צריך המלצה לכרטיס מסך שיוחבר ל - LCD עם HDMI ולמשחקים בינוניים, תקציב 700 ש"ח - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לכרטיס מסך שיוחבר ל - LCD עם HDMI ולמשחקים בינוניים, תקציב 700 ש"ח

GoldenACE

Recommended Posts

שלום,

אני צריך המלצה לכרטיס מסך שיוכל להריץ סרטים ב - full HD 1080P, גם כאלה של מעל 24GB, ומשחקים ברמה בינונית (starcraft 2, אולי זה אפילו בינונית ומטה, אני מניח שאני גם ארצה שהוא יריץ diablo3 כשיצא, אבל רוב המשחקים של בליזזארד הם לא עמוסי גרפיקה אז אני מניח שלא תיהיה בעיה).

אני רוצה לחבר את הכרטיס מסך לטלוויזיה שלי '37 LG-LE5500, כיום אני רואה סרטים עם כונן קשיח שמחובר ישירות דרך USB לטלוויזיה (יש לה תוכנה מובנת להרצת סרטים בפורמט MKV וגם בפורמטים נוספים), אבל הבעיה הכי גדולה היא שאין תמיכה ב - DTS ולכן לרוב הסרטים שאני מוריד אני צריך להוסיף שכבה של קובץ שמע ב - AC3, תהליך שלוקח בסביבות ה - 20 דקות בממוצע תלוי בגודל הסרט, בנוסף לאחרונה גיליתי שהמעבד של הטלוויזיה לא מספיק חזק כדי להריץ סרטים בנפח של מעל 24GB בצורה חלקה (יש קטיעות בהרצת הסרט).

המחשב שלי מרוחק בערך 2 מטר מהטלוויזיה, כדי להעביר כבל HDMI בצורה אסטטית אני מעריך שאני צריך כבל באורך 8-10 מטר, כמה דבר כזה יעלה לי והאם זה לא יפגע באיכות?

מפרט רלוונטי נוכחי:

כרטיס מסך : LEADTEK PCI-EX WINFAST PX7600GT TDH 256MB

DDR3 128 BIT (קירור פאסיבי)

מעבד : E6300 (עם אוברקלוק של בערך 50%)

זיכרון : 4GB

לוח אם : GA-965P-DS3

ספק כוח : 400TRT - ATX 2.0

קניתי את המחשב לפני 4 שנים בערך, ואני יכול להריץ איתו סרטי full HD 1080P בצורה חלקה לא משנה מה נפח הסרט, בנוסף אני יכול להריץ את המשחקים שאני משחק (starcraft 2) על הגדרות ביניים בצורה סבירה.

*. אם אתם חושבים שלתקציב אני אצטרך גם להוסיף ספק כוח, אז נא לציין, למרות שאולי במקרה הזה לא משתלם לי ללכת בכיוון הזה ואולי כדי לי סטרימר, פשוט חשבתי על זה שככה אני יוכל להנות גם מהמשחקים הלא כבדים שבהם אני משחק וגם לראות סרטים/סדרות בכיף בלי יותר מדי התעסקות.

*. אם התקציב בטעות נראה לכם גבוה מדי, אפשר להכניס גם את מחיר הכבל לסיפור.

תודה מראש לכל העוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יכול כרגע להריץ סרטי 1080P על המחשב שלך בלי בעיה, למה אתה חושב שלא תוכל עם כרטיס מסך חדש כלשהו?

אם אתה רוצה לקנות כרטיס רק בשביל יציאת הHDMI, קח בחשבון שאפשר להשתמש בכבל DVI to עם הכרטיס הנוכחי שלך, עם המגבלה היחידה שהוא לא יוכל להעביר קול ותצטרך להעביר אותו בצורה אחרת או להשתמש ברמקולים של המחשב.

