בכלל.

אתה רואה איזה בעיה להכניס ל-T9 את אחד החלקים?

אני לא יודע אם להחליט ללכת על ה-CM690II או על ה-T9 שאותו יותר אהבתי מבחינה חיצונית.

על איזה 570 בדיוק אתה מתכנן? בT9 אפשר להכניס כרטיס מסך עד 30 ס"מ, הקירור למעבד נשאר אותו דבר(16 ס"מ)

אגב שיב לב שבגירסא עם הצביעה השחורה המאוורים מקדימה לא כוללים לדים.

ואו... מארזים מדהימים, ובמחירים מגוחכים.

מאוד מעניין... גם הביקורות חיוביות, בנוסף USB 3.0 (!!!)

הייתי לוקח את הT9 רק חבל שאין לו מאווררים עם LED כחול.

הUSB3 מחובר לכבל מאריך שמתחבר בחיבור USB3 מאחורה, ללא חיבור לHeader בלוח אם.

לד כחול יש גם לNightfall שנראה ממש טוב לטעמי.

יש להם גם מארזים אלומיניום זולים http://www.sharkoon.com/?q=en/content/al4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.nzxt.com/new/products/classic_series/source_210

אפשרי למצוא את הגירסא הרגילה באיזור ה220 ואת גירסאת הELITE באיזור ה260...

לדעתי מארז לא פחות איכותי מהCM690II BASIC, כאשר אפשר להוסיף מאוררים בכמעט כל מקום, עובי דלת שלא יבייש איזה מהודר וסידור כבלים מהטובים שראיתי במארזים זולים, ובנוסף לכל - הוא יפה ובא גם בלבן...

אני הייתי מעדיף אותו למשל על הANTEC 100, ללא ספק הCM690II BASIC גדול ומרווח יותר, אבל אני ממש לא בטוח שיותר פונקציונאלי/נוח להרכבה ומאורר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...