התחברתי לYes צריך חוות דעת - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחברתי לYes צריך חוות דעת

adamginz

Recommended Posts

יש תוכניות אלטרנטיביות כמו ג'יי לנו וקונאן אובריין שפשוט לא רואות את יאצפן ממילימטר עם משקפת.

ואל תשכח שזפזופ הערוצים בכבלים הוא פשוט מחריד וגועל נפש ולוקח שעה עד שאתה מעביר ערוץ, ולאומת זאת ביס הזפזופ נעים ומהיר.

הדבר המצחיק זה שהממיר הישן של הכבלים (השחור הגדול) אומנם לא יכול לראות לעתיד למעבר לשתי תוכניות, אבל הזפזופ שם איכותי ביותר, כנ"ל מעבר בין ערוצים (באינפורמציה, ללא זפזופ).

קונאן אובריין כזכור לי באמת תוכנית שולטת, אבל זה באמת שאלה של סגנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה , יש לי בכבלים שאני מאוד מרוצה מימנו (פינגים נמוכים ,כמעט ובלי ניתוקים,הורדה על המקסימום) אבל אני רוצה לעבור ל YES בטלוויזיה בגלל ששם כמו שאמרו חוץ מערוץ 3 ,אגו וביפ הכל חרא במיוחד ערוצי הסרטים שממזמן הפסקתי לראות אותם

השאלה שלי בקיצור היא אם אני מתנתק מהכלבים אז אני יכול להשאר עדיין מחובר אלהם דרך האינטרנט נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו משהו לגבי הכבלים (אני יודע שזה ארוך אבל כדאי לקרוא!!):

יש לי שכנה בבנין, נגיד ככה, שכסף זה לא הדבר שחסר לה בחיים, אבל היא עקשנית והיא יכולה לשחק אותה מפגרת כמו אלופה! ואתם יודעים שדווקא אלו שלא חסר להם כסף, אלו הם האנשים הקמצנים באמת!

היא הזמינה טכנאי של יס לבית שלה והוא דיבר איתה והיא לא הצליחה כ"כ להוריד אותו אבל הוא בהחלט הציע לה משהו יחסית טוב.

יום אחרי זה בא אליה נציג של הכבלים, השכנה הזו שיגעה לו את השכל בצורה שכזו, אתם הייתם מתעלפים (!!!) מצחוק אם הייתם שם!!

היא שיגעה אותו שם מעל שעה שלמה! היא הורידה אותו עוד ועוד!! והיא לא הסכימה להתחבר והיא שיחקה אותה מפגרת עם משפטים כמו:

"אבל ביס אני לא צריכה אחרי שנה להתקשר שוב...." וזה למרות שיס הציעו לה משהו ב180ש"ח בערך לא כולל כל הערוצים וגם היא הייתה צריכה לשלם 400ש"ח עבור ממיר ראשון כי לא היה לה כרטיס אשראי (בגלל שהיא לא שלטה על ההוצאות כשהיה לה כ.א) בעוד שבכבלים הוא הציע לה משהו כמו 180ש"ח עבור 3 חבילות מתוך 5 וגם 3 ממירים בהשכרה בתשלום זול יחסית!. (אחרי "דיבורים" של חצי שעה בערך).

אני הייתה אצלה בבית למשך כל הזמן הזה וראיתי איך היא שיגעה לו את המוח!!! אני פשוט התעלפתי מצחוק כי הבנאדם פתאום חטף את הקריזה של החיים שלו! הוא התחיל לצרוח!!! (בין מה שהוא אמר "למען השם!! זה המחיר הכי זול שאפשר למצוא זה יותר זול מיס!!!!!!" הוא אמר את זה אולי 3 פעמים בצרחות באותו הרגע!)

הוא פשוט צרח כמו אחד שמתחנן שהיא תתחבר אליהם הוא פשוט השתגע לחלוטין ואני פשוט נשפחתי מרוב צחוק עד כדי כך שצחקתי לו מול הפנים שלו!! לא יכולתי לשלוט בעצמי!! מרוב שלא היה לי נעים הסתובבתי לאחור!!

ואללה אם הייתם שם לא הייתם מאמינים למראה עיניכם! היא הורידה אותו למחיר כ"כ נמוך!!

155ש"ח עבור 4 מתוך 5 חבילות והממירים אני חושב שהכבלים דרשו ממנה לשלם עליהם (3), אבל יכול להיות שגם הם כלולים ב155ש"ח אני לא זוכר בדיוק אבל גם אם היא הייתה צריכה לשלם עליהם, המחירים היו ממש נמוכים!! ממש!

היא הורידה אותו למחיר הכי נמוך שהוא היה יכול לרדת אליה (אין לי שום ספק בכך!)

ותשמעו משהו, אחרי הצרחות שלו (שגרמו לי ממש לרחם על הבנאדם! :'( בסך הכל הוא באמת היה מסכן כי היא פשוט שיגעה לו את המוח בצורה כזו שלא פלא שהוא חטף קריזה!!!) אחרי הצרחות שלו היא הלכה איתי לחדר ושאלה אותי אם המחיר הוא טוב (עם גיחוך על הפנים) והאם לגמור איתו? אמרתי לה שתירשם אליו המחיר הוא מצויין, מסכן הבנאדם שיגעת לו את המוח תירשמי! אז היא בסוף נרשמה! אבל עד היום אני זוכר את הצרחות שלו ואיך הפרצוף שלו היה נראה :-X כשהוא התעצבן!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אני לא יודע אם מותר להקפיץ דיון כל כך ישן אבל חבל לפתוח חדש אז הנה.

אני גם רוצה להתחבר ליס ודיברנו אם הסוכן והוא הציע לי הצעה כזאת 239 לשנה ראשונה 4 ממירים וכל הערוצים ושנה שנייה 259 לכל הערוצים, והתקנה על כל ממיר חד פעמי 49 שקל.

נראה לכם משתלם ואולי שמעתם על עסקה יותר משתלמת בזמן האחרון?

ולהוא שפתח את הדיון איך התחברת לאינטרנט ובאיזה עסקה ותשלום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה , יש לי בכבלים שאני מאוד מרוצה מימנו (פינגים נמוכים ,כמעט ובלי ניתוקים,הורדה על המקסימום) אבל אני רוצה לעבור ל YES בטלוויזיה בגלל ששם כמו שאמרו חוץ מערוץ 3 ,אגו וביפ הכל חרא במיוחד ערוצי הסרטים שממזמן הפסקתי לראות אותם

השאלה שלי בקיצור היא אם אני מתנתק מהכלבים אז אני יכול להשאר עדיין מחובר אלהם דרך האינטרנט נכון ?

בטח שאפשר וזה גם טוב. אצלי זה ככה - עזנו ת'טלויזיה בכבלים כי זה היה פשוט גרוע (הן מתחינת תוכן והן מבחינת השירות) אבל את האינטרנט השארנו, ועכשיו יש לנו יס עם של מת"ב. אישית אני מאוד מרוצה. גם טובה יותר וגם האנטרנט טוב בהרבה מ-ADSL, גם זה היה לי.

וגם זו דרך לסחוט את יס, פשוט אומרים להם שהכבלים מציעים לנו דיל ממש טוב כי אנחנו לקוחות האינטרנט שלהם, ואז הם נבהלים שלא נעזוב אותם ונותנים את כל הערוצים חינם לכמה חודשים כל פעם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...