איזה CD-ROM? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה CD-ROM?

e-d-a

Recommended Posts

ה-cd-rom X56 נהרס אז אמרתי עם כבר נביא אחד שחור (על צורב כבר החלטתי Lite-On 52/32/52 Black CD-RW) אז על איזה חברה כדי ללכת חשוב לי שיהיה מהיר ושקט. (הקודם שלי X56 של Aopen רק הרעיש והיה איטי בטירוף).

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אני ממליץ על הסידירום שיש לי (LiteOn 52x Smart-X)

הוא קורא טוב ובמהירות וטוען את הדיסקים מהר!

מה שכן - זה לא פתרון שקט.

אתה צריך להבין שלא קיים סידירום שהוא גם שקט וגם מהיר, או זה או זה, מה שכן, יש כאלו שיחס הביצועים/רעש שלהם הוא טוב, זה כבר תצטרך לחקור :-X

חוץ מזה - אם אתה רוצה שקט אתה תמיד יכול להוריד את הNero DriveSpeed ולהוריד את מהירות הסידירום ל24x...

הערה:

תראד זה הוקפץ לפי דרישה! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזה כולה cd-rom אז אני לא מחפש ושובר תראש כאילו אני קונה כרטיס מסך, אבל בכל זאת אני לא רוצה שיהיה קרוב בקצת אפילו ל-Aopen העלוב שהיה לי בכל מקרה אני מחפש שרק תמליצו לי על חברה וזהו ושיהיה שחור זה חשוב לי עכשיו כי אני מחליף גם צורב (למרות שאין לו שום בעיה).

מה אתם אומרים על ?

ולפחות לא אני הקפצתי את הדיון התאמצתי בשביל זה ;D.

עריכה: עכשיו ראיתי בזיגזג שקיים גם lite-on שחור X52 מה אתם אומרים עליו? (קודם הסתכלתי רק ב-pch וראיתי שאין אז לא חשבתי שיש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תלך על האסוס הסי די רומים שלהם גרועים לי היה אחד והוא מגיב לאט וגם קורא לאט בקשר לליט און אין לי מושג לא מכיר

עריכה: לפי דעתי כדאי להשקיע עוד 100 שקל ולקחת כבר די וי די הם קוראים הכי טוב ומחזיקים הכי הרבה זמן אבל זה שיכול שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...