אם אתה כן רוצה לקנות כרטיס מסך חדש אז HD6670 יעשה את העבודה. הוא גם לא יצרוך יותר חשמל מהכרטיס הנוכחי שלך, כך שבעיקרון אין לך מה לדאוג מהספק (אם כי ייתכן שימליצו לך להחליף אותו בלי קשר כי הוא גנרי או משהו. אני לא מבין בזה מספיק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אני לא רוצה להריץ את הסרטים ברזולוציה של המסך מחשב שלי אלה של הטלוויזה שהיא 37' בגלל זה אני שואל אם לא תיהיה עם זה בעיה, ואני מודע למגבלה של הסאונד לכן אני רוצה כרטיס מסך חדש (להעביר בנפרד זה מסורבל מדי). ובקשר לספק ידוע שהוא ג'נרי זה מה שאמרתי, ולא משתלם לדעתי להחליף אותו במחשב ישן!

תודה בכל אופן על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רמת העומס של סרט על המחשב תלויה באיכות וברזולוציה של קובץ הסרט עצמו, אין השפעה לגודל ורזולוצית התצוגה לצורך העניין. כך שאם עד היום ברזולוציה 1080P עבדו על המחשב, הם יעבדו באותה מידה גם עם הטלוויזיה, כי זה לא משנה כלום.

אם עצם העובדה שהספק גנרי לא נראית לך סיבה מספיק טובה להחליף אותו, אני לא מתווכח (אם כי יהיו כאלה שכן). מה שאמרתי היה שאם אתה לוקח HD6670 (שכנראה יספיק לצרכים שלך) לא אמורה להיות בעיה מיוחדת עם הספק כי הכרטיס לא צורך יותר מהכרטיס הנוכחי שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מתי קנית את הספק או מה ההספק שלו בדיוק.. (הוא ג'נרי.. אבל אתה יודע, יש ג'נרי ויש ג'נרי..) ולכן אני לא יכול להגיד לך בוודאות, אבל אני באמת מאמין שהספק שלך כן יסתדר איתו, ואני די בטוח שאם הוא לא יסתדר איתו אז הוא לא יסתדר גם עם GTS450,

אני מצרף לך 2 לינקים שיוכיחו לך שHD6850 צורך פחות חשמל מGTS450.

http://www.bit-tech.net/hardware/graphics/2010/10/22/ati-radeon-hd-6850-review/9

http://www.bit-tech.net/hardware/graphics/2010/09/13/nvidia-geforce-gts-450-review/7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי אותו ממזמן, אני אתן את הפרטים שלו :

AC INPUT 100-12Vac 200-240Vac 47-64Hz 10/5A

DC Output +3.3V | +5V | +12V1 | +12V2 | -12V | +5Vsb |

Max.A 30A | 28A | 14A | 15A | 0.3A | 2A |

+5V&+3.3V COMBINED 145W TOTAL OUTPUT: 400W

ממה שקראתי בפורמים זה אומר :

that combined 12v1 and 12v2 provides 348 watts, according to the manufacturer's website, divide that by 12 volts, and you get 29 amperage on the 12 volt rail total

אולי מישהו שמבין יוכל להגיב האם זה מספיק בשביל ה - HD6850 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי ב 700 ATI 5850 XTREME.. כרטיס מדהים.. אני מבסוט ממנו אש ! יחד עם הקור איי 5 2500 אני מקבל FPS מטורף בבטל פילד בד קומפני 2.

בקיצור אם אתה מוצא כזה קפוץ עליו.. שמו לו גם יותר טוב מהדורות הקודמים. שקט שקט. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תוכל לשלוח לי לינק בפרטי לכרטיס הנ"ל במחיר הזה, כי אני לא מוצא!

בנוסף אני אצטרך עדיין תשובה לגבי האם הספק שלי יוכל להחזיק את אחד מהכרטיסים הבאים :

700 ATI 5850 XTREME ,

HD6850 ,

GTS450 ,

HD6670

הכרטיסים הם לפי סדר עדיפות!

תודה מראש לכל העוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...